Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 355 / 35 / 0

14 października 2020Odstawienny pisze:
@awonor z ciekawości jak zachowuje sie osoba używająca amfy od kilkudziesięciu lat?
koleżka którego miałem wyżej na myśli jest wbrew pozorom dość ogarnięty, tylko szybszy niż standardowi ludzie %-D raczej niewiele osób by go o to posądziło na pierwszy rzut oka. sport, praca, rodzina, chlop jak chlop. nie ma słynnego syndromu mechanicznej szczęki ;)

druga sprawa to to, że takich rodzynków jak on jest niewielu i u większości użytkowników już kilka lat jedzenia amfy powoduje ubytki w zębach, tiki, paranoiczne scenariusze pielęgnowane w głowie przez dlugie okresy czasu
zawsze to powtarzam - RC niszczą szybciej i bardziej namacalnie, feta jest podstepna i zżera niespostrzeżenie - a gdy sie ockniemy że nas zryło, jest za późno
takie jest moje subiektywne mocno zdanie:D
  • 20 / 2 / 0

Czy jakaś mądra głowa, mogłaby wskazać jaka reakcja zachodzi między niezupełnie suchym wladem a aluminium? (ew. czy zachodzi?)

@wyżej
Jeśli ktoś kręci wyniki kilkunastoletnie, z założenia musi być 'względnie ogarnięty' (mówimy o osobach z którymi da się względie sensownie rozmawiać), w innym wypadku po paru latach jest poważna kraksa. Za klasykiem "bo ćpać to trzeba umić"

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ayahuasce

W ciągu ostatniej dekady nastąpiła ogromna zmiana w amerykańskiej polityce dotyczącej marihuany. Możliwe, że to zapowiedź tego, co może stać się z innymi środkami psychoaktywnymi, które obecnie są zakazane. Publikujemy fragment książki „Gdy rośliny śnią. Ayahuasca, amazoński szamanizm i ogólnoświatowy renesans psychodeliczny”.

USA: Naukowcy zbadają, czy można leczyć depresję za pomocą narkotyków

Wkrótce ruszy wywołujące wiele kontrowersji badanie naukowe, którego autorzy chcą przeanalizować wpływ popularnych imprezowych używek na stan zdrowia osób z zaburzeniami psychicznymi. Uczeni chcą sprawdzić, czy LSD i ecstasy mogą być skutecznym i bezpiecznym lekarstwem na depresję, stany lękowe i objawy zespołu stresu pourazowego.
  • 105 / 9 / 0

Dziwne jest to że po dwudniowym ciągu, gdy zjazd już odpuścił, psychicznie czuje sie lepiej niż przed zaczęciem tego ciągu. Ktoś wie o co chodzi? Bo zazwyczaj czułem sie gorzej przez pierwsze pare dni po fukaniu, a teraz mineło jakieś 24h od ostatniej kreski i czuje sie przyjemnie
  • 7 / / 0

16 października 2020Odstawienny pisze:
Bardzo czesto tak u mnie jest. Czuje sie w tedy jak na opiacie. Niesamowite pszyjemne.
Jak sie po trypie, nawet jak sie muszisz zmusic, polorzysz na godzine plus, to czesto jest taka ulga.

nie cytuj posta nad swoim - stteetart
  • 68 / 9 / 0

Od jakiegos czasu po fecie nie czuje się tak jak powinienem. Nie wkręcam się w robienie czegoś tak jak po fecie być powinno, nie mam chceci na gadanie ze wszystkimi o wszystkim itd.
Ile dni musze zrobić detoks zebym jak walne poczul tą prawdziwą moc fetki?
Użytkownik nieaktywny
  • 8 / 1 / 0

@SINMAIN myslę, że minimum z dwa tygodnie
  • 105 / 9 / 0

@SINMAIN 2tygodnie będą optymalne. W tym czasie oczywiście witaminki i dużo jedzenia
  • 318 / 49 / 0

18 października 2020SINMAIN pisze:
Od jakiegos czasu po fecie nie czuje się tak jak powinienem. Nie wkręcam się w robienie czegoś tak jak po fecie być powinno, nie mam chceci na gadanie ze wszystkimi o wszystkim itd.
Ile dni musze zrobić detoks zebym jak walne poczul tą prawdziwą moc fetki?
Już któryś raz się na to skarżysz tutaj, a z tego co kojarzę to dużo tej fety wpierdalasz. Organizm jasno ci daje do zrozumienia żebyś przestał to robić, a ty swoje. Odstaw to na dłuższy czas bo się zajedziesz chłopie. Zacznij jeść, wysypiać się, zregeneruj się porządnie.
  • 68 / 9 / 0

Łatwo mówić trudniej zrobic jak się jest w ciągu. Zawsze staram się pospać trochę nawet te 2h to zawsze coś. Jeśli chodzi o jedzenie to jem normalnie (moze troche mniejsza porcja). Dzisiaj miałem skończyć 7 dniowy ciąg ale niestety została mi jeszcze jedna rysa, walnąłem no i bilem się z myślami czy wziąć sztukę od kolezki.
Niestety mam słabą wole i zaraz jadę po małe co nie co. Tym bardziej że sorcik pierwsza klasa :)
  • 318 / 49 / 0

Powodzenia ;)
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1609 uczestników Wejdź na czata