Jak w Waszych kręgach mówi się na amfetaminę?

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 99 / 54 / 0

Nie padła w tym wątku taka nazwa, ale w Łodzi koło roku 2010 powszechnie używaliśmy nazwy SZTYR
  • 8106 / 893 / 0

Frez

Pervitin w III Rzeszy. Nawet gospodynie domowe faszerowały się metamfetaminą

Usuwanie zmęczenia, łagodzenie lęków, leczenie depresji, pobudzanie umysłu i ciała do pracy, poprawa libido i wsparcie w odchudzaniu – to tylko część profitów jakie zgodnie z zapewnieniami producenta miały wynikać z przyjmowania pervitinu. Preparat wprowadziła na rynek w 1938 roku firma farmaceutyczna Temmler-Werke. Zrobił on karierę nie tylko na froncie, ale też wśród zwykłych Niemców.

„Marcepan” z pseudoefedryny? W Polsce coraz popularniejszy…

Młodzież coraz częściej eksperymentuje z lekami OTC dostępnymi na rynku. Domowymi sposobami, przy odpowiedniej wiedzy chemicznej, próbują otrzymywać z nich produkty o działaniu narkotycznym. Jednym z nich jest „marcepan”. Co to takiego? Z leków OTC przy odrobinie wiedzy chemicznej, można w domowych warunkach pozyskać subtancje odurzające (fot. Shutterstock) Z leków OTC przy odrobinie wiedzy chemicznej, można w domowych warunkach pozyskać subtancje odurzające.
  • 27 / 4 / 0

Zdecydowanie feta (Warszawa).
  • 44 / 5 / 0

szmata, feta, ser, pierogi z serem, siupa, łupa, futro, nosek, białko, białe, amfa, speed, aneta, władek, valdek.
  • 1290 / 222 / 0

Ciało Chrystusa.
  • 940 / 78 / 0

05 sierpnia 2020trydzyk pisze:
Ciało Chrystusa.
"ukrzyzowanie" predzej

trutka.
  • 1188 / 126 / 0

Dawno temu chłopaki u mnie mówili feta lub białko. Teraz nie wiem, jak mówią.
  • 5 / / 0

Różnie, ale rzygam i nienawidzę jak widzę w sumie większość tych nazw. Najgorzej kojarzy mi się futro, furanie, władek to w ogóle mnie jakoś denerwuje e h h nie używam tego
Po prostu feta, proch. Ewentualnie speed. Tak dla mnie najlepiej, czasem też zdarzy mi się odnieść do tego jebane gówno.
  • 30 / 8 / 1

prąd, machmol, szmatriks, fuka, dziad, wład, andrzej, granulat, sztryms, fudżitsu, szynka, buty.
  • 30 / 8 / 1

aaa u nas jest jeszcze określenie piwniczanka :D
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 2330 uczestników Wejdź na czata