PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

46%
1.Tak.
108
42%
2.Kocham i nienawidzę
100
12%
3.Nie.
29

Liczba głosów: 237

lol

• 2815 / 297 / 0

@syluro
23 czerwca 2020syluro pisze:
Druga rzecz to skandaliczne ceny maku z kerfa. 8.99 za 250g?
syluro a plukales ten mak? bo akurat ten 07 ponoc lepszy zauwazalnie od 08 z tego co czytalem. Co do ceny to spadla. Przestalem kupowac ich mak i zeszli o zlotówkę ;p
ostatnio widzialem 7.99 w ekspresie. wg mnie przy mocy jaka byla 7zl za 250g to jeszcze ok, ale 9zł to zdecydowana przesada dla osoby w ciągu. Wychodzilo mi 2k miesięcznie i nawet nie miałem żadnej fazy.

@BlueGrey
23 czerwca 2020BlueGrey pisze:
Fresco .37 Francja jak oceniacie? Nadaje się To to czy niezbyt? Jak to porównać do bakalandow.89 Francja tych co już jakiś czas temu były? Pozdro
Czesc BlueGrey, dawno Cię nie było. Nie masz dostępu do starego konta?
Wiesz te .89 jak pewnie pamietasz dzialaly bardzo roznie, wiec to ciezko porownac, zalezy jakie plukales. Tak samo .37 Francja, on tez mial paczki o roznym dzialaniu, jedne bardzo bardzo slabe a drugie dosc dobre o fajnym euforycznym profilu tak jak lubię. I nawet 250g zaleczalo skręta, czyli podobnie jak 89. Z tym ze ja plukalem mnostwo .37 kerfurowego, a fresco znacznie mniej. Jednak producent jest ten sam i wiekszosc serii się pokrywa. Spróbuj sam i oceń. Na pewno jest to mak, który działa. Oceniłbym, ze te lepsze .37 dzialaly na takim samym poziomie jak lepsze .89, o których piszesz. .37 mogly byc nawet mocniejsze bo wtedy mialem wysoką tolerkę.

@Jureksteryd
nie kazdy chce się kłuć. kupujac h nie wiesz nawet co wstrzykujesz. a tez coraz czesciej dodają fenta, wiec to dosc niebezpieczna zabawa. o ile na poczatku cenowo wychodzi dobrze to tolerancja rosnie i z 25zl za faze szybko robi się 100zl i kłucie 5 razy dziennie. zadawanie z elementem, przypaly z policją, dzięki za takie atrakcje.
troche czytam hypera i kojarze wiele wpisow gdzie osoby zachwalaly jak to ekonomicznie wychodzi, a potem zupelnie tracili kontrole i konczyli na syfiastym metadonie, z ktorego wyjsc naprawdę ciężko. np. Alien. a juz najbardziej bawi mnie jak czytam kiedy osoby twierdzą, ze wyszly z nalogu i są czyste po czym dodają, ze tylko piją metkę.
znowu morfina jak nie masz dobrych dojsc nie wychodzi wcale duzo taniej. za 40zl mst200, w tej cenie mam prawie 2kg maku. Czyli to mak wychodzi ekonomiczniej. Wiadomo jeśli bierzesz dozylnie to tabletki wygrywają.
  • 12 / 1 / 0

28 czerwca 2020ledzeppelin2 pisze:
Lacz baka z helcomem. Tez.mam tolerke 100 mg mst i 2 kg baka np. 54 to lipa . Ledwo czuc.
No właśnie wyplukalam te 0,5kg dla sprawdzenia i prawie nic, tylko rozluźnienie mięśni i spokój, porównałabym to szybciej to benzo niż do opio. Za jakieś 25 zł masakra, już średni Kerf lepszy. A ze względu na dostępność Helcoma na Allegro, to prędko nie sięgnę po nic innego, 400g robi już całkiem konkretnie.

Btw, kupował ktoś Helcomy 1kg? To to samo, co w paczkach po 400?

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii

26 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 7 grudnia 1987 roku, znany także jako Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Nadużywaniu Środków Odurzających i ich Nielegalnemu Handlowi.
  • 3 / / 0

Przepłukałam dzisiaj 500g kerfa .08 i nie sądziłam, że zadziała. Szczególnie, że tolerancję na kodeinę mam dość sporą a i majkę iv strzelałam. Kupiłam z desperacji i braku środków + byłam ciekawa jak to jest z tym PST.
  • 322 / 55 / 0

@Fittesatan Ale zadziałało czy nie, bo pozostawiłaś nas tu wszystkich w niepewności, a liczymy na happy end %-D
  • 239 / 16 / 0

Bakalike z końcówką serii 904c praktycznie nie działa w porównaniu do 840b.
  • 43 / 6 / 0

Jakieś nowe działające Fresco?? :(
  • 30 / 4 / 0

W Kerfie pojawił się nowy produkt. Opakowanie 400gr z logo sklepu. Cena 12 zł z groszami. Kraj produkcji: Czechy. Próba tylko smakowa ( bezpośrednio do dzioba bez wody ). Zupełny brak smaku i żadnej goryczki - Sprawia wrażenie dobrze wypłukanego. Czyli lipa, słabizna i porażka.
:-(
  • 34 / 2 / 0

Ten Bakalike z końcówką 904c rzeczywiście w porownaniu do innych klepaczy działa słabo, mak jest mega brudny, przepłuczka wychodzi mega błotnista i kwaśna. Ale skręta leczy skutecznie. Przy tolerce 1 kg na dobry dzień 2 kg na fazę 840-841, 1 kg tego 904c zdejmuje dobrze skręta, na pewno lepiej niż 2 duże paki Thio.
  • 3 / / 0

29 czerwca 2020kodeinaddict pisze:
@Fittesatan Ale zadziałało czy nie, bo pozostawiłaś nas tu wszystkich w niepewności, a liczymy na happy end %-D
Matko, byłam zrobiona i zapomniałam dopisać XD owszem, zadziałało i to ładnie

sja

• 33 / 1 / 0

Hej, jestem 2 tygodnie czysty. Jakieś 4 lata temu wpadło mi do głowy spróbować kody później mak. Kilka razy odstawiałem ale prędzej czy później wracałem. Chcę wyjechać gdzieś gdzie nie można kupić kody w aptece - orientuje się ktoś jak to wygląda w Holandii? Mam opcje na pracę tam - tak wiem że Holandia to średni pomysł na czystość, ale z innymi dragami nie mam problemu, dla mnie główny problem to opio. Ostatnie kilka miesięcy to był mak, codziennie co najmniej 2 kg bakalike. Detox zrobiłem w domu na oleju cbd i cbg - byłem zaskoczony jak lekko to przeszłam, wcześniejsze skręty były masakryczne tym razem było super, nie wiem czy to faktycznie te oleje czy desperacja/nastawienie, czy obie te rzeczy. W każdym razie na razie udaje się być czystym ale już kur....a podświadomie czuję presję, dajcie znać jak z tą Holandią, pozdt
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata