Nalot służby celnej. Pilna sprawa.

Dział poświęcony dyskusjom nt. wezwań, które osoba otrzymała w związku z postępowaniem toczącym się wobec stron trzecich.

Moderator: Prawo

• 12 / / 0

Hej.
Muszę się Was coś poradzić...
Dzisiaj miałam wizytę z urzędu celnego odnośnie rzekomego zamówienia, które ktoś wysłał na mój adres...
Oczywiście przeszukanie z psem, na szczęście nic nie znaleźli, pies mnie chyba polubił 😅
Oczywiście przesłuchanie, protokoły, do niczego się nie przyznałam. Paczka z Holandii, nie zioło.
Problem w tym, że w międzyczasie mogłam zamówic rzekomo kolejna paczke z Holandii, która mogła do mnie jeszcze nie dojść.
Co robić podczas kolejnego nalotu??
Macie jakieś rady, jak się bronić? Raz się mogło udać ale dwa...??
  • 81 / 9 / 0

Czy wiadomo co oraz w jakiej ilości znajdowało się w paczce?

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Podczas pandemii Portugalczycy więcej spali, ale rzadziej sięgali po... narkotyki

W okresie epidemii koronawirusa mieszkańcy Lizbony spali dłużej niż przed nasileniem się przypadków Covid-19, a także rzadziej sięgali po narkotyki - wynika z opracowanego w kwietniu i maju, podczas obowiązywania przymusowej izolacji, studium zachowań mieszkańców Lizbony.
  • 341 / 32 / 0

Obstawiam, że zamówił RCki od pewnego vendora, paka została zestrzelona, chłop wyżebrał reship - i jak reship wpadnie to będzie miał ciekawie :)
  • 17 / 1 / 0

Miałeś wcześniej jakieś doświadczenia z Policją, lub innymi służbami? Masz kartoteke?
  • 2227 / 361 / 0

17 czerwca 2020Quicksilver85 pisze:
Macie jakieś rady, jak się bronić? Raz się mogło udać ale dwa...??
To samo co wcześniej - nic nie zamawiałaś, nie wiesz o co chodzi, pomyłka.
  • 12 / / 0

30 czerwca 2020MaSaLa pisze:
Obstawiam, że zamówił RCki od pewnego vendora, paka została zestrzelona, chłop wyżebrał reship - i jak reship wpadnie to będzie miał ciekawie :)

Akurat nie trafiłeś. Zamówiłam 2 różne paczki. A nawet jeśli byłby to reship to jakie wyzebranie?? Vebdor powinien zadbać o bezpieczeństwo paczki więc reship jak najbardziej by się należał.

scalono
30 czerwca 2020Xd12345 pisze:
Miałeś wcześniej jakieś doświadczenia z Policją, lub innymi służbami? Masz kartoteke?
Nie.

Scalono
30 czerwca 2020Saolei pisze:
Czy wiadomo co oraz w jakiej ilości znajdowało się w paczce?
MDMA w tabletkach, 15 sztuk. W drugiej paczce LSD.
 ! Nie pisz kilku postów pod rząd
Weź pisz jeden post, skopiuj napisany, wstecz, cytuj następny i doklej do niego poprzedni – tyle razy ile Ci się żywnie podoba. Zaoszczędzisz roboty moderacji, dzięki.
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2020 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: J/w
Wróć do „Wezwania w charakterze świadka”
Na czacie siedzi 1241 uczestników Wejdź na czata