Yerba mate - recenzje

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 24 / 6 / 0

Yerba "Yaguar Energia Guarana" b. dobra, jest z dodatkiem guarany więc daje też odpowiedniego kopa energetycznego. Mi osobiście nigdy Pajarito nie podeszło, zawsze dodaje trochę do yerby yaguar + mięta pieprzowa.
Użytkownik zbanowany
  • 1161 / 120 / 0

Ja tam uwielbiam posmak petów :-)
Co wg Was taniej wychodzi, kawa, czy yerba?

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Poprosił policję o pomoc, bo "zgubił lekarstwo ratujące życie". Okazało się, że to była heroina

Młody Włoch, który zostawił w pociągu w Rzymie saszetkę z heroiną, o jej odnalezienie i oddanie poprosił policję. Wyjaśnił, że w środku są lekarstwa ratujące życie, których potrzebuje. Policjanci wysłali zgubę do laboratorium
  • 45 / 5 / 0

Kiedyś liczyłem podobnie wychodzi.Yerba teraz w internecie jest tania.
  • 37 / 8 / 0

Ja jestem fanką Yerby Green. Produkt polski, yerba brazylijska, grubo cięta, różne mieszanki smakowe. Są pakowane po 400g i taką paczkę można wyhaczyć bardzo tanio, na allegro zdarzają się i po 10zł czasami (normalna cena to 13-15zł). Są różne mieszanki smakowe, z owocami, różnymi ziołami. Według mnie dodatki nie dominują nad yerbą, zazwyczaj jest ich mniej niż 10%. Jeśli to ma dla kogoś znaczenie to poza tym wolę kupić polski produkt zamiast kupować marek wielkich firm jak Amanda, Rosamonte itd.
  • 934 / 72 / 7

ja pijam ostatnio amande czerwoną i robi robotę
  • 37 / 8 / 0

Oczywiście, że robi, w końcu to yerba. Amanda jest kiepska, bo szybko się smak wypłukuje
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata