Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Posty: 1271 Strona 80 z 128
Rejestracja: 2011
  • 8072 / 888 / 0

@sedambromek
Staram się trzymać 8 - mg - 10 mg / 24 h.U mnie to już normalka, biorę żeby w miarę funkcjonować w społeczeństwie.

BTW. Herbatka Earl Grey + 2 mg clono. :flaszka: :tabletki:
Rejestracja: 2019
  • 738 / 38 / 1

Moim pierwszym była alpra, na przełomie 16 lat . Dostałem ją i paroksetyne. To były czasy, gdzie testowałem rożne wynalazki jak DXM, antidol czy taki ćipacz. No to z nawyku wpisałem substancje czynne leków w duckduckgo.
Strasznie mnie zafascynowały informacje o nim. Więc wrzuciłem dwie tabletki, tak ostrożnie bo byłem z rodzicami. Gdy zaszliśmy na zakupy, to wszystko mocno mi zwolniło. Jednocześnie, przypływ takiego szczęścia. Chciałem się uśmiechać, tak po prostu.

@UJebany
Dlaczego nie próbujesz zejść z tego? Naprawdę chcesz, całe życie być zclonowany? Uwielbiam benzosy, ale nigdy nie miałem dłuższego ciągu niż 3 miesiące. Wolałem się pomęczyć, poskręcać jak ćpun . Nie przespać kilka nocy. Jednak wiedziałem, że muszę odstawić. Bo dawki ciągle szybowały w górę, a pamięć miałem jak z alzheimerem. Pamięć się regeneruje okropnie :zły: I bałem się, że kiedyś się nie obudzę bo alpra+alko zawsze szło w parze.

Czy LSD i inne psychodeliki mogą pomóc chorym i cierpiącym?

Psychodeliki same w sobie świata raczej nie uratują, ale wiele wskazuje, że w odpowiednich warunkach mogą przyczynić się do ratowania indywidualnego świata wielu cierpiących osób – mówi w rozmowie z Onetem Maciej Lorenc, socjolog zajmujący się tematyką środków psychodelicznych, autor książki "Czy psychodeliki uratują świat?".

Nagrywał kobietę w przebieralni na basenie. W jego mieszkaniu policja znalazła narkotyki

Mokotowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który w przebieralni jednego z parków wodnych wsunął smartfon do kabiny, gdzie przebierała się 21-letnia kobieta i nagrał ją – powiedział rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy. Dodał, że podczas przeszukania mieszkania sprawcy śledczy znaleźli 250 gramów marihuany.
Rejestracja: 2011
  • 8072 / 888 / 0

@KarmiKlasik
Bez benzo jestem nikim.klony i lorek to dla mnie magiczne pillsy.Jak już wcześniej pisałem bez nich nie mogę żyć.
Rejestracja: 2019
  • 738 / 38 / 1

To jest okropne kłamstwo którym się karmisz. Nie jestem osobą kompetentna, żeby ci wytłumaczyć jak kurewsko się mylisz.
Live your life how you want, but don't confuse drama with happiness.
Rejestracja: 2011
  • 8072 / 888 / 0

@KarmiKlasik
To już moja mamuśka jest bardziej tolerancyjna jeśli chodzi o benzo.Raz tylko zapytała: ``uzależnia ?, co nie ?``
Rejestracja: 2017
Użytkownik zbanowany
  • 261 / 50 / 0

UJebany a nie możesz spróbować 1 mg albo chociaż 0,5 mg sobie zmniejszyć? Nie od razu Rzym zbudowano. Ja sam zajebałem dzisiaj ze 30 mg alprazolamu, ale to przez ten Tramal jebany.

Redukuj tak żeby normalnie funkcjonować aż do 4 mg, nikt Ci nie sugeruje zerowania, ale Ty po prostu nie chcesz. Ja znam ten ból, jak nie ma benzo w organizmie i nie ma benzo na stanie to gonitwa myśli, która Cię tratuje, z łóżka się nie idzie podnieść. Najlepiej to strzelić sobie w łeb. Znam, bo przeżyłem to wszystko.

I odstaw lorka, to zjebane benzo, bankowo Cię ogłupia. Mi wystarczyły 3 tygodnie nie picia aby ułożyć sobie plan działania. Jeśli pijesz - zostaw to. Mam plan na jakieś 3-4 tygodnie, jak wszystko pyknie to i do świąt...no ale zawsze coś się musi zjebać, więc bez podjarki to traktuje.

Najważniejsze to zmniejszaj pomału te dawki, bo sobie ujebałeś ze to Twoja miarka i tak musi być.

Pozdro Kolego.
Rejestracja: 2019
  • 738 / 38 / 1

Kolega dobrze pisze, efekty tego gówna zaczną wkońcu wychodzić. Przy takich dawkach, takim okresie. To może zrobić z ciebie zombie. A może się mylę? A jak funkcjonuje twoja pamięć, bo moja przy krótkich ciągach ucierpiała w chuj. Jaki dokładnie okres czasu bierzesz już benzosy?
Ja przy odstawianiu po pierwszym ciągu 3 miesięcznym na dawkach do 3/4 mg i często z alkocholem. Zrobiłem ColdTurkey. Gdybym miał coś pod ręką, to zarzucił bym garścią... Nie ważne co, byle pomogło.
Nie wyobrażam sobie aż z takich dawek o jakich ty piszesz. Masz opcję iść do lekarza.
Lub, ustawić sobie samemu redukcję, przeskok na rolki. I skończyć z tym w uja.
Ale po sobie wiem, że to wraca, zawsze się przypomni...
Przy moich kolejnych ciągach, krótszych ale dawki dalej są duże a alkoholu nie omijam.
Obczaiłem taki sposób, że dzień po ostatniej dawcę nic nie biorę. W ten dzień włącza się mania. Na drugi dzień jak już skręcać zaczyna, to biorę 0.5 gdzie to dawka której nie czuje. Zmniejsza to efekty fizyczne, psychicznie dalej jest chujnia. Ale bez porównania jest lepiej. Kolejny dzień staram się nie brać, choć męczy okropnie. Dopiero przy czwartym biorę 0.25 i to znów trochę zmniejsza skręcanie. Ale to nie przy takich dawkach jak ty, cold turkey by cię zabił.
Rejestracja: 2019
  • 738 / 38 / 1

Postu wyżej nie mogę edytować, można scalić.
@sedambromek
Wydaje mi się, że ujebany zdezaktywował konto . Dziwna sprawa bo to jeden z najaktywniejszych userów.

Pytanie odnośnie clona, czy dorzucenie poprawi efekt skoro ma taki długi okres działania? Rano wziąłem 4 i czuje nie dosyt. Czy może będzie jak jest, i dorzutka nic nie da?
Rejestracja: 2014
  • 2010 / 555 / 0

@UJebany rzadko się tu ostatnio odzywam, ale widzę, że niefajnie się robi u Ciebie. 8mg klona to... obydwoje wiemy, jak to jest. W końcu jadłam listek na dwa dni i uważałam to za względnie spokojny czas, ale nie musiałam martwić się o źródło, no i nie jest to najdroższy narkotyk, prawdę mówiąc, legitnie czy pół-legitnie załatwiany.

Ja obecnie od dłuuuuugiego czasu jestem na 2mg dziennie, 3mg jeśli wystąpią jakieś problemy ale nie częściej niż raz na trzy/cztery tyg, może nawet rzadziej. Bliska mi osoba ładnie zeszła z 4mg do 0,25mg i no problemo, a była niejako pod moją opieką i ja jej to rozpisałam; z pomocniczych leków to tylko pregaba, ale b. rzadko.

Mimo zawirowań, jakie się u mnie mentalnie zdarzają, nie wychodzę ponad te 2mg. Po prostu wiem, że NIC MI TO NIE DA i zmarnuję tylko tabletki. Ale, tak, musiałam kiedyś wrzucić 16+mg żeby się przekonać. Po prostu już tak przeorałam sobie receptory, że koniec pieśni.

Naprawdę dobrym pomysłem byłoby powolne obcinanie, nie musisz zaczynać od 0,25 tabletki, choć przy takich ilościach nie byłoby to zbyt radykalne dopóki nie dojdziesz do, powiedzmy, mniejszych ilości. Doskonale pamiętam swoje schodzenie, jakbym miała rysować wykres to przez długi czas miotałby się on w górę i dół bardzo ostro; potem względny spokój i spadanie, potem plateau przy ostatnim nadprogramowym kawałku tabletki (gdy porzuciłam nadzieję o zejściu do 0 z powodu epi z zapaściami, ale chciałam do dawki terapeutycznej 2mg/24h) bo zawsze najgorzej ten okruszek ostatni dociąć; no i żyję, funkcjonuję jako tako.

Przede wszystkim tu nie ma co moralizować, nie chciałabym tylko, byś podobnie do mnie miewał "bez powodu" ~3 min zapaście i połamane żebra. Głód opio jest okropny psychicznie i fizycznie, ale benzo rozpierdala cały układ nerwowy w zastraszającym tempie.

Fajny z Ciebie chłop, po co masz się marnować na tabsy. I to tak chujowe, bo one NIGDY JUŻ NIE BĘDĄ DZIAŁAŁY TAK, JAK NA POCZĄTKACH i jak na paradoksalnej.

Też nie jestem na tyle kompetentna, by zachęcić Cię do schodzenia, ale przelicz sobie to tak: jeśli brałbyś o ileśtam mniej, to na ile więcej by Ci starczyło? To jeden z plusów schodzenia, bo kilka jest. Nikt nie mówi, że masz powtarzać mój błąd i od razu rzucać się na dawkę o pół mniejszą, albo gorzej.

Całusy.
Rejestracja: 2019
  • 738 / 38 / 1

Ludzie biorący to dla rekreacji, będąc w ciągu mijają się z celem. Trzeba robić przerwy i jest przyjemniej. Dziś wsiąłem 4clona i 2 alpry na kozaka.a gdy zeszła ze mnie feta poczułem się jak zombie, bez sił. Dudni mi w głowię ale jest jest przyjemnie :)
@Jamedris
Obawiam się, że on usunął konto. Zdziwiło mnie to niesamowicie...
Posty: 1271 Strona 80 z 128
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 2263 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości