Przesyłki

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 2442 / 409 / 0

Wszystko to prawda, tylko z tego co zrozumiałem autor pytania miał na myśli trasę Holandia -> Niemcy, a nie Holandia -> Polska.
  • 2203 / 693 / 0

Na logike, im więcej granic tym większe ryzyko.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

„Król dopalaczy” oskarżony o kierowanie gangiem i narażenie życia 16 tys. osób

Sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia ponad 16 tys. osób, wprowadzenie do obrotu ponad 350 kg dopalaczy i kierowanie gangiem produkującym te substancje – to najpoważniejsze z 17 przestępstw, o popełnienie których został oskarżony Jan S., nazywany „królem” dopalaczy. Razem z nim na ławie zasiądą m.in. jego partnerka i ojciec adwokat.
  • 25 / 2 / 0

14 września 2020zlyhui pisze:
Jak z przesyłkami na trasie Holandia - niemcy, można napotkać jakieś problemy ? Chodzi o 4homet jakieś lizergamidy ewentualnie 2fea lUB podobne w małych ilościach typu 1 g 5 kartoników
z holandii bardzo często przechwytują paczki, gdzieś słyszałem ze ok.35% z wszystkich paczek zostaje przechwycona...
  • 424 / 20 / 0

Także ja miałem szczęście. Blottery z 1p-ls i troche benzo rc. Doleciało, szybko i bez zgrzytów. Ale stracha miałem. Nl-DE-PL
  • 70 / 5 / 0

15 września 2020WrakCzlowieka pisze:
Na logike, im więcej granic tym większe ryzyko.
Czyli co - najlepiej kupować tylko lokalnie? Tak się nad tym zastanawiałem swego czasu, ale trochę mam obawy.

1) większe ryzyko że diler ma lokalnie dostęp do Ciebie (obydwoje z Krakowa np. jesteście), jak uczciwy - to super, jak nie - to może próbowac Cię szantażować

2) jeśli trzyma listę klientów niezaszyfrowaną, w pliku txt to od razu nasza milicja o tym wie, w przypadku zagranicy - najpierw muszą to pewnie do interpolu, interpol tutaj -

Po prostu kurwa nie wiem. Z chęcią bym brał z Polski, ale wydaje mi się większe ryzyko.

Jak ktoś ma większe doświadczenie - dawajcie znać, z chęcią się poduczę.
  • 628 / 124 / 0

Jesli masz dobrą opcję w kraju to pewnie że lokalnie o wiele mniejsze ryzyko wpadki i z reguły taniej...
  • 134 / 12 / 0

Oczywiście, że najlepiej lokalnie. Jak vendor jest uczciwy to ma wyrobioną reputację - sprawdzić to możesz w odpowiednim dziale. Jak się powali i posiada taką, teoretyczną listę to jest idiotą, ale psiarnia i tak nie ma wystarczających dowódów na to, że popełniłeś jakiekolwiek przestępstwo. Rzecz jasna, jeśli mówimy o polskiej milicji i zamówieniu z darknetu z zachowaniem podstawowych zasad OpSec. No chyba, że zamówiłeś dużo, zamówienie było na tej liście i trzymasz to wszystko w domu podając im to na tacy. Wtedy to ty jesteś idiotą.
  • 19 / 1 / 0

Ktoś podzieli się wiedzą jak wygląda obecnie sytuacja z pakami z NL. Vendor szanowany wysyła nie tylko z NL jednakże to co zamówiłem jest wysłane właśnie z NL. Opcja poste restante, płatność btc.
Jakieś 5-6 lat temu od tego samego vendora też opcją list na PR odebrałem przynajmniej z 50 pak zawsze bez przypału. Teraz długa przerwa stąd moje pytanie.
  • 34 / 1 / 0

16 września 2020g4cm4n pisze:
No chyba, że zamówiłeś dużo, zamówienie było na tej liście i trzymasz to wszystko w domu podając im to na tacy. Wtedy to ty jesteś idiotą.
Ja rozumiem OpSec itd, ale zawsze jak czytam o nietrzymaniu niczego na chacie to się zastanawiam czy to jest sugestia wynajęcia drugiego mieszkania, tylko po to żeby tam wszystko trzymać, czy co?
  • 5237 / 272 / 10

19 września 2020DonDzonson pisze:
jak wygląda obecnie sytuacja z pakami z NL
PostNL ma znaczące opóźnienia ostatnimi czasy.
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata