LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 2027 / 618 / 0

Doczytaj sobie dokładniej o mechanizmie działania deksa i LSD bo coś ci się jebło.
  • 949 / 82 / 0

Jak ma się łączenie kwasu i ketaminy

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Emerytura narkowczarka

W czerwcu na zasłużoną emeryturę odeszła Kora – policyjny owczarek niemiecki wyszkolony do wyszukiwania zapachów narkotyków. Swoją służbę w katowickim garnizonie rozpoczęła 10 lat temu. Alarmowo wzywana była jednak do służby z kryminalnymi na terenie całego Śląska.
  • 74 / 1 / 0

Jakie mieliście odczówalne efekty po dawce 50 i 100? Jak wygląda sprawa z dorzucaniem przy kartonie..? Można np po 20min dorzucić połówkę?
  • 1749 / 361 / 25

Po 20 min nie poczujesz nawet pierwszych efektów. Dorzucanie jest bez sensu, jedz cały na raz i tyle. 100 mcg to naprawdę nie jest duża dawka.
  • 74 / 1 / 0

Jak wolicie brać?
Za dnia w słoneczku czy bardziej noc? W dziczy czy na chacie..?
  • 213 / 23 / 0

Ja raczej za dnia, tak zeby pospac jeszcze i nie rozregulowac sobie zegarka ;)
  • 40 / 1 / 0

Kwas a bezpieczeństwo.

Powoli przymierzam się do sprawdzenia wrażeń, jakie daje LSD.
Nie wiem czego oczekuje, jeśli będzie oświecenie, super, jeśli halucynacje, też wspaniale, jeśli badtrip, samo życie.

To nad czym się zastanawiam - chyba mam lekką depresję, i momentami (sporadycznie) myśli samobójcze.

Nie oczekuje że zjedzenia LSD mi pomoże i mnie wyleczy z depresji i będę biegał w skowronkach następnego dnia, ale czy z Waszego doświadczenia, jest bezpiecznie brać w takich okolicznościach kwasa? Będę go brał na solo w domu, nie mam możliwości opieki kogoś znajomego. I trochę sie obawiam, czy nie stwierdzę wtedy że samobójstwo to zajebista sprawa i nie wyjdę oknem.
Może też moje paranoje są kompletnie bez sensu, bo nie rozumiem efektów kwasa.

Podzielcie się swoją wiedzą, dzięki.
  • 427 / 60 / 0

Też mam depresję i brałem kwasa jak i grzyby.

Jak zadbasz o dobry nastrój tego dnia i to, żeby nikt nie przeszkadzał to nic nie powinno się stać.
Przygotuj sobie co chcesz robić, a na pewno wygodne łóżko, playlistę, słuchawki.

i najważniejsze- jaką dawkę chcesz brać? Zacznij od około 100ug, nie wrzucaj więcej bo może cię przerosnąć.
  • 40 / 1 / 0

@Sawant No i to jest super informacja. Od razu lepszy nastrój. Oby tak dalej.
  • 8 / 1 / 0

wrzuciłem wczoraj 400-450 LSD aż wezwałem pogotowie. miałem niezły atak paniki ale udało mi sie wypić trochę alko ( miałem promila). o kurwa wlasnie ze szpitala wróciłem 18km z buta a nie milenlo nawet 12 h od zarzucenia
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata