Czy jest sposób na szybsze pozbycie się leków z organizmu?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 64 / 2 / 0

Biorę Kwetiapine i Olanzapine. Wchodzą interakcje nie za fajną z alkoholem. Olanzapina ma wyjątkowo długi czas półtrwania.

Czy jest jakiś sposób na szybsze pozbycie sie tych jak i innych leków z organizmu, lub jakby ich znaczne zmniejszenie stężenia ich we krwi? Wiem, że oczekuje cudów, ale może coś da się zrobić.
  • 213 / 21 / 0

Kupic dwie zgrzewki poltoralitrowej wody w sklepie i wypijac ile sie da plus kroplowki. Innego sposobu na wyplukiwanie nie slyszalem.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Uzbrojone grupy przestępcze wprowadziły do obrotu ponad 80 kilogramów narkotyków

Lubelski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Lublinie skierował do Sądu Okręgowego w Radomiu akt oskarżenia przeciwko 21 osobom wchodzącym w skład dwóch zorganizowanych grup przestępczych, w tym jednej o charakterze zbrojnym, z
  • 319 / 77 / 0

W zależności od pH substancji można zakwasić lub zalkalizować mocz, co przyśpieszy wydalanie substancji.

https://www.umb.edu.pl/photo/pliki/WF_j ... niczej.pdf

Nie wiem jednak na ile to jest skuteczne, jeśli nie podajemy substancji zakwaszających/alkalizujących dożylnie, tylko doustnie.

Oprócz tego to samo co napisał kolega wyżej, + wysiłek fizyczny.
  • 224 / 53 / 0

^ Myśle, że jest bardzo skuteczne. Kilka lat temu gdy się podjarałem tematem zakwaszania i odkwaszania organizmu to mierzyłem mocz pH-metrem po posiłkach %-D i zmiana pH moczu w zależności od tego co się zjadło była można powiedzieć natychmiastowa.
  • 850 / 51 / 6

bierzesz leki codziennie i pijesz codziennie?
najlepiej to po prostu nie pij alkoholu skoro bierzesz takie prochy.
jeżeli jednak chcesz pić to tak jak wyżej, dużo wody i kroplówki, polecam również sport z masą potu by pić jeszcze więcej. opłaca się?
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata