Mak Wysokomorfinowy - Rozpoznanie

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 350 / 67 / 0

@negativ
@Ujebany
Jest to Mak lekarski, ale czy wysokomorfinowy nikt raczej nie jest w stanie stwierdzić ze zdjęcia. Dawać je do gara i po konsumpcji sam będziesz wiedział. Jak pierwszy raz testujesz ten sort, to ostrożnie z ilością, zawsze można dorzucić. Z fartem
  • 22 / / 0

30 główek swierzych gotowałem 15 min. I nic nie kleplo

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Chowanie zioła w paczce fajek już dawno jest spalone. Policjanci od razu tam zajrzeli

Wczoraj, po 13, na jednej z ulic w centrum Suwałk, policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku wylegitymowali rowerzystę. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 19-latek w opakowaniu po papierosach ma schowane zawiniątko z zawartością suszu roślinnego.
  • 7738 / 809 / 0

@negativ
Może masz tolerke na opio ? Brałeś kiedyś inne ? Chyba, że jakiś nie klepliwy mak.
  • 350 / 67 / 0

@negativ Po pierwsze 15 minut to za krótko, po drugie, jak przygotowałeś te makówki, tzn czy posiekales je na drobno. No i jeżeli jest to faktycznie mak niskomorfinowy i masz np tolerke, to wtedy 30 makówek może być mało.
  • 22 / / 0

Poprzekrajalem je na pół. Spróbuję jeszxze bardziej posiekać i dłużej po gotować.
  • 7738 / 809 / 0

@negativ
Zdaj relacje czy uda Ci się coś z tego wykrzesać i czy klepnie.
  • 22 / / 0

Ciężko powiedzieć czy cos Klepko czy raczej placebo. Delikatnie lzej sie zrobiło fajnie sie spacerowało i tyle
  • 350 / 67 / 0

@negativ
Ja gotuję około 45 minut i posiekane na drobno. Tak od 30 minuty płyn zaczyna nabierać intensywnej barwy. Nie wiem po jakim czasie od wypicia pisałeś swojego ostatniego posta, ale mak lubi się dość długo ładować. No i nie wiem jaką masz tolerancję na opio.
Jeżeli mak jest niskomorfinowy, to wg mnie 30 makówek może być mało.
  • 22 / / 0

Tolerki brak. Drugi raz gotowałem okolo godziny. Najprawdopodobniej to niskomorfinowiec odmiana (waldviertler graumohn g.u). W Austrii tu tego pełno i czytałem że 10 lat temu odmiana miala 4-5% morfiny. Natomiast udało im się stworzyć ta odmianę niskomorfinowa.
  • 604 / 107 / 2

W Austrii wolno uprawiać tylko mak niskomorfinowy.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata