Tytoń - Wątek ogólny

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

Posty: 326 Strona 33 z 33
Rejestracja: 2019
  • 288 / 45 / 0

Jak z mocą tej turner virginii @3ldritch? Mocny czy taki średniak raczej? Do tej pory White Mac Baren'a najbardziej mi podszedł.
Szukam czegoś co nie jest kosą, na zasadzie zapale i kręci się we łbie, ale też nie jakiegoś szitu co wypalę 4 z rzędu i nadal mogę jarać. Nie chcę dalej testować "w ciemno" bo już z 3 paczki tytoniu przez to zmarnowałem (wypalić wypaliłem, ale wiadomo jak się pali coś co nie smakuje...)
Rejestracja: 2018
  • 1749 / 361 / 25

Spróbuj Danish Black, jest przepyszny i dosyć mocny. Ja co prawda paliłem go z fajki, ale to jeden z najlepszych tytoni jakie próbowałem.

Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR"!

Otrzymaliśmy (jako portal Hyperreal) zaproszenie do współpracy przy projekcie badawczym, szczegóły w treści newsa!

Na jointa do Krzywego Domku? Automat z konopiami pojawił się w Sopocie [OPINIE]

Przy wejściu do sopockiego Krzywego Domku pojawił się automat z produktami konopnymi. Oferowane są w nim produkty marki Hemp Mill. Zgodnie z obowiązującym prawem, towary z suszu zawierają jedynie CBD, czyli substancję bez właściwości psychoaktywnych.
Rejestracja: 2019
  • 7 / / 0

Brałem wiele narkotyków. I te działające na GABA, i opioidy, palilem trawe, wachalem benzyne i inne inhalanty, i żaden z nich mnie nie uzależnił. Tylko nikotyna. Nie mogę z tego wyjść. Tabex nie pomógł, zamiast sie nim leczyc to zarlem po kilka tabletek zeby sie "nacpac" xD. No i w dodatku szlugi popalalem. Jest dla mnje jakis ratunek jeszcze?
Rejestracja: 2020
  • 8 / / 0

Ja bardzo dużo paliłam i to tylko papierosy mocne te w czerwonych opakowaniach, nigdy nie zabierałam się za light, bo dla mnie były za słabe. Ale od dziesięciu lat już nie palę, a pomógł mi w tym E - papieros, który paliłam tylko pół roku, ale tylko z wkładami z mocną nikotyną. Teraz jestem wolna od tego złego nałogu.
Rejestracja: 2009
  • 782 / 100 / 0

Ja teraz ograniczyłem się do 5-6 papierosów cienkich dziennie. Wcześniej paliłem prawie 3/4 paczki dziennie, ale zauważyłem że ciężej mi się oddycha i trudniej złapać pełny oddech. W domyśle postaram się całkowicie je rzucić, narazie minimalizuje bo tak z buta bym nie umiał teraz rzucić.
Rejestracja: 2018
  • 20 / / 0

Kiedyś paczka grubasów dziennie, potem linki. Od roku czasu nie kupiłem paczki analogów, pale sporadycznie jak jestem mocno pijany albo naciągnięty. Jednak epapieros towarzyszy mi cały czas, jednak to jest przejebane bo bez problemu w aucie czy robocie, w domu na balkon nie trzeba wychodzić i przez to częściej mam to w gębie niż zwykłego cmika.
Posty: 326 Strona 33 z 33
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość