Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
Jak po raz pierwszy zażyłeś heroinę?
Spaliłem, i było git.
124
20%
Spaliłem, i było słabo.
70
11%
Wciągnąłem, i było git.
51
8%
Wciągnąłem, i było słabo.
20
3%
Wstrzyknąłem, i było git.
54
9%
Wstrzyknąłem, i byłem w NIEBIE.
309
49%

Liczba głosów: 628

ODPOWIEDZ
Posty: 200 • Strona 19 z 20
  • 43 / 2 / 0
Klepsydra on sobie poradzi juz pare razy mnie uraczyl smakolykami.A mala ilosc to nie przypal.Nikt mu nie bedzie rozkrecal silnika czy skrzyni biegow.Zreszta to byly najemnik zna dzialania.No tak mi sie wydaje.Pokoj
Uwaga! Użytkownik Grom nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1616 / 53 / 0
03 marca 2011Kometha pisze:
Thermogrip pisze:
Znałem kiedyś typa, co traktował ćpanie helu jak rytuał. Mielił, polerował, wygładzał blache, sypał z akcentem do ostatniej kruszyny z samary i zaciagał kłęby z wdziękiem.
Zajebiście to wyglądało, bo niewazne czy typowi zwisał glut do pasa, czy z dupy mu się ulewało, to wyglądał tak, jak skrzypek wyjmujący z pokrowca swojego Stradivariusa. Z szacunkiem podchodził do tej używki, co było widoczne w jego takich jakby perfekcyjnych, powolnych ruchach.
To mamy cos podobnego, ja jeszcze wiekszy odpal robie- zawsze przed goraca kąpiel- zeby wyszla instalacja do wierzchu, przygotowanie, sprzatanie ze stołu!! :D ba, mam magiczne skrytki na wszystko, stuff starannie ulozony, zadbany, etui zwinieta staza, szmery bajery. Czasem nawet gadam do tego brazowego proszku ^^


mi zawsze schodzi na drugi dzien "po" skora z twarzy, niezaleznie czy to ok temat, czy slaby... torsje zazwyczaj udawalo mi sie powstrzymac, ale jak material jest wyjebany to poprostu sie nie da :*)
Sam jestem takim perfekcjonistą z chęciami, zawsze jak sb zamawiam cos co bardzo chce to sprzatam pokoj I rozpakowuje to niczym jakbym uczestniczyl w rytuale... Sprawia to super przyjemnosc, jednak z dragami nigdy tak nie miałem, bo zazwyczaj one dają checi do sprzatania albo wyjebizm
  • 73 / 3 / 0
Siemanko o co chodzi z tym "gonieniem kropli"? W sensie rozumiem jak to robić ale jaki w tym sens skoro można temat wysypać w jedno miejsce, aluminium sobie jakoś tak ułożyć żeby temat się zbierał w jednym miejscu, wtedy nawet dużo więcej dymu leci i nie używam żadnych lufek/rurek do wciągania i mi tak wygodniej.. Więc czemu ludzie gonią te kroplę? Czy temat się marnuje kiedy palimy mocno i wszystko idzie na parę machów?

Scalono - surv

Poprosiłbym o skalacje bo kurde miałem się coś zapytać i wyleciało z głowy.
I jeszcze zastanawia mnie czy dym powinniśmy trzymać jak najdłużej?
  • 2 / / 0
01 sierpnia 2020xotic pisze:
Czy temat się marnuje kiedy palimy mocno i wszystko idzie na parę machów?
To
heroina się spala i koniec zabawy. Nie wiem jaki masz patent na palenie, że nie musisz gonić, trzymasz ogień bardzo daleko od folii?

A co do głównego tematu to najlepsze wrażenia są po iniekcji, ja za pierwszym razem ćwiarę dzieliłem na jakieś 5 części, wtłaczałem do połowy, czekałem na efekty, a potem bardzo powoli do końca i taki styl polecam.

Palenie bezpieczniejsze, ale trudniejsze do ogarnięcia i gorsze doznania.
Uwaga! Użytkownik Rubront nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 73 / 3 / 0
@Rubront

Właśnie nie, bardzo blisko trzymam ogniem do folii i tylko czasami zdarzy mi się podpalić. Bodajże przez dziurki w folii, albo gdy aluminium jest bardo małe. Lubię sobie zrobić taki mały kącik gdzie krople się zbiorą w jednym miejscu i to grzeje - tyle dymu leci że rurką bym nie wciągnął.

Takim wyuczonym sposobem że i tak się nie podpala to nie trzeba chyba bawić się w gonienie kropl?
I jak z tym dymem, trzymać jak najdłużej? :D
  • 1045 / 164 / 0
A gdzie opcja "Spaliłem i tak mnie wyjebało z papci że się porzygałem" ???
Też lubię rytuał palenia.
Używam szklanej fifki, wygodniej złapać dym moim zdaniem. W ogóle sobie nie mogę wyobrazić sposobu kolegi w postów wyżej.
I don't do drugs. I am drugs.
  • 73 / 3 / 0
Też sobie załatwię jakąś fifke, a pierwsze słyszę że można tak palić. :P
  • 1045 / 164 / 0
03 sierpnia 2020xotic pisze:
Też sobie załatwię jakąś fifke, a pierwsze słyszę że można tak palić. :P
Nie palę z fifki, tylko wciągam przez nią opary, które się osadzają i można potem opalić.
I don't do drugs. I am drugs.
  • 1 / / 0
hel na pierwszy raz tylko po kablach. Wycieczka na księżyc
  • 874 / 195 / 0
@up Zapomniałeś dodać że jest to wycieczka tylko w jedną stronę.
ODPOWIEDZ
Posty: 200 • Strona 19 z 20
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.