ADHD?

Moderator: Zdrowie

• 1615 / 132 / 0

wydaje mi sie ze mam adhd, nie moge sie na niczym skupic
ogladam serial to stopuje i godzinny ogladam przez 4 godziny bo wejde na fejsbuka, na gierke, zejde cos zjesc, poczytac cos innego, wejsc na inna strone
ciezko usiedziec mi w miejscu
i dlatego jestem tam uzalezniony od kodeiny, place 50zl zeby spokojnie sobie siedziec i robic rozne rzeczy bez rozkojarzenia
strasznie mnie to denerwuje bo 50zl dziennie to duzo na kode, bralem oxy ale jeszcze drozej wychodzilo, mysle nad samobojstwem bo nie moge doslownie nic zrobic a o pracowaniu moge zapomniec, tak sie nie da zyc
isc do lekarza od ADHD czy od mozgu? nie wiem co mi jest ale nie jestem agresywny, nie krzycze, nie biegam po domu tylko po prostu ciezko mi sie na czymkolwiek skupic i zajac na dluzej niz 5 minut jest to bardzo meczace
jest jakis lek ktory dzialalbyna mnie jak kodeina? tu nie chodzi mi o euforia opiatowa tylko ten stan spokoju wewnetrznego i opanowania bo jakiegos noddowania albo eufori to nie lubie
prosze o pomoc bo naprawde mam tego dosc i mysle o zakonczeniu tego zjebanego zycia, przez to nie skonczylem szkoly bo nie bylo mozliwosci zajecia sie nauka dluzej niz kilkanascie minut bo co chwile musialem zrobic cos innego, nosz kurwa to jest tragedia

ZX

• 825 / 279 / 0

idz do psychiarty i testuj rozne leki. Generalnie stymulanty sa na to, ale na nie rosnie tolerka i przestaja dzialac. Antydepresanty tez by mogly na ciebie podzialac bo znam taki przypadek dziecka, co mialo ADD i po antydepach mu przeszlo i juz 10 lat na tym jedzie i tolerka nie rosnie.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Dymek tradycyjny kontra elektroniczny – co pali polska młodzież?

Ponad połowa uczniów szkół ponadpodstawowych w Polsce ma już za sobą inicjację nikotynową, a ponad 10 proc. codziennie używa e-papierosów – wynika z najnowszych badań NIZP-PZH. Eksperci biją na alarm i apelują o ochronę młodzieży przed manipulacjami przemysłu tytoniowego!
  • 252 / 23 / 0

Sprobuj Acatar Acti Tabs jedno opakowanie fajnie zadziala a dodatek z tabletek zadziala uspokajajaco.

ZX

• 825 / 279 / 0

No jest wiele lekow na to, musisz z psychiatra pogadac i probowac roznych.
  • 6 / / 0

do samo-diagnozy polecam test DIVA 2.0, do edukacji W świecie ADHD - E. M. Hallowell, Sam mam ADHD stwierdzone przez lekarza, nie stawiałbym pochopnej diagnozy, pamiętaj ze ADHD to zaburzenia koncentracji i uwagi co oznacza tyle że na jednych rzeczach jesteś w stanie być skupiony godzinami a na innych 5min to katorga. Zdarza Ci się odpływać myślami?
  • 1615 / 132 / 0

@grzybytopotega@ tak czesto i jak np dotkne czegos lewa reka to tego samego w taki sam sposob musze dotknac prawa albo musze to zrobic symetrycznie
  • 296 / 34 / 7

moze to nerwica natrectw?

Kiedys nabylem sie tego od kuzyna, dziwne.
Pokazuje to jak mocno dzialaja nawyki i nocebo.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 1241 uczestników Wejdź na czata