ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0

Dzień dobry,
Panowie mam małe pytanie. Posiadam jeden panel o mocy 385Wp czy jestem w stanie z niego wykrzesać tyle mocy by zasilić jakąkolwiek lampę dla jednego kwiatka? :liść:
  • 942 / 80 / 0
Awatar użytkownika

Co masz na myśli mówiąc "panel" ?
www.pajacyk.pl Być może dla świata jesteś "tylko" człowiekiem, ale dla niektórych jesteś całym światem - Gabriel Garcia Marques [H]R Crew
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.