Holandia – wątek ogólny i FAQ

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1607 / 389 / 5

Nie. To są legalne substancje, równie dobrze może mieć przypał za pieprz, sól i cukier.
  • 58 / 4 / 0

cut - zakaz handlu na forum, warn / delicsajko
Ostatnio bylem w cenrum Amsterdamu sie pytac ale duzo osob mi powedzialo ze na centrum browna nie dostane bo to nocne miasto i ludzie chca cpac koks...

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Posłowie znowu będą udawać, że debatują o trawce. Zbiera się Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji M

7 stycznia 2020 r. powołany został Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, który po inauguracyjnym spotkaniu właśnie planuje historyczne drugie posiedzenie, a po jego zakończeniu zorganizuje nawet konferencję prasową.
  • 418 / 64 / 0

W Rotterdamie tego lata sporo
  • 1 / / 0

Witam. Orientuje się ktoś może w okolicy Alkmaar / Koedijk czy idzie złapać coś dobrego?
Interesuje mnie coś do sniffa. Szukam bardziej legitnej osoby, bo wiadomo, na ulicy 90% walka chce wyjebać. Póki co mam dostęp tylko do smarta w Alkmaar, nazywa się Natural Minds, może ktoś poleci coś ze smarta? Ja nie obeznany, póki co tylko kartom nabyłem, działa spoko, ale wiadomo, tolerka rośnie diametralnie i finansowo nie opłacalne. Ze smarta szukam czegoś przede wszystkim w działaniu podobnego do amf/koko. Możecie mi również polecić coś pod libido, przyda się, a widzę ze wybór tam duży a nie chce nabywać jakiegoś gowna nie aktywnego. Generalnie w smarcie dużo ilustracji przykuwa moje oko aczkolwiek, w necie ciężko coś znaleźć na temat tych substancji ze smarta.
Nie piszcie mi nic o zamawianiu rc, ceny minimalne za zamówienia mnie rozpierdalają a tak dużych ilości nie potrzebuje. Z góry bardzo dziękuje za pomoc. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia/wieczoru.
  • 1607 / 389 / 5

Na ulicy 99% to dobry sprzęt, a nie wałek. To nie Polska. Za RC zapłacisz razem z przesyłką tyle samo co za sprzęt na ulicy tylko wiadomo - co innego. Chociaż są i ludzie co ketony pchają Polakom i towar schodzi %-D
W smartach do fety lub koko nie ma nic podobnego.
  • 798 / 85 / 0

Osobiście słyszałem, że w Amsterdamie trzeba uważać na osoby ciemnoskóre zwłaszcza jeśli się jest turystą, bo jako kokainą wciskają jakiś fałszywy proszek.
  • 1607 / 389 / 5

Amsterdam to inna bajka jest. Tam to - jak w większości miast turystycznych - wał na wale lata, zwłaszcza jak goście widzą, że głowa się obraca na wszystkie strony.
Ale reszta miast to głównie dobry sprzęt, a im mniejsze tym mniejsza szansa na chujozę. Nie opłaca się kręcić wałków jeżeli wszyscy mają dobry sprzęt w dobrej cenie, bo nie będziesz miał klientów. Tutaj na diler na dilerze żyje %-D
  • 43 / 2 / 0

Mieszkając w Amsterdamie miałem gorszy koks, niż ten z Nord Brabant.
Być może w moim przypadku tak było, ale kolega też raz kręcił no i nie zaskoczył mnie ten w Amsterdamie.
  • 1607 / 389 / 5

Kwestia dojścia. Jak nie jesteś turystą to powinieneś móc sobie ogarnąć dobry.
A Noord Brabant znana jest z dobrych dragów i ich produkcji. To takie narkotykowe serce Holandii.
  • 1 / / 0

Dostalam pikse rozowa ,okrogla z literka chyba "E " . Wiecie może coś ktoś?
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 1609 uczestników Wejdź na czata