Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 3 z 3
  • 2 / / 0
Wziąłem w przeciągu miesiąca 19 saszetek tego syfu. Na lewej gałce ocznej utrzymał mi się męt. Czasami pojawia się i zmienia swój kształt za każdym razem kiedy go zobaczę. Mój nastrój jest też bardzo obniżony, ogarnęło mnie poczucie bezsensu. Mam nadzieję, że skutki brania przejdą z czasami nikogo nie zachęcam do brania tego gówna
  • 169 / 26 / 1
Witajcie Kochanie ja przez bardzo długi okres czasu alarmowałem że benzydamina powoduję niestety zależnie od dawki i od organizmu nie odwracalne uszkodzenie wzroku. Moja teoria została potwierdzona przez wielu użytkowników hejpka i znlazłem wątek o niszczeniu wzroku przez benzdydaminę nawet na reddicie zachęcam do gorąco do odpalenia translatora i przetłumaczenia całej strony. Od teraz mój przypadek został dokładnie opisany przez angielskie forum. Zachowajcie szczególną ostrożność kiedy bierzecie benzdydaminę gdyż na zawsze Uszkadza wzrok do śmierci. Od kilku lat mimo upływu wielu lat zauważyłem że efekty w ogóle nie ustają . Uszkodzenie na niektórych nigdy nie schodzą mnie już dobre 3 lata mam rozjebany wzrok. Widzę 3 ogromne lub 4 czarne kropki Moje schorzenie dokładnie się pokrywa się z tym co jest pisane na reddicie. Ja już 2 lata temu alarmowałem o toksycznośći benzydaminy na wątku benza a szkodliwość i w końcu moje schorzenia się pokrywają z innymi ludźmi. Proszę nie bierzcie benzy jeśli chcecie nie mieć choroby podobnej do jaskry co sam opisuję użytkowanik u/marx_friedman

https://www.reddit.com/r/Benzydamine/co ... reduction/

eyesight damage: "For over a year I've been seeing a visual artifact - when I look anywhere I see 3 large black dots that move as I move the eyeball" - seems to increase gradually with binge use and remain for years, described as similar to glaucoma

uszkodzenie wzroku: „Przez ponad rok widziałem artefakt wizualny - kiedy patrzę gdziekolwiek, widzę 3 duże czarne kropki, które poruszają się, gdy poruszam gałką oczną” - wydaje się zwiększać stopniowo wraz z obijaniem się i pozostaje przez lata, opisane jako podobny do jaskry

Dodam że mi po 3 latach ciągle mam rozjebany wzrok i wątpię czyżby miałoby się to zmienić nie polecam benzydaminy.
indeks.jpg
eyefloaters.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed Moim Ojcem"
(Mt 10, 33).
  • 17 / 1 / 0
cześć Wam, popieram kilku moich poprzedników. Nie bierzcie tego szajsu, byłem w ciągu 3 miesiące dzień w dzień, bo kasy nie miałem, na początku po 1 saszetce mamy, Haliny, 2 tyg później potrzebowałem 4, ale 66 to był maks. Oczywiście gdybym nie zadbał o odżywianie, witaminy i sport, to po miesiącu bym byl dead. Jadłem głównie banany, dużo potasu, mają, magnez wapno i wiele innych.
Szkoda się rozpisywać, trochę razy a później nie śpisz 2 noce. Ja w ciągu miałem tak że tylko co druga noc spałem, nawet się nie kladlem.
  • 160 / 2 / 0
TAK POWAŻNIE Ostrzegam , benzydamina uszkadza wzrok , opisywałem to już w latach ~2008 . Teraz czytam ,że nie tylko mnie. Ostrzegam was żeby nie robić błędu z tą toksyczną cipową substancją .Straszne gówno , nawet raz odradzam ,brać . Nie dość , że to,to gówno słabe , to dodatkowo wali na narządy , a najbardziej dokuczliwe są problemy z widzeniem . Może nikomu się to już nie przytrafi jak przeczyta to co tu opisują ludzie, :alergia:
  • 4 / / 0
Wydaje mi się się, że uszkodzenia wzroku zależne są od przyjętej dawki i danego organizmu. Zaczynałem od 500mg tego ustrojstwa, dawki rozłożone na dwa razy (bez ekstrakcji :D), działanie jak opisywali inni czyli metaliczny dźwięk w uszach, siadło na błędnik plus liczne oevy. Później raczyłem się owym trunkiem dwukrotnie (dawkowanie 250mg), jedynie weszło miłe rozluźnienie. Teraz to pisząć lece już drugi dzień odpowiednio dawkując i nie doświadczam jak na razie żadych efektów negatywnych :)
Więc może jest to najzwyczajniej kwestia wiedzy na ile można sobie samemu pozwolić oraz wyczucia :korposzczur:
  • 2 / / 0
Witam, to mój pierwszy wpis, założyłem tutaj konto tylko po to żeby móc przestudiować temat benzydaminy. Niestety w październiku 2019 byłem w 2 dniowym ciągu na benzydaminie. Typowo haluny, smugi, lęk i euforia. Po tym ciągu smugi nie chciały mi zejść, wszystko co poruszało się wystarczająco szybko, zostawiało bo sobie delikatny znikający ślad, SMUGĘ. 4 miesiące później brakowało mi wrażeń i wypaliłem całego kora w minute, nagle poczułem jakby wróciły mi smugi, gdy ruszałem ręką łatwo było zauważyć że ślad jest jeszcze bardziej widoczny. Dziś mija już jakieś 14 miesięcy od kiedy totalnie się poryłem. Nie jest źle bo nie mam czarnych plam, ale te smugi są tak irytujące że wprawia mnie to w poczucie bezsensu.

Ktoś z was był z tym u neurologa?
Słyszałem że oczyszczanie jelit (albo całego organizmu) i zażywanie witaminy B12 jest kluczem do wyjścia z takiej sytuacji
  • 7 / / 0
Masz typie HPPD, od benzydaminy można dostać to zaburzenie. Co możesz zrobić to zachować absolutną trzeźwość i czekać.
  • 2324 / 238 / 223
@kamciasto

Leki z grupy benzodiazepin, w szczególności klonazepam, przynoszą u części chorych ulgę od zaburzeń podczas ich działania, niestety nie są wskazane do leczenia HPPD ze względu na występowanie silnego uzależnienia przy dłuższym ich stosowaniu.

Rozpocznij na początek jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś suplementowanie witamin, które pochodzą z grupy B.
The depths are everything.
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.