Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 20 • Strona 2 z 2
 • 610 / 55 / 0
12 marca 2019mantykoraa pisze:
Vapo i sniff w ogóle nieaktywne, a do tego niemiłosiernie piecze nos, drapie gardło i zapychają się płuca
NDH tak robi. Pewnie to było to
10 sierpnia 2020surveilled pisze:
A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
 • 35 / 3 / 0
Jeśli to prawda, to przepraszam, choć rzekomo był to właśnie HEP. Jeszcze dodam, że smakował tak troszkę hexowo(mówię o vapo), tylko no, o wiele bardziej inwazyjnie. Henio wchodził do płuc gladziutko i czuć było praktycznie tylko smak, a tego gówna nie da się ani wciągać, ani wapowac, bo rozpierdala nos na dobre 2/3 dni, a ból płuc i kaszel gorszy, niż przy pierwszej fajce w życiu, a kaszel tak samo - mocny się utrzymuje przez jakieś 2 dni. Nie dość, że nie działało, to nie da się tego kurwa po ludzku przyjąć (choć nie wiem jak iv i oral)

Ps. Ktoś w watku o NDH napisał, że dusi jak DMT - tak, to prawda. Przy DMT niby idzie się przełamać, bo to w końcu mocne sajko, którego raczej nikt nie bierze zbyt często i też bez dorzutek, a zakładając, że mamy do czynienia z dopaminowym wypierdalaczem RC (rzekomym) - dorzutki mają miejsce co 20 minut i wali się to w ciągu, więc jest to bardzo niepraktyczne. Jak nie wypala żył, to i tak niepraktyczne, bo ja na przykład nie lubię się kłuć co 20 minut - nie wiem jak wy.
jadjfahjfalhfakldhfadfjkadfbnncxzvb,mnxzcbvmnzxc,bvzx,mcnvbakl
 • 1616 / 53 / 0
Nie bierzcie tego bo wczesniejsze alternatywy (hexen alfapihp) jarały receptory po kilku użyciach
 • 35 / 3 / 0
A żebyś wiedział, kolego

Choć nie wiem, czy to, co brałem mogło rozpierdalac dopaminę, jak w ogóle jej nawet nie smyrało, bo w ogóle nie smyrało xD
jadjfahjfalhfakldhfadfjkadfbnncxzvb,mnxzcbvmnzxc,bvzx,mcnvbakl
 • 8043 / 1453 / 2
28 kwietnia 2019Fastriaxiar pisze:
Nie bierzcie tego bo wczesniejsze alternatywy (hexen alfapihp) jarały receptory po kilku użyciach
alfy, hexen i hepten pewnie tez to ndri... To jak Ci moga rozwalic receptory?
 • 381 / 16 / 0
widziałęm sporo opini że to taki słabszy brat bliźniak od Henryka o 25%. Czyli stosunkowo nie ma tragedii (wiadomo chciałoby sie zeby było lepiej) ale Hexenowa faza ostatnimi czasy to wygląda u mni tak ze chodze cały czerwony i sprawdzam puls bo pikaawa zapierala jak Valtteri Bottas w F1.
i tu mam pytanie bo kazdy pierdoli że Hexen przy okazji ogromnej inhibicji wychwytu zwrotnego noradrenaliny, wypierdalaa tez duzo dopaminy co wg mnie jest nonsensem. Bo Hexen to typowy rzeźnik noradreanalinowy o czym swiadczy chocby ten kardiorozpierdol.
Tak tak, Hexen to NDRI ale jakby sie przyjrzec to dla mnie to typowy NRI.
Jak sprawa ma sięz HEPem?

Wogole podbija to nowe ustrojstwo libido. Wazokonstykcja tez taka mocna jak przy heksie?
Informacje mile widziane bo wlasnie leci do mnie sampel na testy tej chinszczyzny. Zjazd znośny?
 • 856 / 345 / 6
14 kwietnia 2019popeliniarz pisze:
Legalne w PL ?
Nielegalne. Jadąc podług rozporządzenia do wiadomej ustawy jest to środek z grupy II-NPS. Masa jakieś 130 U. Element A to fenylek (bez podstawnika), element B to
 • R1 - wodór
 • R2 - grupa alkilowa (C2)
 • R3 - grupa alkilowa (C5)
 • R4 - wodór
Rozporządzenie przewidziało i taki środek :(
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
 • 74 / 1 / 0
Bardzo miła substancja do pracy. Mała ilość 10-20mg w zupełności wystarcza. Sniffem działa ok. 2 godzin. Nie nadaje się do ćpania, bo bardzo silnie działa noradrenalinowo, a dużo mniej dopaminergicznie w przeciwieństwie do HEXENu. Wziąłem za dużo i w zupełności nie mam ochoty na dorzutkę. Mało przyjemności. Raczej stosować jako narzędzie, kiedy musimy dokończyć coś ważnego, a oczka nam się zamykają, ale kto co lubi :)!
 • 610 / 55 / 0
POWTÓRZĘ to co juz powiedziałem w tym watku rok temu - HEPA HEPA DAJ MI NEPA. Ryje klame to na pewno, na jednego działa na drugich bardziej przerytych nepami, hexami, alfami na patyku granica placebo./
10 sierpnia 2020surveilled pisze:
A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
 • 329 / 47 / 0
Jeśli ktoś dostanie ten środek to dawki ok 10-15 mg maks i to donosowo. Nie częściej niż raz na 1,5-2 godziny. Dostałem 100mg to za często te 15mg sniffałem i dopiero 5 klon mnie wyluzował.
ODPOWIEDZ
Posty: 20 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.