Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 760 / 219 / 0

@STR88 - merotoryczne rozłożenie sporu na czynniki pierwsze..., nic dodać, nic ująć.
  • 811 / 120 / 0

W dziale klonazepam pojawiają się posty mówiące o niedziałaniu tej substancji. Najpierw wyśmiewałem użytkownika ale teraz postanowiłem przyjrzeć się uważnie serii smakowi tabletek a nawet oddaniu ich do labolatorium. Jednak wszystkie moje i większość osób (osób) których posty są dotyczą tego tematu są niezwykle szybko kasowane. Mój napisany około 4;00 w nocy o 4;50 już nie istniał.
Wygląda to jak bo ktoś z administracji współpracował ze sprzedawcą. Wiem kto jest tym sprzedawcą i jak nabije jeszcze kilka postów dla wiadomości prywatnych to sam kupię te klony i zbadam.
Ale nie podoba mi się to usuwanie postów, gdzie nieraz mój bełkot zostaje.

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Badania: Niewielki wpływ medycznej marihuany na symulowaną jazdę samochodem

Toronto, Kanada: Według danych opublikowanych w kwietniowym wydaniu Journal of Concurrent Disorders pacjenci, którzy regularnie używają marihuany, wykazują niewielką różnicę w symulowanej wydajności jazdy po jej inhalacji.
  • 2731 / 493 / 7

@endother, czy Twój post, o którym piszesz, to nie jest ten post? Jeśli tak, to znajduje się w temacie ogólnym benzodiazepin, a nie klonazepamu. Z wątku o klonazepamie, w okolicach 8 czerwca, żaden post nie został usunięty permanentnie.
Jeśli takie posty są usuwane z tematów, to najpewniej lądują w publicznym śmietniku jednego z moderatorów. Do tego zapewniam Cię, że nikt z moderacji nie współpracuje z żadnym sprzedawcą klonazepamu, nawet możesz nam powiedzieć kim jest owy sprzedawca, bo handel na forum jest zabroniony.
Co do publikowania na łamach forum badań laboratoryjnych — popieram i zachęcam!
  • 811 / 120 / 0

Nie nie oczywiście że żaden nie pracuje to musiało być jakieś nieporozumienie. Zresztą nawet jak by pracował to co z tego? Pisałem w wątku o klonazepamie po klonazepamie może się człowiekowi pojebać prawda?
  • 2027 / 618 / 0

Użytkownik Tzadik usiłuje sprzedawać narkotyki lub wyjebywać ludzi. Tak czy inaczej radzę go zbanować. Pozdrawiam.

Sytuacja rozwiązana przez PM. | STR88
  • 4 / 1 / 0

czy ktoś mógłby mi pomóc znaleźć dział Sprzedawcy...??
  • 8740 / 1177 / 0

W prawym górnym roku jest takie pole tekstowe do wyszukiwania (tzw. wyszukiwarka). Należy kliknąć myszką i wpisać "sprzedawcy".
  • 2731 / 493 / 7

@lucycloudpunk, dział "Sprzedawcy+" znajduje się w kategorii "Substancje psychoaktywne na co dzień", w górnej części forum. Nie widzisz tego działu, ponieważ dostęp do niego jest dla użytkowników z co najmniej trzema postami na koncie. Pełny dostęp do działu jest przyznawany użytkownikom z przynajmniej trzydziestoma postami.

wsprawiewarna

• / / 0

no wiec wchodze przed chwila na forum, patrze ze warn a co za tym idzie ban na 72h.
fajnie by bylo wiedziec za co to, bo wyszukiwarka mimo uzycia slowa klucz ,,warn" w moich postach znajduje tylko 3 posty na których jest warn wystawiony.
poza tym, nie przypominam sobie zebym w ostatnich kilku tygodniach pisal cokolwiek co naruszaloby regulamin forum ale chetnie poznam powod warna.
pawoleh666
  • 2731 / 493 / 7

@pawoleh666, kolega wcisnął zły przycisk, zamiast zacytować, dał warna 🙄 Możesz się już zalogować na swoje konto, wybacz zamieszanie.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata