4-CMC; Klefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 1057 / 76 / 0

06 czerwca 2020Stteetart pisze:
06 czerwca 2020termi pisze:
Sort był dobry od Niderlandzkiego vendora. To że chlor jest toksyczny wiadomo od dawna, dla tego się go wlewa do basenów żeby tam całe życie unieszkodliwić.
Wiesz, ze na wikipedii pisza o chlorze w formie wolnej ??
Wiesz, ze chlor w zwiazkach chemicznych znajdujacy sie przy benzenie jest zwiazany kowalencyjnie i nie "odpina" sie ??

Wiesz, ze lwia czesc lekow zawiera halogeny ? Chocby np clonazepam czy wspomniany bupropion.
I jakos nie widac w ich opisach, ze sa zrace i trujace...
Chlorki w wodach mineralnych tez pewnie sa trujace ?
Badzmy powazni.
No właśnie wiele leków jest trujących i bardzo szkodzacych ale o tym w ulotce nie wspomnę ani słowem .. lekarz przewidujący dany lek ( który szkodzi bardzo ) też o tym nie powie...
  • 1439 / 218 / 0

Miewa ktoś paranoję po tym związku? Zazwyczaj schizy wiąże się z dopaminą a ja jak nie dodam dopaminowej fazy do srtn to mam schizy. Podniecające schizy co prawda ale po dłuższym czasie nie mogę wytrzymać tej psychodeli w której dźwięk rozchodzi się w 9 wymiarze w takim dziwnym stylu ponurych bardzo tajemniczych i głębokich emocji które ciężko mi nawet nazwać ale czasem wygodniej mi po prostu wyłączyć muzykę.

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Handlarz dopalaczami oskarżony o podżeganie do zabójstwa Zbigniewa Ziobry

Śledczy skierowali do sądu akt oskarżenia przeciwko znanemu handlarzowi dopalaczami Janowi S. - poinformowała Prokuratura Krajowa. Mężczyzna jest oskarżony o m.in. podżeganie do zabójstwa Zbigniewa Ziobry, prokuratora i policjantów, którzy rozbili grupę handlującą dopalaczami.
  • 297 / 34 / 7

4-CMC dziala na dopamine i serotonine, wiec schizy jak najbardziej mozliwe.
Tymbardziej sniffem.
  • 2139 / 69 / 0

22 czerwca 2020pomasujplecki pisze:
Miewa ktoś paranoję po tym związku? Zazwyczaj schizy wiąże się z dopaminą a ja jak nie dodam dopaminowej fazy do srtn to mam schizy. Podniecające schizy co prawda ale po dłuższym czasie nie mogę wytrzymać tej psychodeli w której dźwięk rozchodzi się w 9 wymiarze w takim dziwnym stylu ponurych bardzo tajemniczych i głębokich emocji które ciężko mi nawet nazwać ale czasem wygodniej mi po prostu wyłączyć muzykę.
Trafiłem raz taki sort który mnie poschizował konkretnie po na prawde śmiesznej dawce. Również po dużych ilościach szczególnie w ciągu czasem pojawiały się lekkie schizy.
  • 1439 / 218 / 0

Myślę że to typowa dla cmc faza, trzeba celować bardziej w MDMA, jest weselsze i nie ma tego ponurego mroku który nakręca czasem dramatyczne wrażenia jak się źle wkręci.
Ostatnio mi się przypomniała rozmowa z kumplem który wylewnie po dragach opowiadal mi jak spierdolił sobie życie. Gdy na fazie w głowie wyświetlila mi się scena i ta obrzydliwa empatia to dosłownie mnie skasowało.

Po 3cmc problemu nie ma, bo jest rush dopaminowy.
  • 25 / / 0

Dostałam ostatnio kryształki 4cmc kolor kremowy i białe pudrowe , piękne. Działają na mnie uspokajająco i otępiająco + trochę euforii. To normalne? Nie czuje stymulacji, checi chodzenia. Jest lekka gonitwa myśli. Czy za mało biore ? %-D
  • 3225 / 366 / 0

Tak to normalne. Tak mniej więcej dziala ten keton. Jak chcesz wiecej speeda to ładuj per sniff. Dawki sobie juz indywidualnie ustal.
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 1241 uczestników Wejdź na czata