Kava Kava - wątek ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Czy Kava Kava działa na Ciebie

44%
1.Tak
19
19%
2.Cos działa
8
14%
3.Słabo działa
6
12%
4.Nie czuje nic a nic.
5
12%
5.Działa ale w ogromnych ilościach.
5

Liczba głosów: 43

• 132 / 9 / 0

Chcialbym sie pobawic Kava Kava ale za najnizsza krajowa to musialbym zrezygnowac z jedzenia zeby sobie sprawic taka przyjemnosc :D
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

No tak, droga zabawka, ja na irlandzkich zarobkach ledwo wyrobilem na paczke ;)

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

14-latek pod wpływem marihuany ukradł samochód i jechał nim dopóki nie urwał koła

Policjanci z Komisariatu Policji w Rychwale (pow. koniński) zatrzymali 14-latka, który ukradł samochód i prowadził go pod wpływem narkotyków. W trakcie zatrzymania, nieletni posiadał przy sobie 1,5 grama marihuany. Sprawą nastolatka zajmie się teraz Sąd Rodzinny.
  • 2147 / 74 / 0

29 lipca 2020Morfeo pisze:
Chcialbym sie pobawic Kava Kava ale za najnizsza krajowa to musialbym zrezygnowac z jedzenia zeby sobie sprawic taka przyjemnosc :D
Na 1 raz ciekawe do Cv, jednak cena odstrasza. Za tą cenę lepiej zakupić fenibut. Ok 200zł za 100g dobrej firmy i przy rozsądnym używaniu masz na 2-3miesiące.
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

100g na 2-3 miesiace?
Wedlug tej strony
https://kavasociety.nz/blog/2018/2/5/wh ... nt-of-kava
dawka to 35g, czyli jedna kava na miesiac wg. Ciebie.
  • 132 / 9 / 0

@kupagowna6 Koledze chyba chodzilo o fenibucik
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

@Morfeo ano raczej tak, jakos koslawo przeczytalem :) Dzieki.
  • 4 / / 0

Mnie kava w opakowaniu 450g, starczyła na około miesiąc bardzo częstego używania, kilka razy w tygodniu, na raz 40-50 gramów ugniatane starczało na bardzo miłe kilka godzin wieczorem, przy czym po ugniataniu, resztę zamrażałem i miałem na drugi raz, więc 40-50 gram, to były dla mnie dwie porcje, czyli około 20 sesji z Kava Kava przy opakowaniu. Cena to było trochę więcej niż 300 zł więc 15 zł za jedną sesje, nie tak drogo.
przy czym działanie odczuwałem dość subtelne, ale przyjemne, choć raz działanie było tak silne, że aż lekko przytłaczające, poczułem nawet dużą euforię i musiałem się położyć ze słuchawkami na uszach, pod kołdrą, by się jakoś uspokoić, mimo tej dawki co zawsze, nie wiem co miało na to, aż taki wpływ :D
Loa waka Fiji.
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata