Heksedron

Heksedron i substancje będące jego pochodnymi (przede wszystkim HEX-EN).

Moderator: Stymulanty

Posty: 8 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 60 / 80

Inne nazwy:
2-(metylamino)-1-(fenylo)heksan-1-on
hexedrone
β-propylmethcathinone

Podobno polski produkt. Czy będzie to następca pentedronu i bufedronu? Niech się ktoś obeznany w ketonach wypowie. To będzie taki słabszy pentek?

Tutaj znalazłem o nim wzmiankę:
https://forum.goeg.at/EwsForum/default. ... osts&m=192
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 445 / 29 / 0

Dziwne, że znajduje się na liście związków w najnowszym projekcie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii..

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Hiszpańskie służby przejęły drony lokalnych narcos

Hiszpańska i francuska policja rozbiły gang, który zajmował się przemytem haszyszu i marihuany z Maroka. Ku zaskoczeniu śledczych do operacji tych przestępcy najprawdopodobniej wykorzystywali nowoczesny dron o rozpiętości skrzydeł 4,35 metrów, który mógł utrzymać się w powietrzu przez siedem godzin. Wiadomo, że został on przystosowany do przewożenia paczek narkotyków z Afryki.
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
  • 226 / 24 / 0

Pełna nazwa: alpha-methylaminohexanophenone hydrochloride
Inne nazwy: hexedrone, hexa

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Na bluelightcie opisują że, wpływy hexa były bardzo podobne do kokainy Najbardziej zaskakujące było dla badacza mrozieniau drętwienie nóg, dokładnie jak prawdziwej kokainie
Inne efekty były podobne. lekk0śc stymulacji i chęć rozmowny były spowodowane dawkach 30-40mg.
Dla dawkach[*] 80-120mg może być silne odczuwanie eufori . Wiele osób nie może odróżnić hexe od i koksu. Niestety Hex nie zapewniają pełne skutki dla tych, starych wyajadaczy alfy. Alpha-pyrrolidinoketowce powodują wielką tolerancję krzyżową. Ale znowu największym zaskoczeniem był odrętwiały nos. największą niespodzianką w beta-kethonach z całęgo świat dla mnie. Nie było dokarmiane lidokainą etc związek był ~ 99%. Na początku tego roku Hexedrone stał się nielegalny w moim komunistycznym kraju.
To nadaje się do SNIFFU i VAPORYZACJI
Rejestracja: 2010
  • 261 / 4 / 0

Poza tym to nie jest pirolidynoketon. ;) Co do znieczulenia, drętwienia nosa to ten efekt występował już przy pentedronie (takim prawdziwym pencie, nie żadnej podróbce), więc akurat to, że hexedron ma podobnie nie jest dużym zaskoczeniem, skoro jest strukturalnie podobny do pentedronu.

Swoją drogą, patrzę w ustawę i rzeczywiście - już nielegal, zanim jeszcze zdążyło w ogóle pojawić się na rynku. Nasz ustawodawca taki przezorny, że zakazując pentedronu rzutem na taśmę zakazał też jego ewentualny najbardziej obiecujący zamiennik. :'(
Rejestracja: 2012
  • 259 / 39 / 0

Testowałem na legalu. Jeden z moich najlepszych ketonów. Bliźniaczo podobny do koksu. Jest jeszcze jego pochodna N-etylohexedron (NEH; HEX-EN). W tej chwili NEH jest moim faworytem jeśli chodzi o b-k. Zajebista stymulacja, dopamniowa euforia i zero schiz czy kiełbie we łbie jak po alfach.
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
  • 226 / 24 / 0

Czangwej pisze:
Testowałem na legalu. Jeden z moich najlepszych ketonów. Bliźniaczo podobny do koksu. Jest jeszcze jego pochodna N-etylohexedron (NEH; HEX-EN). W tej chwili NEH jest moim faworytem jeśli chodzi o b-k. Zajebista stymulacja, dopamniowa euforia i zero schiz czy kiełbie we łbie jak po alfach.
Masz uprawnienia przenieść hex-en-t45320.html to do właściwego działu, bo zgłosiłem modą i nikt tym sie nie zajął. Oraz w wolnej chwili wejdź na FB.
Rejestracja: 2017
  • 98 / 2 / 0

moglby sie wypowiedziec ktos kto to bral...jak dlugo to dziala? czy jest probklem ze snem jesli sie robi poprawki? czy sa hujowe efekty uboczne ktore mial pentedron?
Rejestracja: 2017
  • 98 / 2 / 0

Jest ktoś w stanie coś powiedzieć o tej substancji czy to mit? Chodzą słuchy, że sort który był obecny był 4methylhexedronem..bardzo interesuje mnie ta substancja.. Czy żyje jeszcze ktoś kto próbował tego bądź był świadkiem lub towarzyszem kogoś w tych zamierzchłych czasach? :D
Posty: 8 Strona 1 z 1
Wróć do „Heksanofenony”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości