MXPr, 3-MeO-2'-oxo-PCPr - Metokspropamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1111 / 87 / 0

To widzę że czeka mnie coś nowego ;) jestem ciekaw jak to wyjdzie i jak u mnie to będzie.. :)oczywiście po " tripie " zdam relacje :)
  • 464 / 63 / 0

MXPr bardzo przyjemne szkoda że tak szybko zlatuje się na ziemie. Chociaż ja tam lubię ten poststan jak już ciepło mija.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Paczka w nocy przeleciała przez więzienny mur i wylądowała na spacerniaku. Adresata nie było

Biała substancja owinięta taśmą klejącą i umieszczona w siatce po owocach - taką paczkę znalazł funkcjonariusz służby więziennej na jednym ze spacerniaków więzienia w Strzelcach Opolskich. Okazało się, że była to amfetamina. Próbę przemytu narkotyków wyjaśnia policja.
  • 1111 / 87 / 0

28 lipca 2020Kosmaa pisze:
MXPr bardzo przyjemne szkoda że tak szybko zlatuje się na ziemie. Chociaż ja tam lubię ten poststan jak już ciepło mija.
Zależy też co komu podpasuje..
  • 59 / 5 / 1

28 lipca 2020michass90 pisze:
28 lipca 2020DelicSajko pisze:
25mg w nos i fajna pizda. Ciepło, miło, luzacko. Więcej może skutkować paniką/prze-stymulacją/manią. Pierwsza godzina/dwie to co napisałem, kolejna/dwie jest już mniej ciepło, a bardziej stymulująco. Jak dorzucisz za wcześnie to dawki się skumulują (dysocjacja) i może być panika/prze-stymulacja/mania.
Ze tak napisze jak to ma się do fazy po MDMA ? Tylko donosowo? Czy doustnie też można?
Podjęzykowo piecze i na długo utrzymuje się gorzki posmak. Nie wiem czy jest sens brania tego doustnie. Możesz spróbować ale po co marnować materiał %-D
  • 464 / 63 / 0

najlepiej w pupe!
  • 1298 / 254 / 5

@Kosmaa
To cyknij jakiś mini raport może. Albo i nie taki mini na https://neurogroove.info
  • 464 / 63 / 0

Cyknę wedle życzenia ale za tydzień bo wtedy mam zapisaną metoksprę w kalendarzu, to odrazu na świeżo po napisze. Pójdzie reszta co mi została naraz czyli jakieś 80mg, jeszcze z tolerancją opadniętą po 2 tygodniach przerwy, to będzie coś!

Btw. to ostatnio mój kolega testował mxpr mając znacznie mniejszą tolerancję, jakieś 65mg %-D opowiadał że zapierdalał wagonikiem tak bardzo szybko, z zakrętami aż nim rzucało i go odcięło %-D %-D w pewnym momencie, rano się obudził. Pozytywnie ocenił doświadczenie.
Mnie chyba nigdy nie odcięło.
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2020 przez Kosmaa, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1298 / 254 / 5

Trzymam za worek (strunowy z ćpaniem %-D). A podawałeś jedynie doodbytniczo czy w kinol też i masz porównanie? Chodzi mi głównie o długość i intensywność działania.
  • 464 / 63 / 0

No właśnie jeszcze nie.. Ale czytałem na reddicie opinie to chwalone jest per rectum przy mxpr

w każdym razie za jakiś czas będzie info z trochę bardziej pierwszej ręki %-D
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata