MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

Mialem kiedys brazowy krysztal MDMA i byl bardzo mocny.
Kolorem sie zbytnio nie sugeruj, bo to co najwyzej pare procent zanieczyszczen.
A mimo.ze czyste MDMA jest biale, to szampanskie krysztaly od od nich nie odbiegaja.

@michass90 nie wiem co jest dziwnego w tym co piszesz, tak dziala tolerka.
  • 32 / 4 / 0

Wiem, że temat związku koloru z mocą działania to jest raczej wróżenie z fusów, ale na mnie brązowe sorty działały zawsze nieco słabiej. Najmocniejszą pizdę zawsze miałem po szarym sorcie - szczególnie tym przychodzącym z Kanady. MDMA w kolorze ciemnej coli natomiast, to był zazwyczaj syf, po którym zjazd ciągnął się dłużej niż powinien, więc kolor i związane z nim zanieczyszczenia chyba mają jakiś wpływ na działanie produktu . Wiadomo, przerobiłem może kilkanaście różnych sortów w życiu, ekspertem nie jestem, ale taka uwaga.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

"Czarny dym przysłonił niebo". Narkotyki warte ponad dwa miliardy dolarów stanęły w płomieniach

Z okazji przypadającego w piątek Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Narkomanii, ustanowionego przez ONZ, Tajlandia i Birma podpaliły łącznie 25 ton narkotyków o szacowanej wartości ponad dwóch miliardów dolarów.
  • 2 / / 0

Jesli mam dzisiaj kaca, a planuje emke zarzucic ok 16 (uczucie kaca najpewniej wtedy zejdzie) to myslicie ze bedzie przyjemnie? Zarzucac?
  • 122 / 11 / 0

Sory za post z czapy, ale może ktoś jadł punishery i może podzielić się wrażeniami? Zdjęcie:

https://ibb.co/X4Mpw9b
  • 32 / 4 / 0

01 sierpnia 2020DisneyPIXar pisze:
Jesli mam dzisiaj kaca, a planuje emke zarzucic ok 16 (uczucie kaca najpewniej wtedy zejdzie) to myslicie ze bedzie przyjemnie? Zarzucac?
Jeśli to jest kac po jednorazowym chlaniu, to raczej będzie ok i nie zaburzy to działania. Jeśli to kac po wielodniowym ciągu, to najpierw bym doszedł do siebie, a później zarzucał m-kę.
  • 5 / / 0

Siema, co sądzicie o wzięciu bombki ~130mg i od razu po tym sniffem ~70mg?
Doświadczenie mam z pixami i kilka razy rc krysztal tolerka niska, bo 2 miesiące przerwy.
  • 464 / 63 / 0

Bez sensu. Lepiej weź te 130mg i jak zacznie się peak dorzuć te 70mg oralnie.
  • 2 / / 0

Siemano
Będę mieć MDMA w krysztale i mam takie pytanko
Ile wziąć mg po dużej przerwie (pół roku, waga 84)? nigdy nie brałem Jeszcze kryształu tylko piguły(tolerka duża) i jak najlepiej przyjąć, myślę o zproszkowaniu i do kapsułki czy może inny sposób jakiś lepszy?
  • 16 / 2 / 0

Czy jak sniffuje MDMA to od razu pojawią sie efekty czy musze czekać?
  • 42 / 3 / 0

@BigMojzesz0 Metoda którą podałeś jest bardzo dobra.
A co do dawki to zależy jak dobry towar, mój kumpel mi opowiadał że miał raz tak chujową emkę że 400mg go robiło jak 200mg innej emki.
W twoim przypadku polecam 100-200mg jeśli temat jest dobry w zależności jak mocno chcesz ( 100-120mg lekko 120mg-150mg normalnie 150mg-200mg mocno), sam jestem dużo lżejszy i jadłem bez tolerancji dawki do 270mg dobrej mki w krysztale i jakoś żyję chociaż nie polecam bo było zbyt grubo %-D
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata