Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 1801 Strona 139 z 181
Rejestracja: 2017
  • 1289 / 181 / 0

Ja nic nie widzę w alprze ale jestem tak przezarty benzodiazepinami ze działanie rekreacyjne odczuwam tylko po alprze i rolkach i huj wie czemu .... klony działają jak neuroleptyki a w nizszej dawce wcale lorafen zrywa film bromazepamy oxazepamy nawet nie pisze bo nie ma sensu

Kocham klony :zły:
Rejestracja: 2017
  • 1086 / 544 / 0

01 maja 2020Mordarg pisze:
Mieliście do czynienia z klonami albo jakimis innymi benzosami z innych krajów?? Ja się wypowiem na podstawie klona i muszę przyznać że nasz Polski TZF jest naprawdę njlepszy i nie mówię tego bo jestem jakimś patriotą wielkim czy cos w ten deseń. Oprócz Polskiego miałem jeszcze Cypryjski, włoski i czeski ( 2 razy Rivotrill tego cypryjskiego nazwy nie pamiętam ) Ale chodzi o wypełniacze jakie tam są poza klonem. Wiem że u nas jest to laktoza i coś tam jeszcze ale dzięki temu tabletki są twarde jak dzielisz je ręcznie to praktycznie zawsze podzielisz idealnie na dwie połówki lub ćwiartki. Wszystkie zagraniczne jakie miałem kiedy dzieliłem je ręcznie w jednej dłoni zostawała mi 1/3 tabletki w drugiej 2/3. Przy dzieleniu nożem potrafiły pękać . Po prostu nie były tak idealnie sprasowane jak nasze. Też zawsze miały krzyże ale co z tego skoro praktycznie nigdy nie udało mi się tego na równe częsci podzielić. Jak byś się uparł to mógł byś tą zagraniczną tabletkę klona zgnieść na proch samymi palcami co jak wiemy w przypadku Polskiego TZF jest niemożliwe no chyba że Pudzian zarzuca po treningu na mięśnie - On by może zgniótł xD I co ciekawe tak jest jak czytacie we wszystkich innych krajach które nie maja ze sobą nic wspólnego bo gdzie czechy a gdzie cypr. Tylko ten nasz jawi się wręcz jako rarytas . Jako taki Xanax przy Afobamie jakby analogicznie odnieść to do alpry. Być może wielu z was jedząc tylko Polski sobie nawet z Tego sprawy nie zdaje dlatego uświadamiam nieświadomych :D Mamy jeden z najlepszych sortów klona w europie. Możemy być dumni jako naród !! :D :D :D
Podpisuję się pod tym w 100%, polskie klony to najwyższa klasa. Ładnie się dzielą na równe części i działają jak trzeba. Jedynie mogliby opakowanie zmienić na jakiś szklany słoiczek zamiast tego wielkiego i nieporęcznego pudła, ale to już jest akurat mało istotne. Co ciekawe w Rosji też mają miętówki od Polfy i również je zachwalają, tutaj recenzja jakiegoś gościa który pisze m.in. o wysokiej jakości wykonania tabletek:

https://irecommend.ru/content/opasnyi-n ... -fenazepam

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Ilu Polaków regularnie prowadzi po spożyciu narkotyków?

Rząd chce zaostrzyć kary dla pijących i zażywających kierowców. Rozważana jest nawet konfiskata samochodu. Jaka jest skala problemu w odniesieniu do substancji psychoaktywnych?
Rejestracja: 2019
  • 44 / 10 / 0

Ja klonów najwięcej potrafiłem zjeść w miksie z ketonami np raz 90klonów.... Nigdy nie rozumiałem fenomenu tego leku - to nic nie daje! Mozna zjesc 30-60 i więcej. A niektórzy zjedzą klika i już bełkoczą. Możliwe że mam jakieś wrodzone zburzenie receptorów gaba czy co?
Rejestracja: 2016
  • 895 / 157 / 0

Skąd masz te klony? 90 klonów na raz? O kurwa. Jeszcze napisz dawkowanie bo jak masz 0.5 a wszyscy jedzą raczej 2.0 to już wiesz dlaczego. Ale jeśli walisz te 2 mg i nie działają to pewnie ktoś cię robi w chuja i kupujesz laktozę w ładnym opakowaniu. 90 tab klona i pamiętać cokolwiek to raczej nie możliwe.
Rejestracja: 2017
  • 2743 / 889 / 0

nie jest to fizycznie możliwe, aby tak duża dawka leku przeszła przez ciebie obojętnie. przestańcie pisać farmazony, albo zacznijcie załatwiać sobie oryginalne leki - wtedy zobaczycie jaki mają potencjał.
Rejestracja: 2013
  • 527 / 14 / 0

Mam pytanie- czy przy braniu jakiegokolwiek benzo warto brać wcześniej jakieś leki osłonowe? Czy jednak nie mają wielkiego wpływu na wątrobe itd?
Mordarg- może i nasze klony łatwiej się dzieli ale np hiszpański Rivotril lepiej na mnie działał...
Rejestracja: 2017
  • 2743 / 889 / 0

w przypadku benzodiazepin nie ma sensu takich leków zażywać, nie są one toksyczne i u większości użytkowników nie czynią żadnych szkód, nawet po długich ciągach. te leki mają niewiele skutków ubocznych. oczywiście wątroba to wszystko metabolizuje, ale są substancje, które znacznie bardziej ją obciążają.
Rejestracja: 2020
  • 38 / 1 / 0

Panowie i panie, co się lepiej sprawdzi na mega stresujący tydzień w pracy (chodzi o wyjazd służbowy). alpra czy rolki? Podpowiedzcie coś i w jakich dawkach?
Rejestracja: 2017
  • 1086 / 544 / 0

Sprawdź sam jak co na Ciebie działa i wybierz. Dawki bez tolerancji: 0,25mg alpry lub 5mg diazepamu. W razie gdyby działanie było za słabe to próbujesz 0,5mg alpry lub 10mg diazepamu. Teoretycznie alpra jest lepsza na takie sytuacje, ale jak nie masz tolerki to warto spróbować Relek bo może akurat Tobie ich działanie będzie odpowiadać. No i diazepam dłużej działa od alpry co jest też na +.
Rejestracja: 2020
  • 172 / 11 / 0

@Zuben Ja np. gustuje w alprze na takie sytuacje, ale jak przedmówca mówił, co kto lubi. Tylko nie przesadź z dawkowaniem jak masz gdzieś iść do ludzi. Polecam przetestować najpierw w domu żeby Cię dana dawka nie odmużdżyła albo nie zmuliła za bardzo.
Posty: 1801 Strona 139 z 181
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości