Tramadol - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 347 / 103 / 0

27 lipca 2020szakalcpak pisze:
@hyperrealowicz/CATCHaFALL/

mianseryna działa na neodraline więc na początku ma też działanie zamuljace po tygodniu to mija.
Oj, mi nie minęło po tygodniu %-D

To tylko hipotetyczne założenie, nie zamierzam tego miksować.
Jak miałam epizody z antydepresantami różnego rodzaju, to nie wrzucałam nic poza nimi, bo taki ogólnie był plan, żeby wyjść z toksycznego dołu w który na własne życzenie wpadłam. Aha, no nie licząc benzo, przy mianserynie były zbędne, ale przy sertralinie już owszem.

Na chwilę obecną na szczęście głowa czysta, także nie jem przewlekle żadnych leków tego typu.
Z tramadolem już inna bajka 😉
  • 175 / 16 / 0

Tydzień, dwa zależy od organizmu. Chcę zacząć brać mianseryne chodź nie działa już na mnie na sennie, chodzi mi jedynie o działanie na receptory żebym miał zabezpieczenie antydepresyjne bo już powoli kończę stopniowe odstawianie trampka, które mi się trochę wydłużyło.

Illinois: wpływ rekreacyjnej marihuany na roszczenia o odszkodowanie

Pracodawcy mogą zdecydować o utrzymaniu ‘miejsca pracy wolnego od narkotyków’ i zakazać wszystkim swoim pracownikom używania marihuany medycznej oraz rekreacyjnej. W związku z tym, pod warunkiem, że jest to stosowane w sposób niedyskryminacyjny („nondiscriminatory”), pracodawcy mogą wymagać od pracownika poddania się testowi na obecność narkotyków („drug test”) po wypadku przy pracy.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata