Pregabalina w odstawianiu kodeiny i innych opio

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 17 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2020
  • 41 / 2 / 0

Jak nie macie jakichś poważnych zaburzeń psychicznych to nie używajcie pregabaliny dłużej niż 2-3 tygodnie. Ona też uzależnia i odstawienie mega nieprzyjemne. Ale skręta po opio zalecza świetnie to fakt
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 395 / 82 / 0

genialny lek,nie wiem jak po mocniejszych opio,może nie być tak kolorowo,ale po kodeinie sprawdza się na 100%

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Takiej metody policja jeszcze nie znała. Karton zaimpregnowany kokainą

Ukryte w bananach, w najskrytszych zakamarkach samochodów, udające proszek do prania. Takie metody przemytników można śmiało nazwać amatorszczyzną. Teraz hiszpańscy policjanci odkryli nowy sposób handlarzy narkotykami. W sprawie zatrzymano 18 osób.
Rejestracja: 2017
  • 18 / 3 / 0

Dziwi mnie niska popularność tego wątku.
Pregabalina znosi świetnie odstawianie Tramalu - to mogę potwierdzić.
Drażliwość i ból ustępują. Psychiczna chęć wzięcia Tramalu również.

W moim przypadku lekko zamulała. Wzrok po pregabalinie się rozjeżdża. Ciało jest rozluźnione.
Myślę, że dla wielu może być ona ratunkiem. Sam obawiałbym się jednak stosować ją dłużej niż 2 tygodnie (że względu na możliwość uzależnienia).
Rejestracja: 2015
  • 10 / 2 / 0

W pregabaline łatwo się wkitrać. Ma duży potencjał uzależniający (tak, tak) . Odstawienie tego szitu gdy ktoś ma przepisane na GAD graniczy z cudem :). Zreszta to dobry srodek na odstawienie pewnych rzeczy opio,benzo ale tylko żeby nie dostac padaki. Tak to niepolecam
Rejestracja: 2010
  • 3 / / 0

Stosuję 300 mg pregabaliny co 2-3 godziny przy odstawianiu morfiny. Środek idealny na detoks, niweluje wszystkie negatywne objawy fizyczne i psychiczne. Wcześniej bardzo dobrze spisywał się przy lęku uogólnionym i depresji, ma potencjał motywujący i wygłuszający negatywne emocje.

Leczniczo stosowałam dawki do 900 mg na dobę, schodzenie z nich nie stanowiło problemu. Nie wiem jak będzie teraz, zdarza mi się przekraczać 2000 mg i – nawiązując do pierwszego postu – nie dobrnęłam do granicy, przy której zwiększanie dawki nie przynosiłoby korzystnego efektu. Polecam spróbować.
Rejestracja: 2019
  • 1057 / 76 / 0

Niestety Pregabalina idealnie nadaje sie do mixu z opio ..:/ ale fakt jak ktoś nie potrzebuje pregabaliny z względu na leki itp to nie warto zaczynać tej przygody bo może uzależnić rownie mocno jak opio ..
Rejestracja: 2015
  • 10 / 2 / 0

02 lipca 2020michass90 pisze:
Niestety Pregabalina idealnie nadaje sie do mixu z opio ..:/ ale fakt jak ktoś nie potrzebuje pregabaliny z względu na leki itp to nie warto zaczynać tej przygody bo może uzależnić rownie mocno jak opio ..
Cała prawda o pregbalinie :) faktem jest że uzależnia bardzo mocno i ciężko z odstawieniem. Lekarze przepisują na GAD nie licząc sie z potencjałem uzależniającym (mówiąc że ten lek nie uzależnia ). Tego szitu nie można odstawić od tak. To sa miesiące a moze i lata. Tym bardziej jak ktoś ma problemu względem poruszania się (operacje itd).
Posty: 17 Strona 2 z 2
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1241 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alebedziefajnie, visitorQ i 0 gości