Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 44 / 6 / 0

Ciekawe czy tym klejem można skleić pizde
Użytkownik nieaktywny
  • 101 / 27 / 0

Czy chcesz mi powiedzieć zebym zastopował mój amfetaminowy słowotok? No can do, dopiero sie rozkręcam ;)

Dzisiaj zastosowałem większą dawkę, chyba zrobię następnym razem fotkę z pudełkiem zapałek, bo nie mam wagi i nie bede miał. Działanie jest naprawdę wyśmienite, czyste, zero rozdrażnienia, mnóstwo pomysłów. Pieczenie w nosie bardzo intensywne, parę razy uroniłem mimowolnie łzę %-D. Oprócz tego raczej brak spływu, bo wszystko szybko się wchłonęło.

No ogólnie to nigdy w życiu nie kupiłem amfetaminy, bo jej nie lubiłem. Jeśli towar jest na tyle dobry, że zmienia zdanie na temat danej substancji to coś znaczy:)

Sklejam pizdę, nie robię już obcym ludziom reklamy i pozdrawiam

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Konopie indyjskie i chemioterapia

Coraz więcej osób zwraca się do marihuany w poszukiwaniu komplementarnej lub alternatywnej opcji leczenia swoich dolegliwości. Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest to, czy mogą używać konopi indyjskich podczas konwencjonalnych terapii.
  • 44 / 6 / 0

Nie wyluzuj
  • 5 / 1 / 0

coś oprocz benzo, zeby obnizyc puls i ogolnie uspokois serce przed spaniem?
  • 46 / 2 / 0

Czy jest różnica w działaniu pomiędzy siarczanem A fosforanem?
  • 5155 / 246 / 10

• 46 / 2 / 0

Dzięki, ale w tym wątku nie ma konkretnej odpowiedzi. Ciekawi mnie opinia kogoś kto testował jedno i drugie i ma porównanie.

To rozmawiajcie na ten temat proszę tam, aby nie zginęło w głębi wątku ogólnego. - surv
  • 404 / 51 / 0

Po dlugiej suszy w mojej okolicy i moim dlugim brakiem zainteresowania w fufu pojawila sie nagle jakas nowa partia scierwa. Bardzo, bardzo, bardzo zolta. W zapachu niezbyt intensywna. Przy wciaganiu najwiekszy kozak uroni łze, ale praktycznie od razu ból mija a spływ lekko gorzkawy. Piec minut po wciagnieciu porzadnej setki zaczynam sie pocic i ogarniac wszystko szybciej, ale przede wszystkim kurwa psychicznie czuje sie o wiele lepiej. Czuje jakbym mogl zrobic wszystko, ostatnio gdy polaczylem z oksykodonem myslalem ze trysnie mi sperma od tego wyrzutu dopaminy po wciagnieciu kreski.
Dobry racemat z przewaga d-amfetaminy lub czysta d-amfa? Co sadzicie? Jestem opiowrakiem i wyrzut dopaminy rozpoznam od razu, a ta amfa własnie to powoduje. Co prawda nie zawsze, co mnie dziwi, ale powoduje.
  • 937 / 147 / 0

10 kwietnia 2019sugo pisze:
Ludzie nic wam zębów nie niszczy, zęby wam się niszczą od szczękościsku i braku ich mycia, a w dzisiejszych czasach chyba nie ma już fety przy której będziesz miał szczękościsk :(.
no a niektorzy maja wyjebane w ten szczękościsk i go nie próbują okiełznać, u mnie to na luzie jest mozliwe przy czystym władku nawet takze:]
trening trening i trening.. i bedzie zajebiscie!
i serio, ktoś na amph fazie nie jest w stanie poswiecic 3 minut na umycie zebow? ja pierdole, masakra ludzie :halu:
10 kwietnia 2019Viera_v6 pisze:
Jednym z powodów przez który fetka niszczy zęby jest brak śliny. W ogromnym tempie namnażają się bakterie, które to właśnie ślina ma za zadanie neutralizować.
nie zauważyłem u siebie nigdy suchości w ustach po amph bo piję cały czas po zarzuceniu lajna właśnie żeby nic takiego nie miało miejsca;]
wszystko to jest banalne do rozwiązania ale wy nie macie ochoty na to, żeby ze sobą trochę powalczyć.
  • 4 / / 0

Cześć, mam pytanie.
Jak co weekend leciałem dzisiaj fetę (w sumie dalej lecę), ale coś się odjebalo. Siedziałem w aucie i złapałem fazę na telefon i siedziałem w nim z 2-3 godziny tracąc zupełnie poczucie czasu. Praktycznie się nie ruszałem przez ten czas i tu się zaczął problem. Jak już się ruszyłem to lewa odmawia mi posłuszeństwa. Palce zgiąć mogę, ale wypchnąć ich do góry już nie, to samo z cała stopa, jest praktycznie bezwładna. Myślałem, ze jak pochodzę chwile to wszystko wróci do normy, ale niestety to już trwa cała noc i nie ma żadnej poprawy. Jak próbowałem chodzi to prawie złamałem kostkę, bo ta stopa jest bezwładna. Zaczynam się w chuj martwić, ktoś miał kiedyś może coś podobnego?
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata