LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 464 / 63 / 0

01 sierpnia 2020Kosmaa pisze:
Dziś będzie grane 120mcg. Ostatni raz z LSD był w 2018. Zaliczyłem wtedy bad tripa. Dziś chce się pojednać z psychodelikami poo dlugim czasie rozląki
Fajnie było, bardzo pozytywnie. Jedyne co, to zapomniałem jak to długo działa. Całonocny spacer po lesie wykończył mnie do cna. Start byl 22 a z wyprawy wrocilismy(ja i kolega tripujacy na tej samej dawce) o 3. W huj zajebiście, pełno pięknych momentów, śmiesznych i parę strasznych. Ale jakoś nie odczuwałem lęku przed tym wszystkim co tworzy kwas dużo bardziej ludzi się bałem. Jak myślałem o zagrożeniu to sobie wyobrażałem człowieka, tym bardziej po sytuacji jak jakiś samochód taki stary rozjebany z grającą głośno muzyką jechał w środku lasu, nagle zawrócił, dostosował się do naszego tempa, potem sie zatrzymal przy nas, my zaczelismy isc w przeciwynym kierunku i pojechał całe szczęście (chociaż w sumie wyglądalismy jak ekipa wpierdolu [kolega jest łysy i całkiem dojebany] moze to on sie nas bał, idzie dwóch o 2 w sobote jakims lesnym traktem %-D ). Jeszcze ten księżyc! w huj ogromny i lekko pomarańczowy. Z kolei kwas u mnie się nie nadaje do badania wnętrza, wolę integrować ze światem zewnętrznym wtedy jest najfajniej bo jak zaczyna się robić bardziej introspektywnie i indywidualnie to bardzo ciężko mi wytrzymać. Na peaku gdybym był sam dostałbym bad tripa.
Widzę że tu się przewija temat o tolerancji. Za tydzień będę miał bardzo dobry setting na powtórkę i chciałbym to zrobić w ciągu dnia na rowerach a nie w nocy na nogach, żeby nie być tak wykończonym i normalnie pójść spać. Czy tydzień będzie wystarczający? A jeśli nie, to jak bardzo nie wystarczający

btw zjadlem w huj jabłek %-D najlepszy pokarm człowieka tripującego
  • 32 / 4 / 0

Pamiętam, że jadłem kiedyś kwasa 4 razy pod rząd z przerwą ok. 6 dni i nie zauważyłem spadku działania - chociaż mówią, że te 2 tygodnie dobrze jest odczekać. Jak to jest jednorazowa powtórka, to bym się nie przejmował tylko zarzucał.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Trzeźwość informacją o stanie zdrowia? Kierowca pod wpływem to zagrożenie i koszty dla pracodawcy

Alkohol oraz inne narkotyki i używki, pod wpływem których jest pracownik w godzinach pracy, to coraz większy problem pracodawców, którzy ponoszą koszty nieodpowiedzialności pracowników i dziurawych przepisów. Nie chcą bezradnie czekać na zmianę prawa czy jego interpretacji. Coraz więcej firm decyduje się na kontrolę pracowników – i to wszystkich, a nie na wyrywki.
  • 458 / 50 / 0

już o tym kiedyś pisałem, ale na pewno nie wszyscy widzieli, więc powtórzę. Leary tripował prawie co tydzień przez niemal 7 lat: https://magivanga.com/2012/06/15/ona-do ... m-playboy/

raczej wątpliwe, aby nie zdawał sobie sprawy, że marnuje substancję, więc można założyć, że tolerka w tym przypadku szybko się zeruje.
  • 437 / 108 / 0

Pomijajac kwestie tolerancji , ktora uwazam jest tu marginalna nie wiem jak slabiacki musialby byc trip zebym mial chec go powtorzyc szybciej niz za miesiac . Przemyslec sobie rzeczy post factum , dac umyslowi czas na regeneracje po tak intensywnym wysilku a nie juz nowy karton na hura . Szanujcie siebie i substancje , 2tyg min. tak jak pan jezus powiedzial :krowa:
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

Wiadomo ze zalezy od paru rzeczy, ale ogolnie mowi ze tolerancja spada po tygodniu ok. polowe.
Wiec jak Timothy wrzucil za pierwszym razem 200ug, to potem wrzucone po tygodniu 400ug bedzie dzialac z sila ok. 200ug.
I tak mogl sobie co tydzien wrzucac 400ug a czuc 200ug.
Poza tym pewnie czesto z czyms mieszal.

Jak tu nie mowic o tolerancji, jak dorzutki praktycznie nie dzialaja.
Czemu dorzutka po paru godzinach praktycznie nie dziala?
Nie mowie tu o konskich dawkach, tylko w granicach 100-150ug.

A poza tym to nie tolerancja na LSD tylko adaptacja neuroprzekaznikow HT2A.
Nauka o tym mowi.
https://www.sciencedirect.com/science/a ... 2124000790

Ja wrzucalem 50ug + 150ug pare godzin pozniej tydzien temu, a jutro wrzuce dwiescie w Budapeszcie i wam opowiem co i jak :korposzczur:
  • 458 / 50 / 0

@kupagowna6 dorzutka po kilku h to co innego niż wzięcie po kilku dniach, gdy organizm jest zregenerowany.

poza tym z linkowanego przez ciebie arta:
"Five days of abstinence is sufficient for tolerance to be reversed; symptoms of withdrawal are not encountered.

(...)

Given its rapid reversal, on the other hand, a once-per-week abuse cannot be excluded."
  • 32 / 4 / 0

Ogólnie, to w przypadku standardowych psychodelików (kwas, grzyby) tolerancja, czy spadek mocy działania w dłuższej perspektywie nie są problemem - dlatego są tak zajebiste.@kupagowna6Wyjebana w kosmos jest ta książka - cena 175$ nie zachęca, ale jakby się coś szło z niej dowiedzieć, to może i warta swojej ceny.
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

To zalezy od dawki.
Jak bedziesz wrzucal 200ug co 5 dni, to uwierz mi, ze po paru takich akcjach nie bedziesz czul tego samego.

"According to the paper below, on the pharmacology of LSD, you should wait a minimum of three days after tolerance to moderate doses has developed. Response to a moderate dose returns to baseline on the fourth day.

On the fourth day of abstinence (being given placebo) a moderate dose again produces effects.

Strong tolerance to LSD develops very quickly - after only about 2–3 consecutive days of taking moderate doses - with the study that established this in humans being continued for 3–6 days. There’s some evidence from animal studies suggesting that the mechanism of tolerance may be down-regulation of 5-HT2A receptors."
https://maps.org/research-archive/w3pb/ ... 3067_1.pdf
  • 306 / 27 / 0

Ja jestem ciekawy skąd Wy kołujecie te LSD. U nas LSD to jak jakaś mega super opowiadana substancja znana tylko z opowieści (nikt na osiedlu kwasa nigdy nie brał).
  • 437 / 61 / 0

To masz jakieś słabe znajomości i słabych dilów, z których chyba nikt nie miał styczności z Dark Marketami
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata