RTI-111; Dichloropane

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2731 / 493 / 7

Testował ktoś jeszcze z tego sklepu?
  • 365 / 12 / 0

Ja mam jeszcze to RTI co hiszpanie rozsyłali na samplach po 2g i wam powiem ,że aż takie zajebiste to to nie było moim zdaniem. Lepsze od ketonów to na pewno, ale ogólnie to 2-FA/3-FA fajniejsze od tego jest. Zapach bardzo specyficzny to RTI ma, ciężko pomylić z czymś innym.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Trawka nie dotarła do Domu Pomocy Społecznej

Dzięki dobremu rozpoznaniu i sumiennej pracy funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego udało się zapobiec wprowadzeniu na teren DPS-u "substancji szczególnie groźnej dla zdrowia i życia pensjonariuszy", a także bezpieczeństwa przebywających tam osób ;)
  • 6 / / 0

Pany i Panewki pytanie na szyyybko ;)
Jeśli zarzuciłem sobie tej mefokoksoamfy 0.4g z 0.5g w ciągu ostatnich 17h i jeszcze mnie trzyma trochę to walnąć tą setkę jeszcze czy na następny dzień na odmułe zarzucić?
  • 283 / 28 / 0

Ten cały RTI-111 w działaniu jest bardzo podobny do koki tylko bez efektu euforycznego, tj. bez podwyższenia nastroju. Reszta efektów się praktycznie pokrywa, są naprawdę zbliżone.

Prawdziwy "clearhead" stim. Po dziambie wzrasta skupienie, zmysły działają mocniej. Można się wkręcić w robienie rzeczy. Ale jak dla mnie na party drug się nie nadaje.
  • 1099 / 24 / 0

czyli nie jest podobny...
  • 26 / 1 / 0

Nie rozumiem tworzenia tak skomplikowanych struktur tropanowych które maj być zbliżone do koki a później pierdolenia tego wszystkiego halogenami.. Jak nie kurwa fluor w 4fc do kurwa podwójny chlor a później się dziwić, że to jakieś oracze... Czy producenci RC zakochali się w tych halogenach czy jaki huj? To już nie ma, metylu, etylu, propylu.. Whatever.. No uparli się na halogen i huj.. Klapki na oczach..
  • 936 / 147 / 0

bo przeciez o to na tym rynku chodzi, żeby jak najmniejsza ilosc klepala jak najmocniej, co zachęca ludzi do zakupu.

26euro za gram jakiegos chloro-shitu?
wolalbym juz kupic 2g czystego wlada za to niz jakies chlorki xD
a gdybym byl sebixem co nie umie skolowac wlada to alfa wydaje się już lepszym rozwiązaniem :korposzczur:
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata