PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

45%
1.Tak.
117
43%
2.Kocham i nienawidzę
113
12%
3.Nie.
31

Liczba głosów: 261

• 179 / 39 / 0

Właśnie wypiłem przepłuczke tego helcoma 06, 400gramow tyle co zawsze. Nie spodziewałem się takiego działania, oczy same mi się zamykają, źrenice szpilki plus nie mam po nim rewelacji żołądkowych. Dobrze ze trafiłem na tą serię a nie na 08, choć ta pewnie porównywalnie dobra. Może trafiłem na wyjątkowo mocna paczke, ale jest mocniejsza niż helcom 05, podobna do 03 w mocy. Helcomy górą! Ciekawe jest do że tolerka mi się nie zwiększa. Jak zaczynałem to miałam tolerke taką, że 600mg kody ledwo co działało, teraz 300mg kodeiny i jestem porządnie porobiony, mam nadzieję, że nie zapesze i będzie tak dalej.
  • 2322 / 735 / 0

@sja oraz @lolek dzięki za podzielenie się szczegółami i opinią. sam dam znać jak się zabiorę za te Kresto v908, ale jak mówiłem nie spodziewam się fajerwerków, choć uważam, że 0,8 kg coś tam powinno podziałać w akompaniamencie Tramalu bądź kody.

choć oczywiście takich maków nie warto w ogóle brać pod uwagę jak ktoś chce się normalnie porobić, a zaryzykowałbym stwierdzeniem, że nawet na podleczenie są zbyt słabe.

ale w ogóle klepiące czechy to coś niesamowitego, dawno się z czymś takim nie spotkałem. muszę się też rozejrzeć jak gdzieś będę za Bakallandami, bo chyba w tamtym roku ostatnio je płukałem.

Pan Darek ma nowotwór. Idzie do więzienia za marihuanę. W więzieniu będzie się marihuaną leczył

We wtorek, 8 września o godz. 12:00 przed sądem okręgowym w Kielcach odbyła się rozprawa apelacyjna w sprawie pana Darka, który w pierwszej instancji usłyszał wyrok 2,5 roku więzienia za posiadanie znacznych ilości marihuany. Pan Darek jest pacjentem onkologicznym, od kilku lat mężczyzna legalnie leczy się medyczną marihuaną. Jeśli trafi do więzienia, będzie miał możliwość kontynuowania terapii tą samą substancją, za którą został skazany.
  • 197 / 17 / 0

Miśki co tam na mieście? Tak się zastanawiałam, że skoro nawet Kresto okazało się zdatne, to może niedługo powróci do nas jakieś Tesco albo Fresco jak za dawnych czasów %-D Są one w ogóle jeszcze Tescow innej formie niż mielona?
  • 476 / 83 / 0

Ok, mam Helcoma 06 z Hiszpanii. Na pierwszy raz zrobiłem przepłuczkę z 200g nie mając za bardzo pojęcia czego się spodziewać i nie chcąc aby mnie zbyt bardzo ścięło skoro mówicie że takie mocne te Helcomy. 300ml ciepłej wody (nie wiem czy nie za mało, ale mak swobodnie sobie pływał), pół płaskiej łyżeczki kwasku, mieszałem w butelce z 15min. Samego płynu wyszła niecała szklanka, mleczno-mętny-brozowo-żółty. W smaku niespecjalne (myślę że z cytryną mogłoby być smaczniejsze), wypiłem pół szklanki. Zrobiło się zauważalnie sennie, wchodzi uczucie wyciszenia i przyjemnie czuć ciało, miło się leży, trochę mdli, nastrój chyba bez zmian, ale dzisiaj od rana jest on wyjątkowo paskudny. Trochę przypomina w działaniu kodeinę, ale klimat jednak inny. Dopije zaraz resztę..
Jakiego średnio czasu działania można się spodziewać? kodeina w moim przypadku to peak gdzieś 2-3h, a całość może zamknie się w 6-8h. Jak jest z PST?
  • 476 / 83 / 0

(proszę dobrego moda o scalenie, nie mogę już edytować)
Ok, dopiłem i przepłukałem resztę, została mi jeszcze szklanka, ale chyba już nie będę jej pił. Jest bardzo wyraźne działanie, nawet nastrój mi się poprawił chociaż ciężko tu mówić o jakieś euforii, główne skrzypce gra sedacja i przyjemna senność, przestałem też myśleć nad troskami dnia codziennego które ostatnio mnie męczą więc zauważalnie koi psychikę :P
  • 6 / 2 / 0

