Wjebaliście kogoś w dragi?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 4 / 0

no to jak ??
wiebaliscie kogos w dragi ?
usunięto nadmiar znaków zapytania z nazwy tematu. /missiv

• 809 / 16 / 0

20 osób na bide. Niektórych zachęcałem, reszta sama chciała. Teraz popłynęli z tematem. Czy sumienie mi to wypomina? Niby dlaczego? Każdy ma swój rozum.

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Niemieccy celnicy udaremnili rekordowy przemyt. Kokaina warta miliard euro

225 kilogramów kokainy przechwyconych zostało na statku Savannah z trzema polskimi marynarzami na pokładzie. Jednostka kilka dni temu została zatrzymana w Meksyku.

Użytkownik nieaktywny
  • 26 / / 0

Ja wjebalem gdzies okolo 7 osob,ale nie zaluje i mnie to wali ich sprawa niech se cpajom nie mam wogole wyrzutow sumienia jak chcom to niech se cpajom teraz to ja sie z nich smieje (kiedys oni ze mnie )frajerzy jebani :-D .

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 124 / 6 / 0

Ćpuny to toksyczna zaraza.
JKM ma rację - nie należy was leczyć, to wyzdychacie i nie będziecie zarażać innych.

Użytkownik zbanowany
  • 1215 / 6 / 0

Ja jedną osobe namówiłem na pixe, ale to było na początku mojej przygody z dragami, teraz bym nikogo nie zachcał do ćpania. Typek się nie wjebał zbyt mocno - czasami zarzuci pigułke lub koksik.

• 302 / 2 / 0

W sumie to żałuję, że pokazałem jednemu znajomemu białe. Ja tego nie lubię, a jemu aż zabardzo się spodobało. Paru znajomym też pokazałem czym jest zioło, pixa i feta - spodobało się też, ale się nie wjebia bo jedyny kontakt to ja, a ja im tego nie zalatwie. Czasem częstuje zielskiem na imprezach i to wystarczy.

Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 1 / 0

Mysle ze około 60 :D mam talent a moze wiecej

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 124 / 6 / 0

[quote="zrytyberet"]
Mysle ze około 60 ]

Pierdolona gnida.

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 4 / 0

propagator alternetywnego szczescia

• 52 / / 0

hm..pare osob by sie znalazlo ktorym pokazalem dragi:p . ale kazdy ma wg mnie swoj rozum i to od niego zalezy jak sie to dalej potoczy, mi tez przecierz ktos powiedzial o czyms takim jak chociazby mary jane czy kola
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata