Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 8740 / 1177 / 0

Ja pod koniec lutego byłem w podobnej sytuacji. Leciałem do Chile i nie wyobrażałem sobie nawet dnia przerwy.
Ostatniego lolka wypaliłem na Okęciu, resztę zioła wyrzuciłem do kosza (ale tak, żeby ktoś w nim grzebiący łatwo mógł je wypatrzyć i skorzystać z okazji) i w drogę.
Minęło bodaj 5 dni, zanim kupiłem zioło na miejscu i mówię całkowicie serio - nie miałem żadnych negatywnych objawów. Wręcz przeciwnie - odmuliłem się i od rana do nocy coś robiłem (głównie łaziłem po Santiago).
Moim zdaniem wyjazd to najlepszy moment na odstawienie, bo schemat dnia jest wywrócony do góry nogami.
Aktualnie palę tylko w weekendy, ale wczoraj postanowiłem przestać całkowicie do urlopu.
  • 48 / 10 / 0

Od 1 lipca zamierzam zrobić Detoks od marihuany oraz alkoholu. Zbieram się do tego długo. Mam straszną depresje oraz lęki. Codziennie piję alkohol oraz palę zioło. Ciągle w innym świecie jestem. Potrzebuję przerwy. Od lat leczę depresję oraz lęki pijąc oraz paląc mj.
3majcie się !!!

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Zakład karny i narkotyki pod znaczkami pocztowymi

W środę, 13 maja w ZK w Łowiczu udaremniono próbę przemytu narkotyków na teren więzienia. Zamiast kleju na znaczkach to tzw. "plastelina", a kartki zeszytu w jego grzbiecie też sklejone masą koloru brunatnego. Po zbadaniu za pomocą testów podejrzanej substancji okazało się, że to kannabinoidy.
  • 17 / 1 / 0

Od jak dawna i jakie ilości dziennie konsumujesz?
  • 5 / 1 / 0

Detox od trawy trwa dalej i nawet mocno mnie nie ciągnie. Częściej piję alko, ale nie upijam się i nie wyobrażam sobie pić wcześniej niż wieczorem jak synek już śpi. Miewam wachania nastrojów, głupie natrętne myśli, wspominanie sytuacji z przeszlosci, raczej tych nie pozytywnych. Bywam nerwowy i czasami nie miły. Widzę delikatną poprawę w myśleniu i zapamiętywaniu ale już raczej nigdy nie wróce do "normalności" bo od zawsze byłem typem " nieśmiałego dziwaka"
Dam sobie jeszcze trochę czasu na naprawę, ale coraz częściej myślę o wizycie u lekarza i jakiś delikatnych tabsach antypsychotycznych.
Masakra jakaś. Nie wyobrażam sobie skrzywień po nałogowym żarciu stimów i innych gówien bo widzę co THC i bardzo okazjonalnie coś mocniejszego porobiło mi z banią.
Życzę powodzenia i wytrwałości wszystkim z problemami
  • 55 / 11 / 0

29 czerwca 2020szczypior_2005 pisze:
Od lat leczę depresję oraz lęki pijąc oraz paląc mj.
3majcie się !!!
Strasznie chujowy sposób na leczenie. Jak masz okazje zapisz się do psychologa, najlepiej jakiś dobry z polecenia.
Mówisz szczerze jak jest i ustalacie jakie masz opcje.
  • 48 / 10 / 0

alkohol piłem przez 12 lat codziennie po 6-8 piw dziennie, codziennie. Przestałem pić na 3 lata. Zioło palę od 3 lat codziennie wieczorem 2 lufy mocnego. Piwo piję od pół roku po 6 piw dziennie. Od 10 lat biorę leki na depresje i lęki. Obecnie przyjmuję : Escitalopram 20mg + 100mg Sympramol. Zdaję sobie sprawę że przyjmowanie leków i picie, palenie to nie jest leczenie.
  • 5 / 1 / 0

Faktycznie, mix alko mj i lekarstw nie wróży poprawy. Szczególnie niepokojące jest Twoje picie. Ja po 6 browarach mam mega banie i kolejny stracony dzień. Mi osobiście na wieczór pomaga jeden drink ew piwko plus olejek cbd 20% i jakieś obowiązki domowe albo odpoczynek przed tv/ konsolą.
Po olejku, nawet bez alko mam przyjemny chill i trochę bardziej uczesane myśli.
  • 949 / 82 / 0

No to. masz grubo, lepiej bym się martwił o odstawienie alkoholu niż THC
  • 909 / 79 / 0

Nawet zdrowy człowiek prowadząc taki tryb życia byłby chory.
  • 213 / 23 / 0

Watek: detox od trawy.
Wpis: jaram codziennie i pije 6 piw

?
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata