Wasze największe dawki mdma

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 390 / 73 / 0

nigdy nie więcej niz 230, w tym ze 130 pierwsza i 100 mg dorzutka , w sumie cala noc mocnej zabawy i piekne after glow nastepnego dnia
  • 52 / 3 / 0

rekord to bodajże 4x blue punisher po 300mg, nie polecam, szczególnie że prawdopodobnie w tym gównie coś było dosypanego oprócz mki dlatego chciało się więcej i więcej.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Naukowcy znaleźli potencjalne cele leczenia uzależnienia od alkoholu w chorobach wątroby

Choroba wątroby związana z alkoholem (ALD) jest śmiertelną chorobą dotykającą ponad 150 milionów ludzi na całym świecie, bez możliwości leczenia poza przeszczepem. Ale teraz zespół kierowany przez naukowców z Massachusetts General Hospital (MGH) odkrył kluczowe etapy molekularne w ALD, które mogą zapewnić cele w rozwoju terapii farmakologicznej. Ich prace zostały niedawno opublikowane w Proceedings of National Academy of Sciences (PNAS).
  • 4 / / 0

rekord, którego nie zamierzam przebijać - 3 serduszka po 120 mg MDMA, połowa zjedzona, połowa wciągnięta; był lekki zjazd, ale do przeżycia;
typek z którym melanżowałem zjadł 7 serduszek - w pewnym momencie przestał wyglądać jak człowiek
  • 2072 / 341 / 9

Po obliczeniach wychodzi, że pochłonąłem wczoraj ponad 2g molly. Podałem sobie nawet iv ok 250mg ale to było lekkie nieporozumienie. Leciał klonik to side a wcześniej mix makiwara + tramal.
  • 7 / / 0

8 czy 9 szarych red bulli jednej nocy, każdy podobno 300mg, nie polecam
  • 32 / 4 / 0

Zapytam z ciekawości - ile się dochodzi do normalności po > 2g m-ki, i czy są jakieś trwałe skutki?
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

Zalezy od miliarda rzeczy.
Jest miliard odpowiedzi.
  • 1298 / 254 / 5

02 sierpnia 2020voyager909 pisze:
Zapytam z ciekawości - ile się dochodzi do normalności po > 2g m-ki, i czy są jakieś trwałe skutki?
Mój kuzyn przez trzy dni jadł MDMA na festiwalu. Pierwsze dwa po 300mg total, ostatniego zeżarł 2g przez cały dzień. Potem wrócił do pracy na statkach - załamanie nerwowe, powrót do domu, rzucenie roboty całkowite. Jednak zanim wrócił to i tak pływał chyba dwa tygodnie.
U mnie największa t obyło jakieś 400mg myślę. W kilka godzin oczywiście.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata