Potrzebuję coś na uspokojenie. Chłopak ze mną zerwał (proszę bez zgryźliwych komentarzy).

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3 / / 0

Bieganie i muzyka. Oczywiście, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, aby uprawiać sport. Możecie absolutnie pisać co chcecie, ale mi po ciężkim rozstaniu to zajebiście pomogło. Bieganie do upadłego wieczorem. O wiele łatwiej uśniesz.
  • 52 / 11 / 0

Z rzeczy, które warto wyrzucić z domu, to wszystko co kojarzy się z ex. Zdjęcia, przedmioty etc.
No i rozwijaj ten wątek. Może będzie Twoim katharsis. Anonimowe wygadanie się, publicznie lub prywatnie pomaga.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ayahuasce

W ciągu ostatniej dekady nastąpiła ogromna zmiana w amerykańskiej polityce dotyczącej marihuany. Możliwe, że to zapowiedź tego, co może stać się z innymi środkami psychoaktywnymi, które obecnie są zakazane. Publikujemy fragment książki „Gdy rośliny śnią. Ayahuasca, amazoński szamanizm i ogólnoświatowy renesans psychodeliczny”.

Zaproponował narkotyki policjantowi po służbie. Zgarnęli pół kg amfetaminy i prawie 1800 sztuk XTC

Diler chciał sprzedać narkotyki przypadkowo spotkanemu mężczyźnie. Okazało się, że zaproponował je… policjantowi po służbie. Ten umiejętnie wszedł w rolę kupca i „handlarz” zaproponował mu „grubszy” interes. Na miejsce dobicia targu przywiózł cały swój towar – pół kilo amfetaminy i prawie 1800 tabletek ecstazy. Mężczyzna zamiast pieniędzy zobaczył jednak policyjne odznaki. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.
  • 1468 / 124 / 0

Dokładnie wszystko co przypomina Ci o ex . Moze aktywność fizyczna ? Bieganie rower basen fitness ? Możliwości naprawdę jest dużo. Nie uciekaj w leki odrazu bo uwierz ze zazwyczaj jest to bilet w jedną stronę...
  • 1184 / 211 / 4

Nowy samiec w życiu...

nic Cię tak nie uspokoi jak dobry sex z zajebistym facetem.
... a może i będzie z tego aj lof ju ... kto wie.
Nie patrz w tył... pozdr.
  • 13 / 2 / 0

Nie wiem czy straszenie tak tymi lekami to szczęśliwy pomysł. Brane terapeutycznie często pozwalają wyjść na prostą z biletem powrotnym.
  • 27 / / 0

Nie wiem czy ktoś już proponował, ale ja bym Ci polecił profesjonalną terapię, specjalista pomoże Ci zaleczyć rany po ex.
Nie zostawaj też sama. Rodzina, przyjaciele, utrzymywanie relacji jest ważne w takich chwilach żeby nie zacząć zatracać się w tym okropnym poczuciu samotności, bycia porzuconym.
Zamiast przygodnego bolcowania poleciłbym przytulić się do kogoś. Też działa bardzo terapeutycznie.
I przede wszystkim - nie uciekaj w nałogi, żeby tłumić nimi emocje. Gdybym ja trzy lata temu po dotkliwym rozstaniu spróbował w zdrowy sposób sobie z tym poradzić, nie byłoby mnie dziś pewnie na forum, bo nie byłbym uzależniony.
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 1609 uczestników Wejdź na czata