Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 1054 / 179 / 0

Cześć, chcę odwołać się od mojego ostatniego warna.
Użytkownik dexpl sam powiedział o tym, o czym pisałem. Czuję się jakbym dostał warna za nazwanie kogoś na tym forum ćpunem!
11 października 2020DexPL pisze:
ja biję swoją żonę tak? A dzieci? Nie zapomniałeś o dzieciach?
A tu tasiemcowy post z warnem: viewtopic.php?f=189&p=3449453#p3449453
  • 5287 / 289 / 10

@up: Tasiemiec tasiemcem, same obelgi. Za obelgę warn odwołany.

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

To może być przełomowe odkrycie na UMCS. Po konopiach pestycydy pszczołom są niestraszne

Ekstrakt z marihuany może chronić pszczoły przed szkodliwym działaniem pestycydów. Takiego odkrycia dokonali naukowcy z UMCS. Jeśli dalsze testy wypadną pomyślnie, na rynek trafi kolejny opracowany przez nich produkt .
  • 1256 / 36 / 0

Puk, puk. Nie wiem, czy dobrze trafiłem, ale zniknął wątek "seks przyjaciele". Napisałem w nim jakąś godzinę temu post i temat znikł. Nie ma go ani w Hyde Parku, ani nie wyszukuje mi go.
  • 2803 / 523 / 7

• 1256 / 36 / 0

Dzięki, nie wiem czemu mi wcześniej nie znajdował wątku, ale już działa :)
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1608 uczestników Wejdź na czata