Lewomepromazyna - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 159 Strona 16 z 16
Rejestracja: 2018
  • 1273 / 186 / 0

Potwierdzę jeszcze raz, że w przypadku niepożądanej śpiączki po lewomepromazynie, nie ma sensu panikować i wystarczy mocna kawa i odczucie, przynajmniej w moim przypadku jest wręcz rekreacyjne, nie polecam na stały patent jako używka, ale z braku laku też można, Ja zażyłem dzisiaj 3 setki ketonalu na ogólne połamanie, i 4 dwudziestki piątki tisercinu zapiłem mocną kawą z tyrozyną, i jestem na etapie komfortowego relaksu, nie oszołomienie tylko pełna kontrola, ale w stanie właśnie głębokiego relaksu. A z tym ketonalem, to przypomniało mi się że lewomepromazyna reaguje jakoś z lekami przeciwbólowymi, i stąd pomysł żeby połączyć.
Rejestracja: 2010
  • 650 / 63 / 22

Można lewomepromazynę odbierać REKREACYJNIE - szczególnie po zejściu stimów. Wtedy rozpierdi- biegi - cośtamy zamienią się w błogi SPOKÓJ. Można wtedy SPOKOJNIE wtopić się we własny umysł i nie SRAĆ biegunką myślową. W takim przypadku Tisercin (lewomepromazyna) jest RELAKSANTEM. Cóż więcej chcieć - mieć rozbabrany w pizdu umysł, czy chill neuroleptyka? Wiem. że Lewo jest dość starożytna (wolę kwetiapinę), ale darmowa i NAPRAWDĘ wycisza.

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Czy marihuana naprawdę wpływa na pamięć? Oto, co mówią obecnie badania

Używanie konopi od dawna kojarozne jest z utratą pamięci. Ale do tej pory ten pogląd był w dużej mierze anegdotyczny. Gdy naukowcy zaczynają przyglądać się marihuanie i jej wpływowi na zdrowie ludzi, zaczynają lepiej rozumieć jej wpływ na ludzki mózg – i czy marihuana naprawdę osłabia pamięć.
Rejestracja: 2018
  • 1273 / 186 / 0

Przypomniało mi się że moja pani psychiatra przy pierwszym przepisaniu tisercinu wspominała coś o piciu herbaty, ostatnio już drugi raz parzę garnek tego kultowego napoju i jakoś o tym zaleceniu mi się przypomniało bo czuję się świetnie odmulony z zachowaną mocną sedacją......polecam sprawdzić jak ktoś narzeka na uboki lewomepromazyny.
Rejestracja: 2020
  • 7 / / 0

Tisercin zatrzymuje sperme.
Nie wiem dlaczego tak jest ale po tisercinie następuje brak spermy. Brak ejakulacji.
Ktoś może wyjaśnić to zjawisko?
Rejestracja: 2017
  • 1023 / 496 / 0

@dopaminowybankrut brałem lewomepromazynę swego czasu na sen codziennie w dawce 50mg i niczego takiego nie zaobserwowałem. Może po prostu za często masujesz dzika i organizm nie nadąża z produkcją? %-D
Rejestracja: 2018
  • 1316 / 62 / 0

Na początku dobrze działała nasennie. Ale później efektu już nie było.
Rejestracja: 2018
  • 649 / 29 / 0

Jak dasz to po amfetaminie jest bardzo fajnie, działa jak benzo i seduje, ale, ale, ale wstajesz następnego dnia i jesteś zombi.Tu jest mały szczegół.
Rejestracja: 2018
  • 1273 / 186 / 0

Mieszał ktoś bezpośrednio z alkoholem? Chodzi mnie o popicie tabletek piwem , a nie jakieś tam półtrwanie w odstępie czasu.
Rejestracja: 2018
  • 649 / 29 / 0

16 września 2020VERBALHOLOGRAM pisze:
Mieszał ktoś bezpośrednio z alkoholem? Chodzi mnie o popicie tabletek piwem , a nie jakieś tam półtrwanie w odstępie czasu.
Mój stary robi to codziennie, ale nie polecam tego robić.Może się na przykład włączyć taki ubok, że trzeba dać Akineton (dopamina).
Posty: 159 Strona 16 z 16
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kropka855 i 1 gość