Wasze największe dawki mdma

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 481 / 84 / 0

nigdy nie więcej niz 230, w tym ze 130 pierwsza i 100 mg dorzutka , w sumie cala noc mocnej zabawy i piekne after glow nastepnego dnia
  • 165 / 11 / 0

rekord to bodajże 4x blue punisher po 300mg, nie polecam, szczególnie że prawdopodobnie w tym gównie coś było dosypanego oprócz mki dlatego chciało się więcej i więcej.

Łodzie podwodne do przemytu narkotyków made in Europe

W Europie coraz bardziej pożądanym staje się rozpoczęcie dyskusji nad przygotowaniem zróżnicowanych służb do walki z przemytnikami narkotyków wykorzystującymi jednostki morskie o dużym zanurzeniu i przez ten profil na wodzie będącymi trudniejszymi do wykrycia. Technologie postrzegane jako zarezerwowane dla karteli z obu Ameryk zostały bowiem wyłapane w Hiszpanii już w 2019 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że na Półwyspie Iberyjskim zarekwirowano pierwszą jednostkę tego typu wybudowaną w pełni już w Europie. Swoista "podwodna" wojna z narkotykami staje się czymś, co za chwilę może być problemem nie tylko dla Hiszpanów i Portugalczyków, ale też chociażby państw basenu Morza Śródziemnego.

Brali narkotyki w kabinie śmieciarki. Tłumaczyli się „przerwą w pracy”

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyzn, którzy zażywali narkotyki w kabinie pojazdu zbierającego śmieci. Jeden z nich dodatkowo okazał się osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości.
  • 5 / / 0

rekord, którego nie zamierzam przebijać - 3 serduszka po 120 mg MDMA, połowa zjedzona, połowa wciągnięta; był lekki zjazd, ale do przeżycia;
typek z którym melanżowałem zjadł 7 serduszek - w pewnym momencie przestał wyglądać jak człowiek
  • 2268 / 406 / 9

Po obliczeniach wychodzi, że pochłonąłem wczoraj ponad 2g molly. Podałem sobie nawet iv ok 250mg ale to było lekkie nieporozumienie. Leciał klonik to side a wcześniej mix makiwara + tramal.
  • 45 / 4 / 0

8 czy 9 szarych red bulli jednej nocy, każdy podobno 300mg, nie polecam
  • 34 / 4 / 0

Zapytam z ciekawości - ile się dochodzi do normalności po > 2g m-ki, i czy są jakieś trwałe skutki?
Użytkownik nieaktywny
  • 549 / 92 / 7

Zalezy od miliarda rzeczy.
Jest miliard odpowiedzi.
  • 2130 / 554 / 5

02 sierpnia 2020voyager909 pisze:
Zapytam z ciekawości - ile się dochodzi do normalności po > 2g m-ki, i czy są jakieś trwałe skutki?
Mój kuzyn przez trzy dni jadł MDMA na festiwalu. Pierwsze dwa po 300mg total, ostatniego zeżarł 2g przez cały dzień. Potem wrócił do pracy na statkach - załamanie nerwowe, powrót do domu, rzucenie roboty całkowite. Jednak zanim wrócił to i tak pływał chyba dwa tygodnie.
U mnie największa t obyło jakieś 400mg myślę. W kilka godzin oczywiście.
  • 2 / / 0

ja 250mg jest dobre
  • 45 / 4 / 0

02 sierpnia 2020voyager909 pisze:
Po roku od przegięcia z MDMA pozostały nada szumy uszne i różne problemy ze snem, gdzie wcześniej nic takiego nie miało miejsce, nie wiem czy kiedykolwiek to wróci normy
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 2311 uczestników Wejdź na czata