Kannabinoidy I.V.

Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Kannabinoidy

• 36 / 1 / 0

przy paleniu kanna wpadło mi do głowy żeby przygotować marihuane tak jak do jedzenia ale zamiast zjeść walnąć sobie ją w kanał.oczywiście robić tego nie będę ale jestem ciekawy czy ta metoda wgl by zadziała
  • 589 / 119 / 0

krążą po internecie przypadki takich geniuszy, nie chce mi się teraz szukać, ale nie kończyło sie to dobrze, raczej nie z racji przedawkowań, ale powikłań po wstrzykiwaniu takich wynalazków

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Narkotester pomylił narkotyk z lekiem? „Nie brałem amfetaminy”

- To był dla mnie szok, bo nie miałem żadnej styczności z narkotykami. Narkotester prawdopodobnie pomylił amfetaminę z lekarstwem, które zażywam – mówi pan Rafał. Rozmawialiśmy z kierowcą autobusu, u którego policjanci wykryli w lipcu niedozwoloną substancję.
  • 671 / 117 / 1

@up zator tłuszczowy gwarantowany.
  • 447 / 39 / 1

Kanna IV? Ja pierdole
  • 995 / 158 / 0

nadal nie wierzę, że są osoby chcące testować kanna i.v. XD
kanna p.o. jest nieprzewidywalne i niebezpieczne, a wy to po kablach chcecie napierdalać.. trzeba mieć już naprawdę albo mocno poprzekręcane w głowie od tych waszych carfentanylów i innych gówien, albo musi to być jakaś część waszego planu samobójczego..
  • 2203 / 693 / 0

Nie wiem jak z kanna, ale ziomek kiedyś ostro zbenzowany przygotował i podał sobie marihuankę dożylnie. Było blisko amputacji, była jazda karetą na sygnale, były ciężkie i poważne przemyślenia na temat tego co odpierdala ze swoim życiem. Obecnie nawet alkoholu ani fajek nie tyka.
  • 509 / 16 / 0

też kiedyś myślałem o marihuanie iv ale zrobic to tak że przygotowujesz jak do jedzenia ale zamiast oleju dać glikol propylenowy, przefiltrować przez filtr strzykawkowy i wtedy załadować.
chociaż szczerze to już lepiej ketony iv walic niż weed ale tak sie zastanawiałem...
Wróć do „Kannabinoidy”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata