Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 1215 / 285 / 0

Mi na zejściu amfetaminy, 300mg pregaby już poprawia nastrój.
  • 424 / 88 / 0

U mnie jest to 300-450mg, samemu trzeba sprawdzić, zależne od osoby i od siły zjazdu.
mianseryna natomiast już w dawce 15mg pomaga na sen i zjazd wtedy przesypiam.

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Urodziła martwe dziecko. Wcześniej zażywała amfetaminę i ecstasy

W szpitalu w Legnicy (woj. dolnośląskie) kobieta pod wpływem substancji psychoaktywnych urodziła martwe dziecko. Prokuratura bada, czy zażywanie narkotyków przez matkę mogło spowodować śmierć chłopca.
  • 76 / 10 / 6

Czy komuś pregaba pomogła pokonać nietolerancję ciepła? Jestem na spektrum autyzmu i jak temperatura wzrasta ponad 23 stopnie w cieniu to już się gorzej czuję, optimum dla mnie to tak 18-19. Dziś jednak co prawda nie wychodziłam z domu, ale mój blok ma słabą izolację i miałam cały dzień okno otwarte, a o tym że było ciepło dowiedziałam się z relacji znajomych na instagramie xD
  • 371 / 74 / 0

@ru_ra
Nie wiem w jaki sposób pregabalina miala by tutaj pomóc,chyba że nietolerancji ciepła towarzyszą lęki i jakiś ogólny niepokój to wtedy jak najbardziej.
  • 411 / 58 / 0

Czy na kogos rowniez pregabalina po jakims czasie przestala dzialac? Biore ją, jednak nie skutkuje to zabiciem lęków i niepokoju tak jak kiedyś, dlatego chcialem odstawić-i pomimo zajebistych opinii i przekonania lekarzy ze nie uzaleznia gdy nie wezme wieczorem to czuje sie dziwnie i nie przespie nocy. Jak to odstawiac?
  • 1039 / 74 / 0

Mnie to pregabalina raczej " pobudza " niz pomaga zasnąć
  • 61 / 14 / 0

Mogę brać, czy nie i obejdę się bez tego na luzie.
  • 263 / 12 / 0

23 maja 2020dgnted pisze:
Czy na kogos rowniez pregabalina po jakims czasie przestala dzialac? Biore ją, jednak nie skutkuje to zabiciem lęków i niepokoju tak jak kiedyś, dlatego chcialem odstawić-i pomimo zajebistych opinii i przekonania lekarzy ze nie uzaleznia gdy nie wezme wieczorem to czuje sie dziwnie i nie przespie nocy. Jak to odstawiac?
Na mnie. Brałem 300mg z rana, czasem w południe 150mg jeśli czułem, że to nie to jeszcze. Zdarzało mi się nadużywać, bo wciągałem po 150mg czasami wieczorem dla lepszego nastroju. Teraz jak walę sniffem 300mg z rana to dopiero coś tam czuję, ale nie niweluje lęków. Odstawiłem teraz na dwa tygodnie pregabę i dopiero wtedy znów zacznę oralnie po 300mg z rana i 150mg w południe, zobaczymy czy coś wróci czy już zjebałem na stałe. Ja to odstawiłem z dnia na dzień i nie czułem żadnych skutków odstawienia, co najwyżej to, że mój lęk społeczny wrócił do nieco niższego poziomu niż wcześniej, ale wrócił.
  • 1215 / 285 / 0

23 maja 2020dgnted pisze:
Zrób tydzień przerwy, tolerka szybko rośnie ale też szybko spada.
  • 371 / 74 / 0

to prawda tolerancja spadnie,ale to już nie będzie to samo, eh.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 1218 uczestników Wejdź na czata