Lewomepromazyna - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 1273 / 186 / 0

Potwierdzę jeszcze raz, że w przypadku niepożądanej śpiączki po lewomepromazynie, nie ma sensu panikować i wystarczy mocna kawa i odczucie, przynajmniej w moim przypadku jest wręcz rekreacyjne, nie polecam na stały patent jako używka, ale z braku laku też można, Ja zażyłem dzisiaj 3 setki ketonalu na ogólne połamanie, i 4 dwudziestki piątki tisercinu zapiłem mocną kawą z tyrozyną, i jestem na etapie komfortowego relaksu, nie oszołomienie tylko pełna kontrola, ale w stanie właśnie głębokiego relaksu. A z tym ketonalem, to przypomniało mi się że lewomepromazyna reaguje jakoś z lekami przeciwbólowymi, i stąd pomysł żeby połączyć.
  • 650 / 63 / 22

Można lewomepromazynę odbierać REKREACYJNIE - szczególnie po zejściu stimów. Wtedy rozpierdi- biegi - cośtamy zamienią się w błogi SPOKÓJ. Można wtedy SPOKOJNIE wtopić się we własny umysł i nie SRAĆ biegunką myślową. W takim przypadku Tisercin (lewomepromazyna) jest RELAKSANTEM. Cóż więcej chcieć - mieć rozbabrany w pizdu umysł, czy chill neuroleptyka? Wiem. że Lewo jest dość starożytna (wolę kwetiapinę), ale darmowa i NAPRAWDĘ wycisza.

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Czy marihuana naprawdę wpływa na pamięć? Oto, co mówią obecnie badania

Używanie konopi od dawna kojarozne jest z utratą pamięci. Ale do tej pory ten pogląd był w dużej mierze anegdotyczny. Gdy naukowcy zaczynają przyglądać się marihuanie i jej wpływowi na zdrowie ludzi, zaczynają lepiej rozumieć jej wpływ na ludzki mózg – i czy marihuana naprawdę osłabia pamięć.
  • 1273 / 186 / 0

Przypomniało mi się że moja pani psychiatra przy pierwszym przepisaniu tisercinu wspominała coś o piciu herbaty, ostatnio już drugi raz parzę garnek tego kultowego napoju i jakoś o tym zaleceniu mi się przypomniało bo czuję się świetnie odmulony z zachowaną mocną sedacją......polecam sprawdzić jak ktoś narzeka na uboki lewomepromazyny.
  • 7 / / 0

Tisercin zatrzymuje sperme.
Nie wiem dlaczego tak jest ale po tisercinie następuje brak spermy. Brak ejakulacji.
Ktoś może wyjaśnić to zjawisko?
  • 1023 / 496 / 0

@dopaminowybankrut brałem lewomepromazynę swego czasu na sen codziennie w dawce 50mg i niczego takiego nie zaobserwowałem. Może po prostu za często masujesz dzika i organizm nie nadąża z produkcją? %-D
  • 1316 / 62 / 0

Na początku dobrze działała nasennie. Ale później efektu już nie było.
  • 649 / 29 / 0

Jak dasz to po amfetaminie jest bardzo fajnie, działa jak benzo i seduje, ale, ale, ale wstajesz następnego dnia i jesteś zombi.Tu jest mały szczegół.
  • 1273 / 186 / 0

Mieszał ktoś bezpośrednio z alkoholem? Chodzi mnie o popicie tabletek piwem , a nie jakieś tam półtrwanie w odstępie czasu.
  • 649 / 29 / 0

16 września 2020VERBALHOLOGRAM pisze:
Mieszał ktoś bezpośrednio z alkoholem? Chodzi mnie o popicie tabletek piwem , a nie jakieś tam półtrwanie w odstępie czasu.
Mój stary robi to codziennie, ale nie polecam tego robić.Może się na przykład włączyć taki ubok, że trzeba dać Akineton (dopamina).
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata