MDAI - Wątek ogólny

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 3 / / 0

Testowalem ostatnio ta substancje to wypadla dosc kiepsko. Oral oraz sniff. Badania zalecam od 200 mg. Cos tam robi, ale cmc sa chyba trche lepsze, choc mdai wypada ekonomiczniej. [cut]

Zakaz dyskusji o vendorach poza działem Sprzedawcy+.
| 13 |
  • 4115 / 600 / 0

Wiesz. Samoto leniwe .,mozesz robic candyflipy .pDodawac do stimow itp

Zbudować lepszy statek do podróży wewnętrznej: Pytania o DMT

Andrew R. Gallimore jest neurobiologiem, chemikiem i farmakologiem zainteresowanym relacją pomiędzy substancjami psychodelicznymi, mózgiem, świadomością i strukturą rzeczywistości. Poniżej prezentujemy jego wywiad dla portalu Reset.me na temat roli DMT w procesie neurogenezy, neuroprotekcji i neuroewolucji.

Próba przemytu ponad 48 kg ketaminy. Narkotyki w termosach

Funkcjonariusze Działu Granicznego Realizacji Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego przejęli na Lotnisku im. Chopina ponad 48 kg ketaminy, środka znieczulającego stosowanego także jako środek odurzający. Narkotyki były ukryte w termosach. Z Chin miały trafić do Ameryki Północnej. Ich wartość to blisko 5 mln zł.
  • 342 / 100 / 0

Zależy czego się oczekuje, jeśli ketonowej euforii i wypierdolenia to ta substancja się nie sprawdzi. Jeśli subtelnej, nienahalnej empatii, rozluźnienia, lekko podniesionego nastroju to będzie w sam raz.
  • 3124 / 127 / 0

MDAI to jest też świetne narzędzie. Nie zostawia suchej nitki na wadach i zaletach korzystającego. Ujawnia poczucie pustki i chęć ućpania się.
  • 4115 / 600 / 0

Moze porównanie nie na miejscu, ale komuś może uzmysłownić jak to działa.
GBL - baklofen
ketony- MDAI

Pierwsze mają ostre wejście i czujesz to. Drugie wchodzą powoli i jak ktoś brał mocniejsze zabawki, to może nie poczuć. Ja MDAI czuję po nasyceniu kolorów i poprawie nastroju. EUFORI ala MDMA w tym nie uświadczycie.
Nie wiem czy tylko mnie, ale strasznie mi podnosi teperaturę wewnętrzną MDAI oraz specyficzne mam odczucia czegoś na żołądku.
Aktualnie jestem na miksie baklofen + MDAI i to już jest śwoietny miks bez wypierdolu po którym można iść śmiało do ludzi. Akurat baklofen troche mnie spiduje i oba świetnie wspolgrają. Z GBL MDAI też bardzo lubiłem, a jakie doznania cielesne po tym !!
MDAI przy ketonach nie ma co porównywać, ale daje stabilną fazę , bez schizów i jest dużo mniej toksyczne od tych ketonów.
Myśle, że znajdzie swoich zwolenników.
Użytkownik nieaktywny
  • 7 / 1 / 0

Jeden z vendorów ma MDAI modyfikowane ( z jakimś dodatkiem), ale czuję się jak po tym zwykłym ( zamówionym z zagranicy). Ktoś wie z czego to może wynikać? Jakiś CEC wrzucony albo MEC?
  • 4115 / 600 / 0

napisz mi na meila skad to masz , jaka nazwa to wiecej powiem.
Moze to byc zwykle MDAI ale pod nazwa
  • 838 / 78 / 0

Da się to jeszcze kupić w PL?
  • 7036 / 1263 / 2

Echhh to była substancja...
Kusi by ktoś wszedł w MDMAI, bo MEAI nie spełnia mokrych snów fanów MDAI.

Miałem tylko raz, ale to co pokazała ta substancja to coś pięknego.
ero trzesawek, nachalnej euforii czy spida.

Czyste serotoninowe szczęście.
  • 2 / / 0

Bardzo fajny kanapowiec był, ale może by gdzies jeszcze znalazł to.
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata