Wjebaliście kogoś w dragi?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 4 / 0

no to jak ??
wiebaliscie kogos w dragi ?
usunięto nadmiar znaków zapytania z nazwy tematu. /missiv

• 797 / 13 / 0

20 osób na bide. Niektórych zachęcałem, reszta sama chciała. Teraz popłynęli z tematem. Czy sumienie mi to wypomina? Niby dlaczego? Każdy ma swój rozum.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Nowa gra na komórki uchroni młodzież przed zażywaniem dopalaczy?

Gra na komórki ma pomóc młodym ludziom poznać zagrożenia związane z braniem dopalaczy. To pomysł na kampanię antynarkotykową adresowaną do młodych ludzi i ich rodziców. Gra ma promować zdrowe postawy i edukować na temat zagrożeń związanych z narkotykami i dopalaczami.

Użytkownik nieaktywny
  • 26 / / 0

Ja wjebalem gdzies okolo 7 osob,ale nie zaluje i mnie to wali ich sprawa niech se cpajom nie mam wogole wyrzutow sumienia jak chcom to niech se cpajom teraz to ja sie z nich smieje (kiedys oni ze mnie )frajerzy jebani :-D .

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 124 / 6 / 0

Ćpuny to toksyczna zaraza.
JKM ma rację - nie należy was leczyć, to wyzdychacie i nie będziecie zarażać innych.

Użytkownik zbanowany
  • 1215 / 6 / 0

Ja jedną osobe namówiłem na pixe, ale to było na początku mojej przygody z dragami, teraz bym nikogo nie zachcał do ćpania. Typek się nie wjebał zbyt mocno - czasami zarzuci pigułke lub koksik.

• 302 / 2 / 0

W sumie to żałuję, że pokazałem jednemu znajomemu białe. Ja tego nie lubię, a jemu aż zabardzo się spodobało. Paru znajomym też pokazałem czym jest zioło, pixa i feta - spodobało się też, ale się nie wjebia bo jedyny kontakt to ja, a ja im tego nie zalatwie. Czasem częstuje zielskiem na imprezach i to wystarczy.

Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 1 / 0

Mysle ze około 60 :D mam talent a moze wiecej

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 124 / 6 / 0

[quote="zrytyberet"]
Mysle ze około 60 ]

Pierdolona gnida.

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 4 / 0

propagator alternetywnego szczescia

• 52 / / 0

hm..pare osob by sie znalazlo ktorym pokazalem dragi:p . ale kazdy ma wg mnie swoj rozum i to od niego zalezy jak sie to dalej potoczy, mi tez przecierz ktos powiedzial o czyms takim jak chociazby mary jane czy kola
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata