Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 144 / 6 / 0

08 czerwca 2020endother pisze:
Już któryś raz powtarza się typ jedzący klony po 90 tab i nie czujący nic, zacznijmy sprawdzać numery seryjne smak kolor konsystencje jakoś opakowań, a jak komuś się zachce to niech odda do lab. Mi wystarczy wrzucenie 2 klonów. Lewego i prawego do buzi i sprawdzenie smaku, a potem to samo zrobić można że szklanką z wodą i patrzeć jak się rozpuszcza. Można eksperymentować jeszcze na kocie ale nie wiem czy warto dawać kotu lewe klony.
Może nie 90, ale na początku potrafiłem szamac po 30 i tez nic nie czułem, oczywiście do zerwanego filmu
  • 1437 / 217 / 0

Ja też po takiej ilości nic nie czułem
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Dostarczali narkotyki jak w serialu “Breaking Bad”. Zostali schwytani z kokainą za 25 mln funtów

Sąd w Wielkiej Brytanii skazał dwóch handlarzy narkotyków, których sposób działania przypominał metodę z telewizyjnego show.
  • 22 / 4 / 0

Znajdowałem się 8miesięcy w ciągu na etizolamie. Przetrawiłem we wątrobie 2gramy przez ten okres. Gdy się skończył, odstawka przeszła bezboleśnie. Brakuje mi go, na testach policyjnych, gdy mnie złapano z odczynnikiem wyszedł diazepam, miałem MILIGRAM w strzykawce, oni się ślinili, że dorwali przestępcę. Przybili mi niestety paragraf, niebieskie patałachy. Ale bym ich kurdę skarcił, za niewiedzę i wsadzenie w pomieszczenie izolacyjne. Chociaż, sam się produkowałem, że etizolam w plynie rozpuszczalnikowym, niestety znależli rozporządzenie, że niedozwolony od 2018r. Wyszukali w internecie. Czekam na wyrok, żenada. Jeszcze mi pokój przetrzepali podczas przeszukania. No kuzwa wręczyłbym im medal, za udaną interwencję. Podróżując zakajdankowany w samochodzie, miałem ochotę przejąć ich gnata i ich zastrzelić. Żenada i buractwo.
  • 4 / / 0

Ostatnio udało mi się wyhaczyć od znajomego aptekarza Frontin 1mg za 5zł tyle, że przeterminowany miesiąc. Wziąłem i wszystko w porządku, działa jak świeży. A wy mieliście jakieś doświadczenia z przeterminowanym benzo?
  • 2099 / 563 / 0

przeterminowane benzodiazepiny działają jak trzeba i było już o tym wiele razy wspominane na forum. jeśli były przechowywane w odpowiednich warunkach, czyli suchym i ciemnym miejscu, to tym bardziej nic nie miało prawa im się stać. większość leków w postaci tabletki może być spożyta po upłynięciu terminu ważności, choć trzeba zawsze się upewnić.
  • 76 / 4 / 0

Mam pytanie. Czy tolerancja na benzo obniży się choć trochę po 8 miesiącach?
  • 2027 / 618 / 0

Powinna, ale możliwe że nie na długo i szybko wróci do dawnego poziomu. Zwłaszcza jak wcześniej leciały duże dawki i długie ciągi. Mimo to zaczynać najlepiej od małych dawek, bo praktycznie każde benzo normalnie działa dorzucane więc można sobie poprawić jak za mało weźmiesz na start.
  • 76 / 4 / 0

Update: wziałem 2mg alpry, które kiedyś mnie lekko co ruszyły, teraz po 30 minutach zasnałem :v. Zdecydowanie tolerka spadła, będę brać po 0.5.
  • 76 / 4 / 0

Mam jeszcze pytanie do bardziej doświadczonych. Gdzieś wyczytałem, że sok z grejpfruta potraja siłę działania alpry. Czy to oznacza, że biorąc 0.5mg odczuję to tak jakbym wziął 1.5mg?
  • 850 / 51 / 6

01 lipca 2020klemcio97 pisze:
Mam jeszcze pytanie do bardziej doświadczonych. Gdzieś wyczytałem, że sok z grejpfruta potraja siłę działania alpry. Czy to oznacza, że biorąc 0.5mg odczuję to tak jakbym wziął 1.5mg?
tak, flawonoidy blokują pewne enzymy w wątróbce przez co lek nie jest poprawnie metabolizowany a tym samym zwiększa się jego stężenie we krwi.
ale taki sok co jest świeżo wyciśnięty z grejpfruta albo zjedzenie go godzinę przed bo jakiś tam cappy czy caprio to aż tak nie zadziała
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata