4-CMC; Klefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 255 / 41 / 0

Spotkał się z Was ktoś z sortem cmc (niby to 4-CMC) miało być które po rozpuszczeniu zabarwiło wodę na mlecznobiały roztwór? Lekkie działanie na serotoninę, bez speeda, myślę że coś dosypane ewidentnie...
  • 1184 / 211 / 4

nie.. po prostu 4CMC... tak zajebiście działa na sero...

mnie to ( po pierwszym razie ) rozjebało... ujebało w fotel i siedzę...

mefedron to na START robiłem po 0.5 gieta... a tu mnie 250TKA W FOTELU ZOSTAWIŁA...\

gdyby mnie nie napierdalała głowa od tego... była by to mała odmiana dla dopaminowych rozpierdalaczy ( efedron / 3MMC )

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

17 latek posłużył się podrobioną receptą

Suwalscy policjanci zatrzymali nastolatka, który posługując się podrobioną receptą kupił silne leki przeciwbólowe. Mundurowi znaleźli również w mieszkaniu 17 latka niewielką ilość narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za posługiwanie się podrobionym dokumentem grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie narkotyków ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 1608 uczestników Wejdź na czata