Alkohol - co na kaca?

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 5900 / 990 / 2

18 maja 2020Brutalny pisze:
ostatnio do mineralnej litrowej rozpuszczam sobie 2 tabletki magnezi z wit b6 do tego 2 tabletki witaminy c i sącze , czy działa czy nie ciężko stwierdzić ale napewno nie zaszkodzi
Jak sie kupuje smieci o niskiej biodostepnosci to mozna miec watpliwosci czy dziala.
  • 1328 / 375 / 0

23 maja 2020spider321 pisze:
diazepam na kaca - ratuje , dobrze pomaga też baclofen(wystarczy jedna tabletka), rosołek owszem, ja piję mietę, gorzką herbatę, maślanka plus wit.b, magnez, i ogólnie coś zjeść - na kacu mordercy - można walnąć klina... %-D :zombie:
a ja powiem, ze 3x wit.C- czas, cisza, ciemnosc :D

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Efekty psylocybiny mogą utrzymywac się długo po tym, jak opuści ona organizm

Nowe badania pokazują, że aktywny składnik grzybów może wpływać na mózg długo po tym, jak nie ma go już w organizmie użytkownika.
  • 674 / 101 / 0

23 maja 2020Ankaaa pisze:
23 maja 2020spider321 pisze:
diazepam na kaca - ratuje , dobrze pomaga też baclofen(wystarczy jedna tabletka), rosołek owszem, ja piję mietę, gorzką herbatę, maślanka plus wit.b, magnez, i ogólnie coś zjeść - na kacu mordercy - można walnąć klina... %-D :zombie:
a ja powiem, ze 3x wit.C- czas, cisza, ciemnosc :D
ja bym jeszcze dodał od siebie, że jednak lepiej nie klinować... %-D
  • 1328 / 375 / 0

@spider321 dlatego napisalam stara ludowa madrosc, 3x wit.C, bez wit.K czyli klinowania %-D
  • 674 / 101 / 0

23 maja 2020Ankaaa pisze:
@spider321 dlatego napisalam stara ludowa madrosc, 3x wit.C, bez wit.K czyli klinowania %-D
to teraz już wszystko rozumiem Ania, może jeszcze do tego aspirynka na ból głowy %-D
  • 9 / 4 / 0

Mi osobiście najbardziej pomaga porządna dawka kompleksu witamin, żurek, dużo wody z cytryną i Nurofen Express Forte na ból głowy :)
  • 674 / 101 / 0

wczorajKrenceWonsa pisze:
Mi osobiście najbardziej pomaga porządna dawka kompleksu witamin, żurek, dużo wody z cytryną i Nurofen Express Forte na ból głowy :)
witaminki- wiadomo, woda z cytryną-też dobra, ja np jem mandarynki na kacu, na ból głowy biorę aspirynę, żurek z kiełbaską super, albo dobry rosołek, tak jak napisali wyżej rozmówcy- woda z kiszonych ogórków względnie z kiszonej kapusty, gorzka herbata, napar z mięty w torebkach(min z trzech torebek) i ze dwa kubki - pomaga się wypocić z toksyn, po zjedzeniu czegoś - pomaga wrócić do formy picie jogurtu/maślanki, ja jogurtem/maślanką zapijam witaminki- magnez plus potas, b-kompleks i vit. c
  • 15 / 1 / 0

Jak dla mnie przepijanie wodą z cytryną plus przed i po jakieś witaminki i nie trzeba nawet leczyć się za bardzo, no chyba że się ostro przeholuje
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 1084 uczestników Wejdź na czata