Oksykodon (OxyContin, Oxydolor) - FAQ

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 91 / 18 / 2

Sprobuj IV jak jestes taki doswiadczony user opio a jak nie to sprzedaj. Pregaba moze pomaga, ale nie jak sie bierze opio 20 lat i masz zejsc z dawki powiedzmy plus 500mg majki IV dziennie. Wtedy nawet z baklo ciekawie nie jest, najlepiej sie mietkiem wtedy schodzi, pol litra na 6 dni i jest znosnie. Z tym, ze z cenami 1700 to ja sie nie spotkalem, paka 1200-1300, lisc 250zl- takie mniej wiecej srednie ceny sa. I skonczcie juz pierdolic w watku FAQ z Marcinem, bo od 4 stron czy wiecej jeden temat jest- bede mial, jakim systemem brac, mam, chujowe, czym wzmocnic etc.. Czy to nie powinno byc w ogolnym? Gdzie sa modzi?
  • 486 / 56 / 0

Co to Mietek? Metadon? a czym schodzić z metadonu?

Sporo userow pisze że klonami schodzá. Ja na benzo mam tolerke dziewiczą więc mam nadzieję, że się uda z tego oxy zejść Clonazepamem

Ogólnie bardzo źle wyglądam po oksykodonie, rodzice odraz u wiedzieli że jestem naćpany, nikomu innemu się ni pokazuje, mówię że chory jestem i nie mogę wysjdf . :niewiem: to nie jest koda że wyglądasz normalnie. Widać że twarz WYPIERDOLONA, spuchnięta, na całym ryju wyjebalo mi ochydne pryszcze, co chwila przysypiam, patrzę w jedno miejsce z otwartymi oczami a za minutę zdaje sobie sprawę że śniłem o jakiś głupotach %-D Wyglądam jak bej po prostu %-D

Nigdy więcej tego oxy, katastrofa pod każdym względem

Kodak wskazał miejsce ukrycia marihuany

Kryminalni z zamojskiej komendy przeszukali mieszkanie i przynależną do niego piwnicę zajmowane przez 24-latka z Zamościu. Pomagał im w tym Kodak - pies służbowy przeszkolony do wykrywania narkotyków wraz ze swoim przewodnikiem.
  • 10 / / 0

Jak można nie lubić oxy nie rozumiem. Kodeina może i spoko ale 2 h swędzenia i jakaś mikro euforia. Tramal to zyganie I rozkurwienie, dhc ma jeszcze jakotako sens. Morfina kozak ale zero aktywizacji same nosdy ale oxy to król tylko ta tolerancja ...
Na szczęście szybko spada po 2 tygodniach nanczysto znowu 60mg po i 40mg sniffem jak się załaduje + 4mg alpry (normalnie 50 mg dziennie diazepam tez) i byłem w niebie. Coś w zła stronę idą te opioidy razem z benzo hurtowo ale chuj kiedyś się ogarniemy nie :trucizna:
  • 1239 / 103 / 0

Marcins96 nie podoba ci się oxy to bierz to kodeinę jak ci oxy nie słuszyła to kupuj okołó 20opakowań antka bo teraz takich mniej więcej dawek będziesz potrzebował lub wbijaj np majkę po 120mg -160mg 3razy na dobę tylko ta druga opcja to już jest droga do nikąd zbankrutujesz taką sobie wyrobisz tolerkę.
Nie e bronię oxy natomiast z mojego punktu widzenia oxy ,oral dhc lub tramal to najmniejsze zło l jeśli chodzi o wjebanie się w opio. Czego ty oczekujesz od opio za każdym razem nawet przy tej samej dawce , jest inaczej ,nigdy nie jest tak samo jak poprzedniego dnia, o czym pisała na poprzedniej stronie elisse , z którą zgadzam się w 100%.

Mietek to metadon na który nie radzę w twoim przypadku wchodzić , zejście z metadonu to piekło, ja sam schodziłem z zaledwie 3tygodniowego ciągu brałem po 60mg na dobę.
  • 486 / 56 / 0

Ja już schodzę z tego gówna i odpoczywam od opio po prostu. Jestem na pregabie, faza pregabalinowa podoba mi się niesamowicie. Nawet nie czuć chęci na opioidy

Ciąg na oxy trwał tydzień. Dawki? Chuj wie jakie bo dorzucalem to jak cukierki z nadzieją że pojawi się jakaś euforia... Nie pojawiła się nigdy.
Widać tutaj jak każdy organizm jest inny, próbowałem pst, oxy, dhc i kody

Dla mnie koda zdeklasowała konkurencję i nie 20 opakowań Antka tylko 5 dużych thio- które dostaje od zaprzyjaźnionej babeczki w aptece - dwie godziny cudownej, wyrywajacej z butów euforii i uczucia jestem bogiem, mogę wszystko, staje się jak Batman gdy zapadnie zmrok XD

Żaden opio nie ma podjazdu do kody w mojej ocenie, co jest śmieszne nawet dla mnie, no ale tak jest
  • 91 / 18 / 2

Tak to juz jest. Jeden woli jablka, drugi gruszki, trzeci corke ogrodnika a czwarty ogrodnika ;). Oxy jako opioid ma bardzo duza moc jesli chodzi o uzaleznienie u wiekszosci osob, tak ze moze nawet dobrze, ze ci sie nie spodobalo. Jak poczestowalem raz kumpla z bylej pracy jedna tabsa 80-tka to mowil, ze to lepsze od amfy i mefedronu razem wzietych. I bylo tylko: "daj jeszcze jedna!", "zalujesz mi?". Powiedzialem, ze przedawkuje i bedzie lipa i ogolnie moze sie gorzej czuc niz teraz, bo zacznie rzygac etc. Dodac nalezy, ze to wlasnie typowy spidziarz byl :). Wiecej nie dostal, to byla wyjatkowa sytuacja, mial powazny problem z bolem barkow, a robota do lekkich nie nalezala, tak ze zeby robil normalnie dalem mu tabsa. Potem zapierdalal jak maly samochodzik :extasy: .
  • 2059 / 637 / 0

Nie dziwię się że tak mu podpasowało, bo obok tramadolu który oxy bije na głowę to bardzo dobry opiatek do roboty i przebywania między ludźmi. Bardzo fajnie spiduje i mimo to bliżej mu do typowego opio grzania niż tramcowi, efektów ubocznych też mniej, jedynie z czasem krótkawo działa. No i tolerka zapierdala, zawsze za mało, każda ilość może być przerobiona w dowolnym czasie. Do zamulania samemu w domu też się sprawdza bo to po prostu przyjemny i bardzo mocny środek, ale w takim settingu zawsze walilem więcej żeby noddować na co nie mogłem sobie pozwalać w pracy czy szkole.
  • 9 / / 0

Siemanko . Pytanie mam . Zarzucam oxy p.o od ponad pół roku co tydzień na weekend w sobotę dawki z reguły nie przekraczają 60 mg czasami 80 mg i zastanawiam się jak to jest z tym skrętem w takim systemie brania ? Jeszcze nic mnie nie dopadło no w sumie czasami jest mi kurewsko zimno na drugi dzień od zarzucenia . Mam się spodziewać że za niedługo mnie poskłada ?
  • 771 / 124 / 0

@Dacloudeater Skoro bierzesz co tydzień i między dawkami nie czujesz się źle, to kiedy spodziewasz się skręta? Po tygodniu przy uzależnieniu od oxy jest już po skręcie fizycznym, często nawet po ~5 dniach, bo okres działania jest krótki.

Jak się czujesz kolejnego dnia, po tym jak jest ci zimno, albo po jakim czasie znika to uczucie? Próbowałeś wtedy zarzucić i zobaczyć, czy przejdzie? Zauważyłeś jakieś inne objawy w tym czasie, czy to jest jedyne?

Ja też po oxy następnego dnia odczuwam objawy skręta, ale nie znikają one tylko po tym jednym dniu, więc jeśli u ciebie jest inaczej, to nie masz się czym martwić. Przy tym systemie brania są małe szanse na uzależnienie się, ewentualnie twój "skręt" to właśnie tylko ten okres, kiedy czujesz się gorzej.
  • 9 / / 0

@hammerzeit na początku przygody z oksy przy dawkach 10 / 20 mg na drugi dzień strasznie źle się czułem ale to pewnie organizm się przyzwyczajał do substancji później nie było żadnych dolegliwości . Teraz jak walne 80 mg to na drugi dzień pojawiają się objawy takiego lekkiego przeziębienia głównie zimno nawet jak za oknem 30 stopni i zdarzyło mi się sprawdzić co się stanie jak wezmę pół 40 mg . Nagle zimno przeszło humor się poprawił i tu się zapalila w głowie lampka ostrzegawcza . Trzymam się systemu co tydzień w sobotę nawet jak na drugi i trzeci dzień jest zimno nic nie zarzucam . Czasami czuje jak mnie mięśnie bolą tak jak się jest przeziebionym ale zwykle na 3 dzień to znika .
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1241 uczestników Wejdź na czata