Telemedycyna - wizyty online

Dział poświęcony tematowi kontroli recept lekarskich u farmaceuty.

Moderator: Prawo

Posty: 42 Strona 5 z 5
Rejestracja: 2010
  • 866 / 27 / 0

Halo doctor polecam lekarze wystawiają bez żadnego problemu recepty. Pan Marcin L jest super dostałem ostatnio tramal i relanium bez żadnych opisów po prostu napisałem co chce i dostałem kody
Rejestracja: 2019
  • 49 / 2 / 0

Wszystko super, jak czytam i was i opinie o halodoktorku - natomiast pytanie jest następujące, bo nie mogłem w żadnym regulaminie, nigdzie znaleźć. Czy nie będąc ubezpieczonym w Polsce, wypiszą mi w ogóle receptę? Oczywiście na 100% - to logiczne. Mogę przedstawić kwit, że biorę codziennie x w dawcę y i a w dawcę b.
Zawsze można ewentualnie spróbować, na czyjeś dane zamówić u np Pana Marcina.

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Medyczna marihuana za łapówkę. CBA udaremniło wprowadzenie produktu na rynek

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali dwie osoby chwilę po zawarciu przez nie porozumienia ws. „załatwienia” rejestracji produktu leczniczego. W zamian za łapówkę lek miał trafić na rynek – przekazał portalowi tvp.info Wydział Komunikacji Społecznej CBA.
Posty: 42 Strona 5 z 5
Wróć do „Recepty i leki – problemy i pytania”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości