Tramadol + paracetamol (Zaldiar, Poltram Combo...)

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 28 / / 0

Przy depralinie piłem normalnie teraz już biorę zaledwie 5mg dzień bardziej się obawiałem interakcji tych innych leków ale może i racja najwyżej się nie napije j już hmm chyba że tak jak kolega wyżej mówi walne dwa browary i zobaczę co będzie. Dzięki panowie
  • 1139 / 115 / 0

31 lipca 2020AnnaS pisze:
Niech lepiej kupi NAC .
Wystarczy acetylocysteina. Po co przepłacać? Co w ogóle oznacza to N? Chyba nie azot, co?

Jakiś czas temu żarłem combo z paracetamolem przez kilka dni. Jadłem nawet 4g paracetamolu i trochę kłuło z prawej strony. Na szczęście wątroba dobrze się regeneruje.

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Francja wraca po 50 latach do karania użytkowników narkotyków. „Bo policja sobie nie radzi”

Premier Jean Castex postanowił egzekwować karanie konsumentów narkotyków. Walka z samymi handlarzami okazała się nieskuteczna. Podaż ma się dobrze, a nawet w tzw. „wrażliwych dzielnicach” zbyt dobrze. Dlatego postanowiono odstraszyć konsumentów i zmniejszyć… popyt.
  • 347 / 103 / 0

@mniemanolog kłuje z boku, w porównaniu do czystego tramadolu również potliwość wystrzelona w kosmos, oraz nieprzyjemne mdłości. Zwała też jakaś gorsza, niż normalnie.

4g to blister combo, czyli prawie 400 tramca. U mnie takie połączenie już nie przejdzie, bo musiałabym dorzucić drugie tyle po kilku h.
Nie przebywam w Polsce, więc nie wiem, ale nie ma możliwości w aptece zamiany na zwykły, posiłkując się wrażliwością na parasyf, tudzież troskę o wątrobę? 🙃
  • 1139 / 115 / 0

To były zdobyczne tabletki. Brałem, by zejść z majki. Te combosy w Polsce są dość nietypowe, 32,5mg i 75mg, więc możliwości zamiany w aptece raczej nie ma.
  • 7735 / 808 / 0

Od czasu do czasu można zjeść te 2 gramy paracetamolu, nic się wątrobie nie powinno stać.
To jakby porównać wypicia ponad pół litra wódki - też daje po wątrobie.

P.S. Ale przestrzegam przed takim braniem w ciągach, to już jest niebezpieczne dla wątroby. :uwaga:
  • 28 / / 0

Ja np biorę wszystkie leki rano a wieczorem wcinam ostropest żeby jakoś chronić wątrobę jak tego nie robiłem próby watrobote i nie wiedzieć czemu trójglicerydy miałem bardzo wysokie odkąd jem codziennie ostropest badania w normie... Więc działa
  • 7735 / 808 / 0

@Konrad2990
Mimo, że bierzesz ostropest to radziłbym Tobie ogarnąć czysty tramal albo robić ekstrakcje.Dawki paracetamolu 2 gramy + to daje znać o sobie wątrobie.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata