2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Re: 2C-B

• 81 / 13 / 0

Szczerze to kwasa nigdy , a kilkanaście lat temu 3-4 razy grzybki :) i chyba to wszystko :)
Kobiecie dam max pół :)
  • 98 / 7 / 0

Jeśli nie masz jakiegoś dużego doświadczenia z psychodelikami zacząłbym właśnie od 11mg, szczególnie do seksu. Ja osobiście na pierwszy raz zrobiłem jeszcze do tego nexus flipa i trochę przerosło %-D

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

Dzieci wskazały mężczyznę, który dziwnie się zachowywał. Policjanci zatrzymali go z narkotykami

Policjanci patrolują zwykle miejsca najbardziej uczęszczane przez turystów i mieszkańców. Podczas jednej z takich służb, dzięki wzorowej reakcji dzieci, policjanci zatrzymali 39-latka, który zachowywał się agresywnie na ełckiej promenadzie i miał przy sobie narkotyki.
  • 1787 / 371 / 25

Po 11 mg doustnie coś czuć w ogóle? Lepiej zjeść całą taką pigułę po prostu, 2C-B to i dosyć lajtowa substancja pod względem mentalnym.
  • 519 / 72 / 0

Ja czułem mocno po 12mg per oral. Wizualnie słabo było, ale było libido, była euforia i całkiem sporo energii.
  • 1467 / 343 / 5

11mg w sam raz na baraszkowanie. Cała może być za dużo dla nowicjusza. Nawet dla nie-nowicjusza może być za dużo i zamiast baraszkowania będzie ekstatyczne muskanie się wargami %-D
  • 424 / 20 / 0

Też tak macie, że jak wrzucicie te 25mg 2cb to wszystko jest takie same, ale jakby inne. Buja się, kręci trochę zmienia. I dochodzi do was ta myśl, że właściwie to życie jest ponure na codzień.

Re: 2C-B

• 211 / 12 / 0

11 września 2020ImaneAnys pisze:
2C-B to i dosyć lajtowa substancja pod względem mentalnym.
Oj nie wiem xD Wczoraj było jedzone, już zaczęło schodzić to poszedłem na chate, położyłem się, a to nagle tak na banie siadło, że ja pierdole xD Jestem doświadczony w 2C-B i żarłem nawet 40-45mg na raz, ale to co się działo jak leżałem w łóżku to aż mnie przytłoczyło. Totalny meksyk, miliony myśli na sekunde, jakieś popierdolone rozkminy, że prawie badtripa złapałem xD

Do ruchania bym polecał tak z 7-8mg(u mnie działanie jest wtedy najbardziej zbliżone do emki i kutas stoi jak po jakiejś viagrze xD)
  • 98 / 7 / 0

A mi tam jakoś nigdy się nic nie chce po 2C-B ruchać nieważne jaka dawka. Po prostu mam wtedy inne rzeczy w głowie niż seks, który wtedy po prostu jakby nie istniał.
  • 1467 / 343 / 5

Bywało tak, że na wejściu rzucaliśmy koce na podłogę, przytulaski, głaskanie i się zaczynało. Niezapomniane doznania. Ale faktycznie zazwyczaj dzieją się inne, ciekawe rzecz. Ja w sumie po wszystkim czasem mam ochotę. Po PST nie miałem.
  • 98 / 7 / 0

Przytulanie owszem, fajne jest to mixowanie się z drugą osobą. Po wszystkim też było fajnie, ale podczas jakoś się nie zdarzyło. Może to po prostu ja tak mam po psychodelikach.
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata