Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 3317 / 398 / 0

Ja nie zauważyłem dużych zmian,troszkę gorsza pamięć ale nie ma jakiejś tragedii. Jak doszedł do pregi,akamprozat i baklofen to dopiero była tragedia. Prawie jak demencja %-D
  • 678 / 120 / 0

Mnie kłopoty z pamiecia dopadły w 8 tygodniu i wtedy zapaliła się czerwona lampka. Wchodzisz na pietro w domu i myślisz - po ki chuj jam siem tutej przywklókł? A to był piękny maj, sesja i egzaminy za rogiem a cudowny lek sprawił, że jak dziadek.

Teraz pracuje z gosciem 3 lata 600mg + opio na bóle po wypadku. 29 lat, skarży sie na pamięć ale ja sie nie wychylam ze swoja znajomoscia substancji. W ogole tego nie laczy.

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

Naukowcy znaleźli potencjalne cele leczenia uzależnienia od alkoholu w chorobach wątroby

Choroba wątroby związana z alkoholem (ALD) jest śmiertelną chorobą dotykającą ponad 150 milionów ludzi na całym świecie, bez możliwości leczenia poza przeszczepem. Ale teraz zespół kierowany przez naukowców z Massachusetts General Hospital (MGH) odkrył kluczowe etapy molekularne w ALD, które mogą zapewnić cele w rozwoju terapii farmakologicznej. Ich prace zostały niedawno opublikowane w Proceedings of National Academy of Sciences (PNAS).
  • 2772 / 741 / 0

02 sierpnia 2020UJebany pisze:
Czy moja Pani psychiatra ma racje co do pregabaliny, że bardzo upośledza pamieć i dlatego nie chce mi przepisywać ?
Przepraszam za OT, ale...
Woli Ci przepisywać dokładnie 8mg klonazepamu i do tego 3mg lorazepamu na dobę, które dziesięciokrotnie bardziej upośledzają pamięć :-) Robi Ciebie w bambuko, lekarka ma dokładnie wywalone w odstawianie tak gigantycznych dawek benzo na rzecz pregaby, która nie utrzyma Ciebie w normie, skoro cała paczka benzo łykana na raz nie utrzymuje.
Do tego jak praktycznie każdy schizofrenik, jesteś bardzo niestabilnym decyzyjnie pacjentem (nie wiem czy to widzisz czy nie, ale jak i ja nie umiesz już podejmować decyzji), który na 99,99999% wróci do ogromnych dawek benzo. Nie uważasz, że to trochę zbyt hardkorowe zadanie zamieniać teraz benzo na pregę, a przede wszystkim irracjonalne? Zachciewa Ci się wynalazków...
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2020 przez misspill, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 1748 / 424 / 0

02 sierpnia 2020UJebany pisze:
Czy moja Pani psychiatra ma racje co do pregabaliny, że bardzo upośledza pamieć i dlatego nie chce mi przepisywać ?
Twoja Pani psychiatra faszeruje Cię klonazepamem i lorazepamem niczym starego deliryka z padaczką poalkoholową, ale nie chce pisać pregi, bo upośledza pamięć. :korposzczur: Zabawne.

O, misspill to samo napisała, widzę w podświetlonych postach. :świnia:

Czy upośledza pamięć? Tak. @bulku ładnie to ujął.
  • 56 / 3 / 0

Z pregabą jest taki problem że chyba(?) nie ma substancji na którą możnaby bezboleśnie z niej przejść (ktoś tam pisał o lamotryginie, ale trochę za mało takich wpisów, można spróbować ale nie wiadomo jak bedzie) co sprawia że człowiek nie ma takiego poczucia bezpieczeństwa jakie ma człowiek uzależniony od benzo któremu nie rośnie na nie od kilku lat tolerancja (rzadko się zdarza ale jednak). Gdy ktoś jest takim niestandardowym przypadkiem to lepsze IMO to benzo, bo dające wyjście, alternatywę którą jest właśnie pregabalina.
  • 56 / 21 / 0

stary jak chcesz rzucić pregabalinę, nie chcesz się wjebać w nic konkretnego, ale nie jesteś w stanie nie zerzreć garści jakichś piguł z rana, weź sobie kup 5htp, fasoracetam, dhea, tyrozyne, teaninę, do tego bieganie + nofap, i bzikaj! Cuksy i trucizna wciąż w menu, ale tylko weekendowo, czy co drugi weekend. Weź poważnie pogadaj ze sobą czego chcesz, czy chcesz brać leki codziennie czy nie, i ogarniaj. Jeśli chcesz dalej ćpać po predze, wiedząc, że wjebiesz się w coś nowego, to może spróbuj tianeptyne...?
  • 46 / 13 / 0

chciałabym to brać na alko, no nie chce przepisać, ale z pamięcią i bez tego mam problem więc nie wiem osb
  • 12 / 1 / 0

Ile będą trwać objawy odstawienne, jeśli 3miechy brałem 600mg/doba i zszedłem do 300mg? Bo jest masakra obecnie, a zredukowałem 3 dni temu. Jako ciekawostka powiem że mikro dawki kodeiny(75mg) pomagają na objawy fizyczne, ale psychika nadal dramat
  • 56 / 3 / 0

To występowanie objawów odstawiennych musi mieć bardziej związek z organizmem niż ilością pregi i czasem brania. Użytkownik Odstawienny jest jednym z przykladow na to bo 3 miesiące to naprawdę mało.
  • 56 / 21 / 0

nie zgadzam sie, wejdzcie na grupke Lyrica Survivors i poczytajcie relacje ludzi. Skok 300 mg to duzo, ludzie odmierzaja sobie roznice po 20mg i czuja zajebistego skreta
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata