DXM - Wątek ogólny vol. 2 [REGULAMIN w pierwszym poście]

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1 / / 0

Po kilku latach chciałbym znowu spróbować deksa. Ważę 71 kg. Czy 600mg to dobry pomysł na osiągnięcie fajnej dysocjacji, CEVów, OEVów, uczucia totalnego rozpadania się, zniknięcia z powierzchni ziemi?
  • 647 / 62 / 22

600 mg przy wadze 71 kg daje wejście na 3 plateau. Powinno być grubo - dysocjacja gwarantowana, ale czy fajna, to już zależy od tego co masz w zwojach mózgowych i otoczenia. I, kurczę, mam ponad 200 sesji za sobą, a nigdy nie miałem OEVów... CEVy owszem.

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Prokuratura: kierowca autobusu był pod wpływem amfetaminy, usłyszał zarzuty

Kierowca autobusu, który spowodował wypadek na moście Grota-Roweckiego, został przesłuchany. W piątek po południu prokuratura poinformowała, że usłyszał dwa zarzuty: sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym oraz posiadania narkotyków. Śledczy potwierdzili, że w momencie wypadku mężczyzna był pod wpływem amfetaminy.
  • 433 / 34 / 0

Ja bym zaczął od 300 skoro miałeś przerwę ew. 450 jak serio chcesz mocno.Nie wiem też ile dokładnie było tej przerwy i jakie dawki waliłeś wcześniej.Nawet nie chodzi o bad tripa czy coś ale przy za dużej dawce może być blackout i mało bd pamiętać po tripie.Ja bez dodatków nigdy nie miałem ani cevow ani oevow, za to z dmh sytuacja się zmienia.
  • 14 / / 0

Sprawa mała, co sądzicie? Jestem na paroksetynie 20 mg, dwa tygodnie temu zjadłem 600 mg DXM i niemiłosiernie mnie poskładało, totalnie wykręcone widzenie, wkręty i psychoza. Niecaly tydzień temu czyli w czwartek i piątek zjadłem po 300 mg i działało tak sobie, brak euforii i jakiś dexowych wkręt, bardziej poszło w kierunku uboków. Dziś planuje zarzucić znowu 600 mg. Jest sens? Zadziała tak jak trzeba czyli mocno?
  • 308 / 77 / 0

Jak chcesz żeby działało przewidywalnie to dziel dawki, np. 60mg - 90mg -150mg, albo 75mg-225mg z odstępem 3-4 godziny. Chociaż w taki sposób spodziewaj się że walnie znacznie bardziej niż jak byś wziął wszystko na raz. Nawet jak jesteś na paroksetynie (sam jestem na bupropionie który też mocno blokuje metabolizm) to i tak warto podzielić dla lepszych efektów i łatwiejszego ocenienia czy nie będzie za mocno. Ogólnie to uważaj lepiej z mieszaniem z paro bo dość że oba dają po serotoninie to jeszcze paro jest bardzo bardzo silnym inhibitorem CYP więc nie zdziw się jak byś wylądował któregoś dnia w szpitalu będąc w psychozie. Tylko tak ostrzegam; nie chcę prawić jakiś moralniaków bo sam miksuje jak jak bym był DJem. xd
  • 493 / 58 / 0

Mnie ostatnio 37,5 mg tramadolu po 50 mg sertraliny wystarczyło, żeby ZS dostać... Uważaj.
  • 23 / 2 / 0

Przedwczoraj byłem spotkałem się z kumplem i spontanicznie postanowiliśmy zrobić wspólnego tripa na deksie. Wziąłem 600+wiadro i dużo dużo dużo mocniej niż 450+wiadro+sok z grejpa około 2 godziny wcześniej, do tego stopnia ze znacznie przerosło moje oczekiwania. Pomyślałem sobie więc czy to może nie kwestia tego, że zrobiłem to bardzo nagle i bez żadnych przygotowań? Dodam, że w obu przypadkach nie jadłem nic 2,5/3h przed braniem.
  • 563 / 143 / 0

Dawkę zwiększyłeś o 25% i chyba pod trzecie plateau zawędrowałeś mocno już blokując NDMA.
  • 433 / 34 / 0

A wpadacie czasem po dexie w taki dziwny stan, że czujecie jakby to trwało całe wieki i to uczucie jest zajebiscie realistyczne? I skąd to sie bierze? To już chyba na takim dobrym 3 plateu.
  • 943 / 152 / 0

Ja mam tak po ketaminie, np. leżę i patrzę na nieruchomą ścianę z plakatem i czuję jakby ta ściana z każdą sekundą stawała się starsza o kilka lat, wraz z tym wydłużając się..
po dexie się nie wypowiem, nie mogę brać poza mikrodawkami. Ale myślę że jeśli po ketaminie tak jest to po dexie na 99% miałbym tak samo:)
skąd się bierze? pewien youtuber-dxmowiec z forum pewnie powiedzial by ze od boga.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1241 uczestników Wejdź na czata