Nie udzielam się na hypku, ale maku trochę spożywam, a że jeszcze nie ma recenzji tego nowego v908, to poczułam się w obowiązku by go zrecenzować, bo zawsze tylko żeruję na waszych :p
Na próbę dałam mojemu chłopcu dwustugramową paczkę, bo nie chciałam niepotrzebnie marnować więcej hajsu, a on jest chudziutki i ma hipermetabolizm wszelkich substancji, więc taka ilość mu starczy by wiedzieć czy klepie. Zadziałało, poczuł opiatowe ciepelko, ryj mu się cieszył, ciężko w nogach, momentalnie przeszło mu zmęczenie po pracy. Kupiłam więc 5 paczek po 200g, z czego on wypił jeszcze trochę, więc można uznać że spozylam wywar z 0,8kg i, o dziwo, czuję działanie. Jest porównywalne do bakalajków z początku roku, troszkę słabsze niż to mocne kresto 136, na które trafiłam tylko raz, choć może jak wejdzie druga przepluczka, to będzie porównywalne. Mam jakąś tam tolerke, koda mnie nie klepie w żadnej dawce, nie walę aktualnie po okablowaniu, ale strzelam że 50mg majki iv by mnie porobiło, po 70 bym noddowala, a 120 oxy p.o. też mnie robi do noddow
3,5-4/10
Sorki za chaotyczność (*)
  • 64 / 4 / 0

Kresto 908 (L193262908 31.03.2021) działa, chyba nawet lepiej niz slabsze 136, które miałem. O dziwo w momencie gdy sie zaczely konczyc 136 w sklepach, to postanowilem wyprobowac ten 908 i uznalem, ze nie dziala, w ogole nie jest gorzkie, wiec pewnie bedzie 0 działania. Jak juz sie 136 naprawde skonczylo, to kupilem 908 jeszcze raz i nie czaje jak sie moglem tak pomylic. Nie chodzi nawet o dzialanie, bo mieszajac to by mi bylo ciezko ocenic, ale o smak - ten mak jest wyraznie gorzki, bardziej niz 136 ktory mialem wczesniej. Nie chodzi tez o zadna serie w serii, po prostu jakims cudem nie ocenilem go wlasciwie. Niestety 908 tez sie juz konczy i nie wiem co robic. W jednym sklepie byla cala wielka polka jakiegos dziwnego Kresto 400 iles i po smaku od razu odrzucilem jako calkowicie niedzialajacy. Moze i tu sie okaze, ze mi sie pojebalo i bedzie spoko
  • 2322 / 735 / 0

no to mnie trochę pocieszyliście z tym Kresto, może coś z tego wyjdzie, nawet przy mojej tolerancji. również będę parzył wywar z 1 kg tego maku, bo tyle uzbierałem. prawdopodobnie będzie wymagał wzmocnienia, bo to jednak słaby mak, ale miło słyszeć, że aktywny.
  • 2200 / 369 / 9

Ziom londiego, ten bo buchał z nim budex, wykorkował od przepłuczki jakiegoś klepliwego maku 1 kg.
  • 6 / 2 / 0

Zachęcona opinią jednego z użytkowników, któremu trafił na aktywny mak bakalike,
parę dni temu spróbowałam partii które były u mnie w Dino. Zobaczyłam, że wróciły stare paczki, te bardziej matowe i z Czechami podanymi jako kraj produkcji, nie "EU", więc liczyłam na to, że rzucili do sklepow stare serie, bo zauważyli że ten dobrze oczyszczony mak nie schodzi. No i się przeliczyłam, z partii o początku 031 i 021 wyszła obrzydliwa, mdła przepluczka, zero działania. Było czuć odrobinkę, ale to odrobinkę gorzkosci, więc możliwe, że gorycz pochodzila
z tego maku 021 (ale wątpię, by był klepliwy, byłoby nieco wyraźniej czuć jego smak, a trzeba było się tej goryczy doszukiwać), bo jego wzięłam jedną paczkę, a cztery 031. Zasugerowałam się też tym, że dwie pozytywne oceny na makfinderze miały maki o podobnych do nich numerach partii. No ale chuj, klapa, zero, dupa. Może na dniach spróbuję makara, bo widziałam, że ktoś namawiał użytkowników na przetestowanie i zdanie relacji, to jak gdzieś go znajdę, poświęcę dychę
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata