Magiczny Ogród - Wątek ogólny.

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 1067 / 193 / 7

22 września 2019kedd pisze:
Spirytus wychodzi bardzo drogo, bo cena zawiera akcyzę
Spirytus spożywczy jest zdecydowanie najbezpieczniejszy.
Spoiler:
  • 8 / / 0

czołem,

czy serdecznik syberyjski nadaje się na herbatę?
celem działania rozkurczowego przy menstruacji

Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR"!

Otrzymaliśmy (jako portal Hyperreal) zaproszenie do współpracy przy projekcie badawczym, szczegóły w treści newsa!

Próbował zjeść marihuanę na oczach policjantów. „W pewnym momencie wsadził sobie coś do ust”

Kolejne osoby wpadły w ręce dolnośląskich policjantów w związku z posiadaniem substancji zabronionych. W Jeleniej Górze funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających, a jak się później okazało, również nimi handlował.
  • 244 / 3 / 0

Tak ale poleciłbym w tym celu liść maliny, jasnote biała lub purpurowa, ziele czerwonej koniczyny dzikie polskie I b powszechne
  • 133 / 20 / 0

Jakie zioła by się nadawały na waporyzację przez vapcapa? Próbował ktoś waporyzować m.in. mulungu? Niby on jest do trawy przede wszystkim, ale szukam jeszcze innych potencjalnych zastosowań.
  • 937 / 147 / 0

@Odmozdzony123 dziurawiec jest fajny.. ale jak bierzesz ssri to NIE JEST FAJNY ANI KURWA TROCHE. odcina wtedy jest jak chuj, ja po 100mg sertraliny sobie dosyc sporo (tzn. w chuj) dziurawca zwapowalem i normalnie efekt jakbym ojebal tak 10mg clonazolamu tylko ze do tego suchosc w ustach, slinienie sie..
ale jesli nie bierzesz ssri, jest git.
a, jak cos to melisa podobno jest nic nie warta do wapo, ktos tak gdzies pisal ze traci swoje wlasciwosci psychoaktywne.
co do mulungu to wydaje mi sie, ze byloby fajne, ale musialbys dobrze temperature dobrac..
nie testowalem jeszcze innych ziol w wapo takze tyle moge powiedziec. pozdro
  • 782 / 100 / 0

Graviola - mówi wam to coś ? Ponoć takie to dobre ale nie wiem czy po psychotropach jakiekolwiek ziółko tego typu coś wskura, a widze że na forum chyba nie ma tematu o tej gravioli
  • 8 / / 0

Tego czego dowiedziałam się o gravioli zaskoczyło mnie totalnie. Otóż graviolą zainteresowały się bardzo poważne instytucje i placówki badawcze, łącznie z Narodowym Instytutem Raka w USA. Odkryto, że wśród składników gravioli wyszczególnić można alkaloidy nazwane acetogeninami annonaceowymi. Uczeni z Kalifornii stwierdzili, że związki te niszczą komórki rakowe, a przy tym nie działają negatywnie na zdrowe komórki w organizmie człowieka. To właśnie dlatego medycyna naturalna stara się promować graviolę na raka, kosztem chemioterapii. Czyli jest nadzieja dla osób nie mogących skorzystać z chemioterapii.
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata